Výsledková listina 2. série 24. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 5 5
2. Vojtěch Havlíček G Christiana Dopplera, Praha 4 4
3. Ján Pulmann G Grösslingova, Bratislava 3 3
4. Dominika Kalasová G, Boskovice 2 0 2
5. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 0 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Jakub Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 4 4 4 4 5 8 6 35
2. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 1 2 1 2 7 1 14
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 1 1 2 2 4 10
4.–5. Jakub Maksymov G a SOŠ, Jaroměř 1 5 6
4.–5. Gabija Maršalkaite Vilniaus jezuitu gimnazija 4 2 6
6.–7. Ondřej Míl Jiráskovo G, Náchod 5 5
6.–7. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 2 1 2 5
8. Gita Steponaviciute Vilniaus jezuitu gimnazija 3 3
9. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 1 1
10. Jan Česal SPŠ Otrokovice 0 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 3 4 2 5 8 22
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 1 4 3 4 0 3 15
3.–4. Tomáš Axman G, Boskovice 0 1 5 4 10
3.–4. Lubomír Grund G, Zábřeh 1 4 2 2 1 10
5.–6. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 1 1 3 0 1 6
5.–6. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 1 5 6
7.–9. Giedre Balakauskaite Vilniaus jezuitu gimnazija 0 1 1 2 1 5
7.–9. Martin Gajdošík G, Uherské Hradiště 5 5
7.–9. Markéta Tesařová G, Boskovice 1 4 5
10. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 0 1 1 2 4
11. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 0 2 1 3
12.–13. Vojtěch Erbrt G J. K. Tyla, Hradec Králové 0 1 1
12.–13. Morta Plyčiuraitytė-Plyčiūtė Vilniaus jezuitu gimnazija 0 0 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Tomáš Kořínek G, Žamberk 1 1 0 2 3 7
2. Markéta Vohníková PORG, Praha 1 1

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Matyáše Lercha, Brno 35 1 35 103 35
2. G, Žamberk 28 2 29 58 28
3. G, Boskovice 16 3 17 42 16
4. G, P. Horova, Michalovce 15 1 15 50 15
5.–6. G Nad Štolou, Praha 14 1 14 47 14
5.–6. Vilniaus jezuitu gimnazija 14 4 15 38 14
7.–8. G, Nymburk 10 1 10 40 10
7.–8. G, Zábřeh 10 1 10 48 10
9.–11. G Masarykovo nám., Třebíč 6 1 6 67 6
9.–11. G, Elgartova, Brno 6 1 6 23 6
9.–11. G a SOŠ, Jaroměř 6 1 6 67 6
12.–15. G Luďka Pika, Plzeň 5 1 5 100 5
12.–15. G, Uherské Hradiště 5 1 5 100 5
12.–15. G, Rožnov pod Radhoštěm 5 1 5 42 5
12.–15. Jiráskovo G, Náchod 5 1 5 63 5
16.–17. G, Špitálská, Praha 4 1 4 24 4
16.–17. G Christiana Dopplera, Praha 4 1 4 100 4
18.–19. G P. de Coubertina, Tábor 3 1 3 23 3
18.–19. G Grösslingova, Bratislava 3 1 3 75 3
20.–23. G J. K. Tyla, Hradec Králové 1 1 1 13 1
20.–23. G J. Heyrovského, Praha 1 1 1 25 1
20.–23. PORG, Praha 1 1 1 25 1
20.–23. SPŠ, Hronov 1 1 1 13 1