Obsah

Výsledková listina 4. série 23. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Boskovice 50 3 53 90 50
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 40 5 43 55 40
3. G P. de Coubertina, Tábor 25 3 27 86 25
4. G Christiana Dopplera, Praha 23 2 24 84 23
5. G J. Heyrovského, Praha 22 1 22 76 22
6. G, Žamberk 20 1 20 80 20
7.–8. G J. Vrchlického, Klatovy 16 1 16 100 16
7.–8. G J. Pivečky, Slavičín 16 1 16 94 16
9. G Matyáše Lercha, Brno 13 1 13 52 13
10. G F. Palackého, Val. Mez. 11 1 11 92 11
11. SPŠ, Hronov 10 1 10 83 10
12. G Luďka Pika, Plzeň 9 1 9 75 9
13.–14. G Masarykovo nám., Třebíč 8 1 8 100 8
13.–14. G J. A. Raymana, Prešov 8 1 8 62 8
15. G, Zábřeh 6 1 6 75 6
16.–17. Podkrušnohorské G, Most 4 1 4 100 4
16.–17. 4 1 4 100 4
18. G F. Hajdy, Ostrava 3 1 3 75 3
19. Hotelová akadémia, Brezno 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 0 29
1. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 3 4 2 3 2 8 22
2. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 4 5 4 16
3.–4. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 2 2 9 13
3.–4. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 2 3 8 13
5.–6. Štěpán Poláček G F. Palackého, Val. Mez. 4 7 11
5.–6. Jáchym Sýkora G Christiana Dopplera, Praha 4 4 3 11
7. Karel Král Podkrušnohorské G, Most 4 4
8. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 0 29
1. Tomáš Pikálek G, Boskovice 5 4 5 2 3 10 29
2. Dominika Kalasová G, Boskovice 3 4 1 3 2 7 20
3. Kateřina Jiráková G J. Pivečky, Slavičín 4 3 9 16
4. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 2 8 10
5. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 4 3 2 9
6. Samuel Havadej G J. A. Raymana, Prešov 4 2 2 8

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 0 29
1. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 4 5 8 23
2. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 1 4 1 2 5 13
3. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 5 3 12
4.–6. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 4 4
4.–6. Gabija Maršalkaite 4 4
4.–6. Kristína Nešporová G, Boskovice 4 4
7. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 0 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 0 29
1. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 4 3 3 8 20
2. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 5 3 2 10
3. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 4 4 8
4. Lubomír Grund G, Zábřeh 2 4 6
5. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 4
6.–7. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 2
6.–7. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2