Obsah

Výsledková listina 5. série 17. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Broumov 32 2 33 71 32
2. Masarykovo G, Vsetín 20 1 20 63 20
3. G sv. Mikuláša, Prešov 17 1 17 68 17
4. SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 13 1 13 57 13
5. G, Nové Zámky 12 1 12 52 12
6.–7. G J. A. Raymana, Prešov 11 1 11 44 11
6.–7. G, Boskovice 11 1 11 41 11
8. Masarykovo G, Plzeň 10 1 10 40 10
9. G, Lanškroun 9 1 9 82 9
10.–12. G dukl. hrdinov, Svidník 7 1 7 44 7
10.–12. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 7 1 7 44 7
10.–12. G F. Palackého, Neratovice 7 1 7 64 7
13.–16. G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 1 5 71 5
13.–16. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 3 5 20 5
13.–16. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 1 5 26 5
13.–16. G Jana Nerudy, Praha 5 1 5 38 5
17. VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 4 1 4 25 4
18. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 2 1 2 18 2
19.–21. G Moravský Krumlov 1 1 1 20 1
19.–21. SPŠ, Hronov 1 1 1 25 1
19.–21. G, Brno-Řečkovice 1 1 1 8 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 7 5 32
1. Matouš Ringel G, Broumov 4 4 3 4 5 5 25
2. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 4 2 0 1 1 3 11
3. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 2 0 1 1 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 7 5 32
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 4 0 4 0 5 17
2. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 1 3 0 2 2 2 10
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 1 0 4 2 7
4. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 2 5

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 7 5 32
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 1 3 3 2 4 6 1 20
2. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 2 0 2 2 7 13
3. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 4 0 4 0 4 12
4. Martin Konečný G, Boskovice 1 0 0 2 0 8 11
5. Tereza Klimošová G, Lanškroun 2 4 3 9
6. Jenda Valášek G, Broumov 1 0 1 6 8
7. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 2 2 3 7
8. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 0 1 2 5
9. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 0 0 2 2
10.–13. Jan Bednář SPŠ, Hronov 1 1
10.–13. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 0 1 0 1
10.–13. Petra Malá G Moravský Krumlov 1 1
10.–13. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1
14. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 7 5 32
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 1 2 0 7
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 0 2 5
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 2 3
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1