Obsah

Výsledková listina 4. série 15. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. 46 7 55 48 46
2. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 44 2 45 75 44
3. Matiční G, Ostrava 35 2 37 56 35
4. G, Kukučínova, Poprad 30 1 30 91 30
5. G Luďka Pika, Plzeň 26 1 26 90 26
6. G L. Svobodu, Humenné 21 1 21 84 21
7.–8. G, Nad Alejí, Praha 20 1 20 61 20
7.–8. G Jana Keplera, Praha 20 1 20 87 20
9. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 19 1 19 58 19
10. G, Broumov 18 1 18 72 18
11. G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 13 1 13 57 13
12. G T. Ševčenku, Prešov 12 1 12 80 12
13.–14. SPŠ, Hronov 11 5 12 18 11
13.–14. G J. Ressela, Chrudim 11 1 11 48 11
15.–16. G, Zastávka 10 2 10 25 10
15.–16. G Mikulášské n. 23, Plzeň 10 1 10 71 10
17.–20. G Na Pražačce, Praha 9 1 9 32 9
17.–20. G, Arabská, Praha 9 1 9 27 9
17.–20. G, Jateční, Ústí nad Labem 9 1 9 53 9
17.–20. G, Hodonín 9 1 9 50 9
21.–22. G Partizánské 8 1 8 44 8
21.–22. G, Žamberk 8 1 8 33 8
23.–25. G, Sokolov 6 1 6 38 6
23.–25. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 2 6 20 6
23.–25. G, Pelhřimov 6 1 6 35 6
26.–28. G, Bystřice nad Pernštejnem 5 1 5 23 5
26.–28. G, Český Krumlov 5 1 5 45 5
26.–28. SPŠ, Chrudim 5 1 5 28 5
29.–30. Masarykovo G, Příbor 4 1 4 18 4
29.–30. VOŠ a SPŠ, Jičín 4 1 4 50 4
31.–33. G B. Němcové, HK 3 1 3 27 3
31.–33. SZŠ Třebíč 3 1 3 12 3
31.–33. G a OA, Vrchlabí 3 1 3 25 3
34.–37. G a SOŠ, Frýdek-Místek 2 1 2 50 2
34.–37. Klvaňovo G Kyjov 2 1 2 15 2
34.–37. G J. Vrchlického, Klatovy 2 1 2 22 2
34.–37. G, Písek 2 1 2 13 2
38.–40. Klasické a španělské G, Brno 1 1 1 8 1
38.–40. G M. Koperníka, Bílovec 1 1 1 5 1
38.–40. ZŠ Novomestského, Trenčín 1 1 1 9 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Eva Skopalová G, Kukučínova, Poprad 5 3 3 2 3 8 6 30
2. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 6 3 4 2 5 6 26
3. Michael Komm G Jana Keplera, Praha 4 3 2 3 8 20
4. Sebastian Höppner 5 3 3 2 2 15
5. Miroslav Šulc G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 2 2 4 3 2 13
6. Pavel Kvasnička G J. Ressela, Chrudim 5 1 2 3 0 11
7. Jindřich Šťástka G, Sokolov 0 0 6 6
8.–9. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 2 2 4
8.–9. Ondřej Srba Masarykovo G, Příbor 1 2 1 0 4
10.–12. Ľuboš Bednárik G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 1 3
10.–12. Matej Dubový G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 1 3
10.–12. Anna Fučíková SZŠ Třebíč 2 1 0 0 0 3
13. Lenka Beranová 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 3 4 3 3 7 6 31
2. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 3 3 4 3 3 4 1 21
3. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 1 1 0 4 3 6 19
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 3 3 1 0 3 4 2 16
5. Zdeněk Moravec 4 3 0 1 3 4 15
6. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 3 3 2 0 2 14
7. Lukáš Chvátal 4 3 0 2 3 0 12
8. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 3 3 10
9.–12. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 3 0 0 1 0 5 0 9
9.–12. Jaroslav Kudlička G, Hodonín 1 2 0 6 9
9.–12. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 4 0 5 9
9.–12. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 3 1 1 1 3 0 9
13. Barbora Galaczová 4 0 3 7
14. Matěj Týč G, Zastávka 3 0 1 2 6
15. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 3 1 0 1 0 5
16. Miloslav Havelka G, Zastávka 1 0 1 0 2 4
17. Andrej Pidík 0 0 0 3 0 3
18. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 2 2
19. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 0 1 0 1
20.–21. Milan Mareš 0 0
20.–21. David Vrba ZŠ a G, Konice 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 4 3 3 2 3 6 21
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 3 4 2 3 0 4 20
3. Matouš Ringel G, Broumov 5 3 0 3 3 4 18
4.–5. Petr Dostál G, Žamberk 1 2 2 3 0 8
4.–5. Ivan Patáčik G Partizánské 0 1 3 4 8
6.–7. Pavel Hála G, Český Krumlov 2 0 3 5
6.–7. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 4 1 0 0 5
8.–10. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 2 0 1 3
8.–10. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 1 2 3
8.–10. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 1 2 0 3
11.–14. Michal Havel SPŠ, Hronov 0 2 0 2
11.–14. Vojtěch Krejčiřík 2 2
11.–14. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 1 1 2
11.–14. Martina Smolová G, Písek 0 0 2 0 2
15.–17. Filip Kozel SPŠ, Hronov 0 0 1 1
15.–17. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 0 1 0 0 0 1
15.–17. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 1 0 0 1
18.–20. Lukáš Burian G nám. E. Beneše, Kladno 0 0
18.–20. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 0 0 0 0 0
18.–20. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 5 3 4 4 3 8 6 33
1. Anton Repko G T. Ševčenku, Prešov 4 3 4 1 12
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 3 0 6
3. Radek Beneš SPŠ, Hronov 2 3 5
4. Pavel Klouda Klvaňovo G Kyjov 2 0 0 2
5. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 0 1 1