Obsah

Výsledková listina 2. série 21. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 44 6 51 75 44
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 33 8 45 48 33
3. G Christiana Dopplera, Praha 28 3 30 71 28
4. 25 2 25 50 25
5. První české G, Karlovy Vary 24 1 24 83 24
6. G, Trutnov 21 1 21 64 21
7. G J. K. Tyla, Hradec Králové 20 1 20 74 20
8. G, Špitálská, Praha 16 1 16 59 16
9. SPŠ a SOU Letohrad 15 1 15 79 15
10.–12. G F. Hajdy, Ostrava 14 1 14 52 14
10.–12. G, Český Krumlov 14 1 14 74 14
10.–12. G J. Heyrovského, Praha 14 1 14 52 14
13.–14. G, Lesní čtvrť, Zlín 13 1 13 45 13
13.–14. G Jura Hronca, Bratislava 13 1 13 57 13
15. G P. de Coubertina, Tábor 11 1 11 41 11
16.–17. SPŠ strojnická, Vsetín 8 1 8 53 8
16.–17. G M. Koperníka, Bílovec 8 1 8 73 8
18. G, Jevíčko 7 1 7 64 7
19.–21. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 6 1 6 50 6
19.–21. G Varšavská, Žilina 6 1 6 50 6
19.–21. G J. Ortena, Kutná Hora 6 1 6 22 6
22.–23. Jiráskovo G, Náchod 5 1 5 63 5
22.–23. G L. Svobodu, Humenné 5 1 5 33 5
24.–29. G O. Havlové, Ostrava 4 1 4 15 4
24.–29. SPŠ, Hronov 4 1 4 36 4
24.–29. G Jihlava 4 1 4 36 4
24.–29. G, Třeboň 4 1 4 57 4
24.–29. G, Roudnice nad Labem 4 1 4 100 4
24.–29. G a SOŠ Úpice 4 1 4 25 4
30. G, Havlíčkův Brod 3 1 3 38 3
31. G 1. Internat. School, Ostrava 2 1 2 13 2
32.–33. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 1 1 20 1
32.–33. SPŠ Martin 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 7 6 33
1.–2. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 2 4 3 6 5 24
1.–2. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 3 4 4 4 5 24
3. Airidas Korolkovas 4 4 2 2 4 5 21
4. Jan Hermann G, Český Krumlov 4 3 4 3 14
5. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 7 7
6.–7. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 2 5
6.–7. Peter Ondáč G L. Svobodu, Humenné 1 1 2 1 5
8.–9. Marek Nečada G Jihlava 1 3 4
8.–9. Prabhat Rao Pinnaka 0 1 1 1 1 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 7 6 33
1. Hana Šustková G, Trutnov 3 2 2 1 3 7 3 21
2. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 4 3 1 3 6 17
3. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 2 3 2 1 4 4 16
4. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 5 3 2 1 2 13
5. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 4 5 9
6.–7. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 2 6 8
6.–7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 3 2 3 8
8.–11. Alžběta Kadlecová G Jana Keplera, Praha 2 4 6
8.–11. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 3 1 2 6
8.–11. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 3 1 6
8.–11. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
12. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5
13.–17. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 4
13.–17. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 1 1 1 1 4
13.–17. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 3 1 4
13.–17. Vojtěch Tuma G, Roudnice nad Labem 4 4
13.–17. Martin Zahradník G, Třeboň 2 2 4
18. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 1 1 1 3
19. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 7 6 33
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 4 1 4 2 3 6 20
2. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 3 2 4 6 15
3.–4. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 1 1 3 1 4 4 14
3.–4. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 2 2 4 1 2 3 14
5. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 1 1 2 4 13
6. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 1 2 2 11
7.–8. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 4 3 7
7.–8. Michal Müller G, Jevíčko 3 3 1 7
9. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 0 1 2 0 1 2 6
10.–11. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 1 4
10.–11. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
12. Michal Španko G, Havlíčkův Brod 2 1 3
13. Adam Mohammad G 1. Internat. School, Ostrava 1 0 1 0 2
14. Martin Chudjak SPŠ Martin 0 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 4 7 6 33
1. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 2 2 2 1 1 3 11
2. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 3 6
3. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 2 5
4.–6. Tomáš Bartoněk G O. Havlové, Ostrava 2 0 1 0 0 1 4
4.–6. Michal Gallovič G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 1 4
4.–6. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 2 1 4