Konečná výsledková listina 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 35 32 32 100 200
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 23 35 36 22 27 97 143
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 15 30 26 20 21 70 112
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 20 23 26 86 69
4. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 17 35 6 97 62
5. Pavol Pšeno G Ružomberok 26 22 6 6 97 60
6. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 11 16 28 98 55
7. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 16 7 16 11 69 50
8. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 21 21 79 42
9.–10. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 21 8 8 67 37
9.–10. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 16 21 77 37
11. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 16 11 64 27
12. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 23 100 23
13. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 6 10 3 3 81 22
14. Michal Pavelka G, Strakonice 7 10 4 48 21
15. Petr Šácha G, Tachov 2 13 60 15
16. Aleš Pilgr 10 83 10
17. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 7 58 7
18. Matyáš Řehák G, Nymburk 4 36 4
19. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 2 22 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 35 32 32 100 200
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 26 28 37 11 23 93 125
2. Jan Hermann G, Český Krumlov 18 20 24 7 18 13 82 100
3. Marek Nečada G Jihlava 24 17 17 15 16 92 89
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 20 18 21 19 8 80 86
5. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 22 26 16 6 5 77 75
6. Airidas Korolkovas 26 13 19 12 80 70
7. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 10 13 6 4 16 13 48 62
8. František Přibyl G, Milevsko 16 15 17 49 48
9. Zdeněk Vais G, Boskovice 17 11 15 69 43
10. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 10 11 13 4 73 38
11. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 23 12 90 35
12.–13. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 10 4 4 5 5 4 56 32
12.–13. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 12 20 71 32
14. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 12 12 7 70 31
15. Hana Šírová G F. Palackého, Val. Mez. 28 108 28
16. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 17 5 3 89 25
17. Tomáš Talanda G Tišnov 4 7 13 75 24
18. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 5 4 3 28 12
19. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 11 73 11
20. Prabhat Rao Pinnaka 10 71 10
21. Pavel Kunšta G, Milevsko 2 25 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 35 32 32 100 200
1.–2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 15 15 18 15 17 14 61 94
1.–2. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 21 27 17 29 94 94
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 14 12 16 13 16 55 71
4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 5 18 13 13 9 11 48 69
5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 13 11 12 10 10 48 67
6. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 7 12 10 9 4 69 48
7. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 21 9 15 65 45
8. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 11 11 3 8 7 67 40
9. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 8 9 3 11 7 62 38
10. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 3 11 3 1 47 29
11. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 7 3 5 68 23
12. Jan Hylmar Soukromá SŠ výp. tech., Praha 8 9 61 17
13.–14. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 1 8 58 11
13.–14. Jan Šedek SPŠ, Hronov 1 6 4 69 11
15. Lenka Bendová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 83 10
16. Radek Kříček G, Děčín 9 45 9
17. Dmytro Mishchuk SPŠ, Hronov 6 22 6
18. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 100 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 35 32 32 100 200
1.–2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 13 10 14 14 13 63 87
1.–2. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 13 18 13 23 9 11 52 87
3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 13 10 9 6 15 5 72 58
4. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 21 21 10 80 52
5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 8 6 6 0 57 20
6.–7. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 5 2 28 7
6.–7. Petr Váňa G, Nymburk 7 70 7
8. Martin Judiny G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 42 5
9.–10. Lumír Gago SPŠ, Hronov 4 67 4
9.–10. Tomáš Kohlschütter SPŠ, Hronov 4 40 4
11. Vojtěch Mrázek G, Milevsko 2 50 2