Výsledková listina 2. série 16. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 4 32
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 2 4 5 5 3 10 4 33
2. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 2 4 4 5 5 7 4 31
3. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 1 2 2 3 1 3 4 16
4.–7. Lukáš Chvátal 1 4 2 4 4 15
4.–7. Jiří Lipovský G, Bystřice nad Pernštejnem 4 7 4 15
4.–7. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 4 4 1 1 4 15
4.–7. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 2 2 1 4 2 4 15
8.–9. Miloslav Havelka G, Zastávka 2 3 4 9
8.–9. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 1 3 1 1 3 9
10.–12. Barbora Galaczová 2 4 6
10.–12. Jan Perný G, Nová Paka 1 1 1 0 3 6
10.–12. Matěj Týč G, Zastávka 2 4 6
13.–15. Kateřina Jelénková SOŠ a G, Staré Město 4 4
13.–15. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 4 4
13.–15. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 4 32
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 4 4 2 8 4 29
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 2 3 5 5 3 18
3. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 2 4 5 4 17
4. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 1 1 4 4 1 4 15
5. Martin Rybář G, Blansko 1 3 5 3 12
6. Petr Dostál G, Žamberk 1 3 1 2 3 10
7.–9. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 1 1 1 1 4 8
7.–9. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 4 8
7.–9. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 2 3 3 8
10. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 4 3 7
11.–13. Pavel Hála G, Český Krumlov 1 2 3 6
11.–13. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 1 1 4 6
11.–13. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 1 1 4 6
14.–17. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 4 4
14.–17. Pavol Lakatoš G Veľké Kapušany 1 3 0 0 4
14.–17. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 4 4
14.–17. Petra Suková G, Svitavy 4 4
18.–19. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 0 3 3
18.–19. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 3 3
20. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 0 1 2
21.–22. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 1 1
21.–22. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 1 0 0 1
23. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 4 32
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 2 4 1 8 4 19
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 1 4 4 4 13
3. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 2 4 4 10
4. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 1 1 0 2 3 2 9
5. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 0 4 1 0 0 2 7
6. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 1 1 4 6
7. Martin Takáč G, Nové Zámky 0 0 4 4
8. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 3 3
9. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 0 0 1 0 1
10. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 0 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 4 32
1. Jenda Valášek G, Broumov 1 6 7
2.–3. Tereza Klimošová G, Lanškroun 1 4 5
2.–3. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 0 2 5
4. David Chval G a SOŠ ekonomická, Vimperk 0 0

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 46 3 48 59 46
2. G, Broumov 35 2 36 75 35
3. G Na Pražačce, Praha 33 1 33 103 33
4. Matiční G, Ostrava 30 2 31 53 30
5. 20 2 21 83 20
6. G sv. Mikuláša, Prešov 19 1 19 79 19
7. SPŠ, Chrudim 18 1 18 78 18
8. G J. K. Tyla, Hradec Králové 17 1 17 85 17
9.–10. G, Bystřice nad Pernštejnem 15 1 15 94 15
9.–10. G, Nad Alejí, Praha 15 1 15 63 15
11. G, Zastávka 14 2 15 84 14
12. G, Pelhřimov 13 1 13 87 13
13. G, Blansko 12 1 12 63 12
14.–16. G dukl. hrdinov, Svidník 10 2 10 21 10
14.–16. G, Žamberk 10 1 10 43 10
14.–16. SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 10 1 10 91 10
17. Klasické a španělské G, Brno 9 1 9 47 9
18.–21. G, Budějovická, Praha 8 1 8 38 8
18.–21. G Matyáše Lercha, Brno 8 2 8 100 8
18.–21. G J. Škody, Přerov 8 1 8 100 8
18.–21. Klvaňovo G Kyjov 8 1 8 73 8
22.–24. SPŠ, Hronov 7 2 7 100 7
22.–24. G V. Hlavatého, Louny 7 1 7 25 7
22.–24. G Grösslingova, Bratislava 7 1 7 100 7
25.–29. G J. A. Komenského, Uh. Brod 6 1 6 55 6
25.–29. G Masarykovo nám., Kroměříž 6 1 6 55 6
25.–29. G, Český Krumlov 6 1 6 50 6
25.–29. G, Nová Paka 6 1 6 32 6
25.–29. G B. Němcové, HK 6 1 6 55 6
30.–32. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 1 5 31 5
30.–32. G Neumannova, Žďár n. S. 5 2 5 53 5
30.–32. G, Lanškroun 5 1 5 63 5
33.–36. G Veľké Kapušany 4 1 4 27 4
33.–36. SOŠ a G, Staré Město 4 1 4 100 4
33.–36. G, Nové Zámky 4 1 4 31 4
33.–36. G, Svitavy 4 1 4 100 4
37.–38. G M. Koperníka, Bílovec 3 1 3 38 3
37.–38. Arcibiskupské G, Praha 3 1 3 75 3
39. G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 1 1 1 25 1