Obsah

Výsledková listina 5. série 18. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. Masarykovo G, Plzeň 55 2 57 95 55
2. G, Boskovice 41 2 43 67 41
3. Masarykovo G, Vsetín 33 2 34 64 33
4. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 30 1 30 94 30
5.–6. G sv. Mikuláša, Prešov 28 1 28 117 28
5.–6. G Christiana Dopplera, Praha 28 2 29 78 28
7. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 27 1 27 84 27
8. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 24 5 29 75 24
9. G Jana Nerudy, Praha 16 1 16 80 16
10. G, Brno-Řečkovice 15 1 15 58 15
11.–14. G, Lesní čtvrť, Zlín 14 1 14 70 14
11.–14. Biskupské G, Brno 14 1 14 100 14
11.–14. G J. Vrchlického, Klatovy 14 2 14 84 14
11.–14. SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 14 1 14 64 14
15. G, Uherské Hradiště 13 1 13 59 13
16. G Tajovského, B. Bystrica 11 1 11 79 11
17. ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 10 1 10 71 10
18.–19. G Matyáše Lercha, Brno 9 1 9 64 9
18.–19. G prof. J. Patočky, Praha 9 1 9 64 9
20.–21. G, nám. TGM, Zlín 7 1 7 39 7
20.–21. G M. Koperníka, Bílovec 7 1 7 44 7
22. G F. Palackého, Neratovice 6 1 6 43 6
23.–24. G J. Jungmanna, Litoměřice 5 1 5 50 5
23.–24. G Komenského, Havířov 5 1 5 63 5
25. G, Chodovická, Praha 4 1 4 57 4
26. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 3 1 3 30 3
27. G, Benešov 2 1 2 25 2
28. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 1 1 33 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 3 4 4 8 6 32
1. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 3 5 3 4 4 9 5 33
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 3 3 4 4 8 5 30
3. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 4 5 4 4 4 7 28
4. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 3 3 3 1 9 5 24
5. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 2 1 2 2 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 3 4 4 8 6 32
1. Martin Konečný G, Boskovice 3 3 2 1 3 10 4 26
2. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 3 2 2 4 3 6 4 24
3. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 2 2 2 2 2 5 15
4.–6. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3 4 0 4 14
4.–6. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 4 0 2 0 8 14
4.–6. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 4 5 3 2 14
7. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 4 3 3 1 11
8.–9. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 5 1 0 10
8.–9. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 3 1 2 4 10
10.–12. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 7
10.–12. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 7
10.–12. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 7
13. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 3 3 6
14. Tomáš Janda G J. Vrchlického, Klatovy 4 4
15. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 1 2 3
16. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 3 4 4 8 6 32
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4 3 4 4 3 5 27
2. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 3 1 10 18
3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 2 3 4 3 16
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 3 1 3 1 5 13
5. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 7
6.–7. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 5 5
6.–7. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 1 1 3 5
8. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 3 1 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 3 4 4 8 6 32
1. Zdeněk Vais G, Boskovice 3 1 3 1 2 5 2 17
2. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 4 3 2 1 1 11
3. Marek Nečada ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 4 2 3 1 10
4.–5. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 3 1 3 2 9
4.–5. Antonín Zoubek G prof. J. Patočky, Praha 4 3 2 0 9
6. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 2 2 1 1 1 7
7. Tereza Fantová G, Benešov 2 2
8. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1
9. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 0 0