Obsah

Výsledková listina 1. série 16. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 70 3 76 87 70
2. 54 7 61 47 54
3. Matiční G, Ostrava 41 2 43 70 41
4. G Masarykovo nám., Kroměříž 38 2 40 69 38
5. G, Broumov 34 2 35 87 34
6.–7. G Na Pražačce, Praha 32 1 32 97 32
6.–7. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 32 5 39 37 32
8. SPŠ, Chrudim 26 1 26 79 26
9. G, Nad Alejí, Praha 25 1 25 76 25
10.–11. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 1 24 96 24
10.–11. SPŠ, Hronov 24 8 31 51 24
12. G J. K. Tyla, Hradec Králové 23 1 23 92 23
13. G dukl. hrdinov, Svidník 22 2 23 47 22
14. G, Pelhřimov 21 1 21 72 21
15.–16. G Mikulášské n. 23, Plzeň 20 1 20 80 20
15.–16. G sv. Mikuláša, Prešov 20 1 20 100 20
17. G Grösslingova, Bratislava 19 1 19 66 19
18. G, Bystřice nad Pernštejnem 17 1 17 81 17
19. G Jihlava 16 2 17 66 16
20. G V. Hlavatého, Louny 15 2 16 26 15
21.–26. G, Slaný 13 1 13 76 13
21.–26. G, Budějovická, Praha 13 1 13 52 13
21.–26. G, Lanškroun 13 1 13 108 13
21.–26. G, Kadaň 13 1 13 62 13
21.–26. G, Český Krumlov 13 1 13 45 13
21.–26. G, Žamberk 13 1 13 52 13
27.–28. G, Českolipská, Praha 12 2 13 41 12
27.–28. Klasické a španělské G, Brno 12 1 12 57 12
29.–30. G, Zastávka 11 2 11 52 11
29.–30. G, Nová Paka 11 1 11 44 11
31.–32. G, Uherské Hradiště 10 1 10 34 10
31.–32. G J. A. Komenského, Uh. Brod 10 1 10 63 10
33. G, Nové Zámky 9 1 9 45 9
34.–36. G J. Škody, Přerov 8 3 8 33 8
34.–36. Arcibiskupské G, Praha 8 1 8 62 8
34.–36. G M. Koperníka, Bílovec 8 2 8 28 8
37.–40. G, Blansko 7 1 7 41 7
37.–40. Klvaňovo G Kyjov 7 1 7 58 7
37.–40. G B. Němcové, HK 7 1 7 88 7
37.–40. G Moravský Krumlov 7 1 7 41 7
41.–42. G Nad Štolou, Praha 6 2 6 23 6
41.–42. ZŠ Novomestského, Trenčín 6 1 6 35 6
43.–46. G Veľké Kapušany 5 1 5 24 5
43.–46. G Neumannova, Žďár n. S. 5 1 5 15 5
43.–46. G J. Heyrovského, Praha 5 1 5 38 5
43.–46. G Dobruška 5 2 5 20 5
47.–53. G Matyáše Lercha, Brno 4 1 4 100 4
47.–53. G, Děčín 4 1 4 19 4
47.–53. G, Písek 4 1 4 44 4
47.–53. SOU, Litovel 4 1 4 100 4
47.–53. G, Hranice 4 1 4 100 4
47.–53. Masarykovo G, Vsetín 4 1 4 50 4
47.–53. G a SOŠ, Frýdek-Místek 4 1 4 100 4
54. G a OA, Vrchlabí 3 1 3 75 3
55.–58. G M. Hattalu, Trstená 2 1 2 15 2
55.–58. Wichterlovo G, Ostrava 2 2 2 13 2
55.–58. G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 1 2 25 2
55.–58. G a SOŠE, Sedlčany 2 1 2 15 2
59.–63. G, Trutnov 1 1 1 11 1
59.–63. G J. Vrchlického, Klatovy 1 1 1 25 1
59.–63. G, Vlašim 1 1 1 25 1
59.–63. G Zlaté Moravce 1 1 1 25 1
59.–63. G Tajovského, B. Bystrica 1 1 1 8 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 4 33
1.–2. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 4 5 4 5 7 3 32
1.–2. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 4 4 4 3 9 4 32
3. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 4 4 4 9 4 29
4. Lukáš Chvátal 4 4 3 4 4 6 2 27
5.–6. Václav Cviček G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 4 4 4 4 24
5.–6. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 4 4 3 1 2 7 3 24
7.–8. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 3 3 6 20
7.–8. Bryan Chen 3 4 2 4 2 3 2 20
9. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 4 4 4 1 4 2 19
10. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 4 3 4 6 17
11. Tomáš Kozelek G, Kadaň 3 3 2 5 13
12. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 2 5 2 2 1 12
13. Jan Perný G, Nová Paka 2 1 2 2 4 11
14. Matěj Týč G, Zastávka 3 4 1 1 9
15.–21. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 1 1 2 4
15.–21. Josef Hanuš G, Děčín 0 2 0 2 4
15.–21. Radim Kusák G a SOŠ, Frýdek-Místek 4 4
15.–21. Marek Pavlů SOU, Litovel 4 4
15.–21. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 4 4
15.–21. Martin Szablatura 4 4
15.–21. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 4 4
22.–23. Miloslav Havelka G, Zastávka 2 2
22.–23. Ľuboš Rabčan G M. Hattalu, Trstená 1 1 0 2
24.–27. Barbora Galaczová 1 1
24.–27. Veronika Chromčíková G J. Škody, Přerov 1 1
24.–27. Petr Navrátil G J. Škody, Přerov 1 1
24.–27. Zuzana Svobodová G Zlaté Moravce 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 4 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 4 4 4 5 4 28
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 3 5 4 4 2 5 3 26
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 4 4 2 4 4 4 3 25
4. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 4 4 4 4 5 2 23
5. Jan Olšina G Masarykovo nám., Kroměříž 4 4 3 3 3 4 21
6.–7. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 4 4 4 2 5 0 19
6.–7. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 4 4 3 4 1 3 19
8. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 1 0 1 8 15
9.–12. Petr Bílý G, Slaný 4 4 3 2 13
9.–12. Petr Dostál G, Žamberk 4 4 1 1 3 13
9.–12. Pavel Hála G, Český Krumlov 3 4 2 1 2 1 13
9.–12. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 4 1 3 1 4 13
13. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 1 4 1 4 0 10
14.–15. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 0 3 2 0 0 3 1 9
14.–15. Michal Witiska G Jihlava 2 2 4 0 0 1 9
16.–17. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 4 3 1 8
16.–17. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 4 3 1 8
18.–20. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 3 4 7
18.–20. Martin Rybář G, Blansko 1 1 5 7
18.–20. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 3 4 7
21.–22. Tomáš Gavenčiak G M. Koperníka, Bílovec 1 4 1 6
21.–22. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 3 3 6
23.–24. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 0 3 1 1 0 5
23.–24. Jan Skalický G J. Heyrovského, Praha 1 4 0 5
25.–26. Markéta Novotná G, Hranice 4 4
25.–26. Martina Smolová G, Písek 4 0 4
27.–28. Pavlína Karníková G Dobruška 0 2 1 3
27.–28. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 3 3
29.–32. Kateřina Balcarová G Dobruška 1 1 0 2
29.–32. Michal Havel SPŠ, Hronov 0 2 2
29.–32. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 0 1 1 2
29.–32. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 1 1 2
33.–34. Jana Pechková G, Trutnov 1 0 1
33.–34. Stanislav Plánička G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 4 33
1. Petr Houštěk G, Pelhřimov 4 4 4 1 5 3 21
2. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 4 4 4 4 20
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 3 4 0 3 0 3 13
4.–5. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 4 4 2 10
4.–5. Ondřej Sedláček G, Uherské Hradiště 3 1 4 0 2 0 10
6.–7. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 1 0 2 9
6.–7. Martin Takáč G, Nové Zámky 2 4 2 1 9
8.–9. Rostislav Kváš G Jihlava 4 4 8
8.–9. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 1 2 8
10.–11. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 0 2 1 0 0 4 7
10.–11. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 0 4 3 7
12. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 2 1 3 6
13.–14. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 2 3 5
13.–14. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 0 1 1 1 0 2 0 5
15. Aleš Razým 0 3 1 0 4
16. Karel Hofman SPŠ, Hronov 3 3
17.–19. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 1 1 0 2
17.–19. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 2 0 2
17.–19. Monika Martinisková 0 2 0 2
20.–22. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 1
20.–22. Štěpánka Mohylová Wichterlovo G, Ostrava 1 1
20.–22. Vladimíra Sečkárová G Tajovského, B. Bystrica 0 1 0 1
23. Jan Vrba G, Arabská, Praha 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 4 33
1. Tereza Klimošová G, Lanškroun 5 4 4 13
2.–3. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 1 2 8
2.–3. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 1 2 8
4.–5. Petra Malá G Moravský Krumlov 3 1 3 7
4.–5. Jenda Valášek G, Broumov 3 4 7
6.–8. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3 6
6.–8. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 4 0 2 6
6.–8. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 1 2 6
9. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 3 1 4
10. Daniela Svobodová 2 1 3
11. Marek Jansa SPŠ, Hronov 0 1 1 2
12.–13. Radek Škuta Wichterlovo G, Ostrava 1 1
12.–13. Zuzana Urbancová G, Vlašim 1 1