Obsah

Výsledková listina 6. série 20. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 32 6 38 45 32
2. G, Nad Alejí, Praha 29 1 29 91 29
3. G F. Palackého, Val. Mez. 28 1 28 108 28
4. G Jana Keplera, Praha 23 1 23 105 23
5. 21 2 22 73 21
6. G, Litoměřická, Praha 20 1 20 91 20
7.–8. G Jihlava 16 1 16 100 16
7.–8. G Christiana Dopplera, Praha 16 2 16 56 16
9. G Varšavská, Žilina 15 1 15 68 15
10. G, Brno-Řečkovice 14 1 14 64 14
11.–12. G, Český Krumlov 13 1 13 81 13
11.–12. G Dašická, Pardubice 13 1 13 50 13
13. G, Lesní čtvrť, Zlín 11 1 11 50 11
14. G J. K. Tyla, Hradec Králové 10 1 10 71 10
15.–16. První české G, Karlovy Vary 8 1 8 67 8
15.–16. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 8 1 8 67 8
17. Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 50 4

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 6 6 32

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 6 6 32
1. Hana Šírová G F. Palackého, Val. Mez. 5 4 4 4 5 6 28
2. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 5 4 4 4 6 23
3. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 4 4 4 3 5 20
4. Marek Nečada G Jihlava 4 4 4 4 16
5.–6. Jan Hermann G, Český Krumlov 4 4 1 4 13
5.–6. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 0 0 0 4 4 5 13
7. Airidas Korolkovas 0 4 4 4 12
8. Prabhat Rao Pinnaka 1 4 5 10
9. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 1 4 3 8
10. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 2 3 5
11. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 6 6 32
1. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 5 4 4 4 3 3 6 29
2. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 2 1 3 4 5 15
3. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 2 1 3 3 5 14
4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 1 1 4 5 11
5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 1 4 4 10
6. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 4 2 8
7. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 5
8. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
9. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 6 6 32
1. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 1 2 4 1 5 13
2. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 2 2 3 3 11
3. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 1 4 5 10
4. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 5
5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 0 0