Obsah

Výsledková listina 1. série 21. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 71 6 86 78 71
2. G Christiana Dopplera, Praha 59 4 65 87 59
3. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 52 8 72 67 52
4. 32 2 33 73 32
5.–6. G P. de Coubertina, Tábor 28 2 29 57 28
5.–6. G F. Hajdy, Ostrava 28 1 28 85 28
7.–8. G, Lesní čtvrť, Zlín 27 1 27 82 27
7.–8. G J. Heyrovského, Praha 27 1 27 82 27
9. G Varšavská, Žilina 26 1 26 79 26
10. G, Český Krumlov 24 1 24 109 24
11. G, Nad Alejí, Praha 23 1 23 88 23
12.–13. G, Trutnov 22 1 22 67 22
12.–13. G, Špitálská, Praha 22 1 22 92 22
14. G Jura Hronca, Bratislava 20 1 20 74 20
15. SPŠ strojnická, Vsetín 19 1 19 58 19
16.–17. G 1. Internat. School, Ostrava 17 2 17 45 17
16.–17. G M. Koperníka, Bílovec 17 2 17 82 17
18. G L. Svobodu, Humenné 15 1 15 75 15
19. G J. K. Tyla, Hradec Králové 13 1 13 81 13
20.–22. Jiráskovo G, Náchod 12 1 12 71 12
20.–22. G, Frenštát pod Radhoštěm 12 1 12 52 12
20.–22. SPŠ Martin 12 1 12 44 12
23.–25. G, Třeboň 11 1 11 69 11
23.–25. SPŠ a SOU Letohrad 11 1 11 79 11
23.–25. G J. Ortena, Kutná Hora 11 1 11 55 11
26.–28. G Dačice 10 1 10 50 10
26.–28. První české G, Karlovy Vary 10 1 10 83 10
26.–28. SPŠ, Hronov 10 2 10 38 10
29.–30. G T. G. Masaryka, Litvínov 9 1 9 82 9
29.–30. G J. Vrchlického, Klatovy 9 1 9 82 9
31.–32. G, Jevíčko 6 1 6 86 6
31.–32. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 6 1 6 38 6
33. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 5 1 5 25 5
34.–37. G, Děčín 4 1 4 67 4
34.–37. G, Havlíčkův Brod 4 2 4 29 4
34.–37. G, Roudnice nad Labem 4 1 4 50 4
34.–37. G a SOŠ Úpice 4 1 4 33 4
38.–39. G O. Havlové, Ostrava 3 1 3 21 3
38.–39. G a SOŠ, Frýdek-Místek 3 1 3 100 3
40. G F. Živného, Bohumín 2 1 2 67 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 4 4 4 7 6 33
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 2 4 5 4 5 6 30
2. Airidas Korolkovas 4 3 4 4 3 7 25
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 4 5 4 4 7 24
4. Peter Ondáč G L. Svobodu, Humenné 3 2 3 4 3 15
5. Tomáš Volf G P. de Coubertina, Tábor 3 2 2 4 2 13
6. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 4 4 1 12
7. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 3 4 10
8. Prabhat Rao Pinnaka 3 1 3 1 8
9. Lukáš Drápal G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 4 4 4 7 6 33
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 3 4 4 4 6 6 27
2. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 3 3 4 4 2 7 3 26
3. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 2 3 3 4 4 7 23
4.–6. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 3 2 3 4 3 7 22
4.–6. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 3 4 4 7 4 22
4.–6. Hana Šustková G, Trutnov 3 2 4 4 4 2 3 22
7. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 3 3 4 1 2 7 20
8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 3 1 3 3 2 3 4 19
9. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 3 3 3 4 13
10.–12. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 3 2 3 2 2 12
10.–12. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 2 3 7 12
10.–12. Alžběta Kadlecová G Jana Keplera, Praha 3 2 4 3 12
13.–14. Josef Tkadlec G Jana Keplera, Praha 2 3 3 3 11
13.–14. Martin Zahradník G, Třeboň 3 1 3 4 11
15. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 1 4 9
16. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 4 7
17.–18. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 2 4 6
17.–18. Ondřej Růžička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 1 1 1 6
19.–20. Miroslav Klimoš G M. Koperníka, Bílovec 5 5
19.–20. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5
21.–22. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 1 2 1 4
21.–22. Vojtěch Tuma G, Roudnice nad Labem 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 4 4 4 7 6 33
1. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 2 2 4 4 4 6 6 28
2.–3. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 4 4 4 1 5 6 27
2.–3. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 3 3 3 4 5 6 27
4. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 3 4 3 16
5. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 3 4 4 3 14
6. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 3 2 4 4 13
7. Martin Chudjak SPŠ Martin 2 1 4 1 1 3 12
8.–10. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 3 4 4 11
8.–10. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3 1 4 11
8.–10. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 2 1 3 2 3 11
11. František Steinhauser G Dačice 2 1 3 1 3 10
12.–15. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 4 9
12.–15. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 3 3 9
12.–15. Lukáš Kripner G T. G. Masaryka, Litvínov 3 4 2 9
12.–15. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 2 3 4 9
16. Michal Müller G, Jevíčko 3 3 6
17.–18. Adam Mohammad G 1. Internat. School, Ostrava 1 2 2 5
17.–18. Anna Vacířová VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 0 1 1 2 1 5
19. Irena Pavlíčková G a SOŠ, Frýdek-Místek 3 3
20.–22. Michal Bajcar G F. Živného, Bohumín 2 2
20.–22. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 0 1 1 2
20.–22. Michal Španko G, Havlíčkův Brod 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 4 4 4 7 6 33
1. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4 3 1 2 2 16
2. Ji-Hong Min G 1. Internat. School, Ostrava 3 2 3 1 1 2 12
3. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 8
4.–5. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 2 2 3 7
4.–5. Barbora Veselková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3 1 7
6. Michal Pokorný G, Děčín 4 4
7.–8. Tomáš Bartoněk G O. Havlové, Ostrava 1 1 1 3
7.–8. Ondřej Palla SPŠ, Hronov 0 1 0 2 3