Obsah

Výsledková listina 2. série 23. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 47 7 58 61 47
2. G, Boskovice 45 4 50 80 45
3. G J. Heyrovského, Praha 34 2 35 88 34
4. G Christiana Dopplera, Praha 31 2 32 91 31
5. G Matyáše Lercha, Brno 30 1 30 97 30
6. G, Žamberk 25 1 25 89 25
7. 22 2 23 67 22
8. G J. Vrchlického, Klatovy 19 1 19 61 19
9. Mat. gymnázium, Bělehrad 18 1 18 64 18
10.–11. G Luďka Pika, Plzeň 17 1 17 106 17
10.–11. G F. Hajdy, Ostrava 17 1 17 89 17
12. G F. Palackého, Val. Mez. 16 1 16 70 16
13. G, Blansko 12 1 12 92 12
14. G, Česká Kamenice 11 1 11 69 11
15.–16. Podkrušnohorské G, Most 8 1 8 80 8
15.–16. G Ľ. Štúra, Zvolen 8 1 8 73 8
17. G, Zábřeh 7 1 7 78 7
18. Hotelová akadémia, Brezno 6 1 6 40 6
19.–20. SPŠ, Hronov 5 1 5 50 5
19.–20. G P. de Coubertina, Tábor 5 1 5 45 5
21. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 1 4 57 4
22. G Masarykovo nám., Třebíč 3 1 3 100 3
23. G J. Škody, Přerov 2 1 2 67 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 4 2 4 4 7 3 27
2. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 4 1 5 1 1 4 19
3. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 2 4 3 3 18
4. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 3 4 1 9 17
5. Štěpán Poláček G F. Palackého, Val. Mez. 3 4 3 4 0 2 16
6. Zdeněk Novák G, Česká Kamenice 3 4 3 1 11
7. Karel Král Podkrušnohorské G, Most 3 3 2 8
8. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 3 4 7
9. Michal Zanáška G J. Škody, Přerov 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 3 4 3 3 2 8 2 25
2. Tomáš Pikálek G, Boskovice 4 2 3 4 9 0 22
3. Stefan Badza Mat. gymnázium, Bělehrad 3 4 2 1 6 2 18
4. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 3 4 6 4 17
5. Dominika Kalasová G, Boskovice 3 3 2 2 2 1 13
6.–7. Jiří Jelínek G, Blansko 3 4 2 3 12
6.–7. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 4 2 3 12
8. Zoltan Jehn 3 4 3 1 11
9. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 3 1 1 5
10.–11. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
10.–11. David Krška G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 3 4 2 4 1 9 7 30
2.–3. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6 12
2.–3. Gabija Maršalkaite 3 4 2 0 3 12
4. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 5 11
5. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 4 2 2 8
6. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 3 2 6
7. Kristína Nešporová G, Boskovice 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 3 3 4 8 6 31
1. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 3 4 5 3 8 2 25
2. Vladimír Macko G Ľ. Štúra, Zvolen 3 5 8
3. Lubomír Grund G, Zábřeh 3 2 2 7
4. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6
5. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 3 1 1 5
6. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4
7.–8. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 3 3
7.–8. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 3