Výsledková listina 5. série 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 3 8 6 32
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 3 4 2 9 6 27
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 3 3 2 3 3 4 3 21
3. Pavol Pšeno G Ružomberok 6 6
4. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 3 8 6 32
1.–2. Airidas Korolkovas 2 4 0 3 2 8 19
1.–2. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 3 3 3 7 19
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 3 3 4 2 6 18
4. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 3 1 0 3 2 7 16
5.–6. Marek Nečada G Jihlava 3 4 8 15
5.–6. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 3 1 9 15
7. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 2 2 3 7
8. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 3 2 1 6
9. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 2 0 3 5
10. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 3 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 3 8 6 32
1.–2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 3 3 3 1 7 17
1.–2. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 3 3 5 6 17
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 3 0 3 3 7 16
4. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 1 3 0 10
5.–8. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 6 9
5.–8. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 2 0 2 0 2 9
5.–8. Jan Hylmar Soukromá SŠ výp. tech., Praha 3 2 4 9
5.–8. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 3 3 1 2 0 9
9.–10. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 3 3 1 7
9.–10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 3 2 2 7
11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 0 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 3 8 6 32
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 3 2 3 6 7 21
2. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 1 7 15
3. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 5 2 14
4. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 2 0 2 1 1 9
5. Petr Váňa G, Nymburk 3 2 2 7
6. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 1 3 2 6
7. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 1 1 2

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 44 5 51 74 44
2. G Jana Nerudy, Praha 27 1 27 96 27
3.–4. G J. K. Tyla, Hradec Králové 21 1 21 95 21
3.–4. G Opatov, Praha 21 1 21 66 21
5. G Christiana Dopplera, Praha 20 3 22 53 20
6.–7. 19 1 19 73 19
6.–7. První české G, Karlovy Vary 19 1 19 83 19
8. G, Český Krumlov 18 1 18 90 18
9.–10. G, Brno-Řečkovice 17 1 17 77 17
9.–10. G, Nad Alejí, Praha 17 1 17 100 17
11.–12. G, Frenštát pod Radhoštěm 16 1 16 73 16
11.–12. G Dašická, Pardubice 16 1 16 62 16
13.–14. G, Boskovice 15 1 15 83 15
13.–14. G Jihlava 15 1 15 100 15
15.–17. G Varšavská, Žilina 9 1 9 50 9
15.–17. G, Lesní čtvrť, Zlín 9 1 9 35 9
15.–17. Soukromá SŠ výp. tech., Praha 9 1 9 82 9
18.–20. G M. Koperníka, Bílovec 7 1 7 64 7
18.–20. G, Nymburk 7 1 7 70 7
18.–20. SPŠ strojnická, Vsetín 7 1 7 64 7
21.–22. G Ružomberok 6 1 6 100 6
21.–22. SPŠ a SOU Letohrad 6 1 6 60 6
23. Jiráskovo G, Náchod 5 1 5 45 5
24.–25. G Matyáše Lercha, Brno 3 1 3 100 3
24.–25. G, Frýdlant nad Ostravicí 3 1 3 100 3
26. G, Havlíčkův Brod 2 1 2 29 2