Výsledková listina 5. série 19. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Marek Pechal G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 5 5 3 7 7 35
2.–3. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 2 3 3 14
2.–3. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 3 3 0 1 2 5 14
4. Lukáš Stříteský Masarykovo G, Vsetín 4 0 3 7
5. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 3 6
6. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 4 2 3 7 6 25
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 2 3 5 4 3 2 3 22
3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 3 0 3 3 3 3 18
4. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 3 3 0 4 3 4 17
5. Marek Kaleta G, Brno-Řečkovice 3 4 6 13
6. Pavol Pšeno G Ružomberok 2 4 2 4 12
7. Jan Jelínek G Opatov, Praha 1 3 3 2 2 11
8. Jakub Vodňanský G, Broumov 3 2 2 3 10
9. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 7
10. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 2 3 5
11.–12. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 2 2 4
11.–12. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 4 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 3 3 5 3 4 5 5 28
2. Marek Nečada G Jihlava 4 3 4 6 17
3. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 2 3 0 2 3 3 13
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 3 0 2 4 12
5. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 3 3 0 2 3 11
6.–7. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 2 3 0 2 3 10
6.–7. František Přibyl G, Milevsko 1 2 0 1 2 3 1 10
8.–9. Vladimír Boža G D. Tatarku, Poprad 2 3 0 2 2 9
8.–9. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 2 3 2 2 9
10. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7
11. Jiří Sedlák G, Boskovice 2 4 6
12. Zdeněk Vais G, Boskovice 5 5
13. Matěj Bitnar SPŠ, Hronov 0 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 5 4 3 8 5 32
1. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 4 2 1 2 3 2 14
2. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 3 3 10
3. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 8
4. Alžběta Černeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 0 3 7
5.–6. Jan Šedek SPŠ, Hronov 3 1 4
5.–6. Richard Urban 1 2 1 4
7. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 3 3

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Lesní čtvrť, Zlín 35 1 35 109 35
2. G, Brno-Řečkovice 29 3 31 57 29
3.–4. G Jana Keplera, Praha 28 1 28 88 28
3.–4. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 28 4 32 50 28
5. G J. Jungmanna, Litoměřice 25 1 25 93 25
6. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 22 1 22 69 22
7. G Jana Nerudy, Praha 18 1 18 56 18
8.–9. G Jihlava 17 1 17 89 17
8.–9. G, Uherské Hradiště 17 1 17 63 17
10. SPŠ, Hronov 16 4 18 53 16
11.–12. G J. Vrchlického, Klatovy 14 1 14 64 14
11.–12. G, Frenštát pod Radhoštěm 14 1 14 52 14
13. G Dašická, Pardubice 13 1 13 48 13
14.–15. První české G, Karlovy Vary 12 1 12 52 12
14.–15. G Ružomberok 12 1 12 63 12
16.–19. G Opatov, Praha 11 1 11 50 11
16.–19. G Christiana Dopplera, Praha 11 2 11 79 11
16.–19. G, Boskovice 11 2 11 59 11
16.–19. G, nám. TGM, Zlín 11 1 11 48 11
20.–22. G, Milevsko 10 1 10 31 10
20.–22. Jiráskovo G, Náchod 10 1 10 53 10
20.–22. G, Broumov 10 1 10 56 10
23.–24. G D. Tatarku, Poprad 9 1 9 47 9
23.–24. G Matyáše Lercha, Brno 9 1 9 64 9
25. Masarykovo G, Vsetín 7 1 7 58 7
26.–27. G F. Palackého, Neratovice 4 1 4 50 4
26.–27. 4 1 4 29 4
28. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 3 1 3 75 3