Obsah

Výsledková listina 2. série 25. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G J. Škody, Přerov 64 4 72 56 64
2. G P. de Coubertina, Tábor 53 2 56 80 53
3. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 50 4 54 61 50
4. G Mikulášské n. 23, Plzeň 45 3 49 76 45
5. G, Nymburk 34 3 36 61 34
6. G Luďka Pika, Plzeň 32 2 33 53 32
7.–8. Matiční G, Ostrava 31 4 35 43 31
7.–8. G Poštová, Košice 31 1 31 89 31
9.–11. První české G, Karlovy Vary 30 2 31 81 30
9.–11. G Nad Štolou, Praha 30 1 30 86 30
9.–11. G B. Němcové, HK 30 2 31 62 30
12.–13. G, Česká Lípa 29 1 29 83 29
12.–13. G Masarykovo nám., Třebíč 29 1 29 94 29
14. Křesťanské G, Kozinova, Praha 28 2 29 54 28
15. Gymnázium Oty Pavla, Praha 25 1 25 64 25
16. G, P. Horova, Michalovce 24 1 24 73 24
17.–18. G, Žamberk 23 2 23 55 23
17.–18. G, Strakonice 23 1 23 66 23
19. G Jírovcova, České Budějovice 22 1 22 76 22
20. G, Ostrov 20 2 21 47 20
21.–23. G, Elgartova, Brno 19 1 19 76 19
21.–23. G Christiana Dopplera, Praha 19 2 19 44 19
21.–23. G dukl. hrdinov, Svidník 19 1 19 54 19
24.–27. G, Špitálská, Praha 18 1 18 62 18
24.–27. G, Dubnica n. Váhom 18 1 18 46 18
24.–27. G PdC, Piešťany 18 1 18 62 18
24.–27. G a SOŠZE, Vyškov 18 1 18 62 18
28.–30. G, Moravská Třebová 17 1 17 77 17
28.–30. SPŠ Dubnica nad Váhom 17 1 17 59 17
28.–30. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 17 1 17 81 17
31. Svobodná chebská škola 16 1 16 41 16
32.–33. G, Boskovice 15 2 16 84 15
32.–33. G, Česká, České Budějovice 15 1 15 48 15
34.–35. PORG, Praha 14 1 14 47 14
34.–35. G, Bučovice 14 1 14 88 14
36.–39. G J. A. Raymana, Prešov 13 1 13 52 13
36.–39. G Púchov 13 1 13 76 13
36.–39. G J. Vrchlického, Klatovy 13 2 14 46 13
36.–39. G a ZUŠ, Šlapanice 13 1 13 45 13
40. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 12 1 12 48 12
41.–42. G, Omská, Praha 11 1 11 69 11
41.–42. ZŠ, Žerotínova 11 1 11 69 11
43. G Matyáše Lercha, Brno 10 1 10 30 10
44.–45. G, Zábřeh 9 1 9 43 9
44.–45. 9 1 9 36 9
46.–49. G J. Heyrovského, Praha 8 1 8 40 8
46.–49. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 8 1 8 38 8
46.–49. G a SOŠ, Rokycany 8 1 8 47 8
46.–49. G Jana Nerudy, Praha 8 1 8 100 8
50.–52. G O. Havlové, Ostrava 7 1 7 44 7
50.–52. Wichterlovo G, Ostrava 7 1 7 54 7
50.–52. G, Uherské Hradiště 7 2 7 42 7
53. G, Rožnov pod Radhoštěm 6 1 6 22 6
54. G Pankúchova, Bratislava 5 1 5 38 5
55. G, Studentská, Havířov 3 1 3 38 3
56.–57. G Volgogradská 6a, Ostrava 1 1 1 50 1
56.–57. G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 1 1 1 13 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 1 2 4 4 4 4 7 4 30
2. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 4 5 5 8 4 29
3. Radomír Gajdošoci G, P. Horova, Michalovce 2 3 3 4 5 6 1 24
4. Jakub Kubečka G, Nymburk 1 2 1 3 2 4 3 4 20
5. Daniel Hnyk První české G, Karlovy Vary 0 2 3 2 4 8 0 19
6. Milan Mikuš G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 8 11
7. Jiří Záhora G B. Němcové, HK 1 2 7 10
8. Katya Berestneva 1 1 2 2 1 2 9
9.–10. Petr Dobiáš G Jana Nerudy, Praha 8 8
9.–10. Kristína Nešporová G, Boskovice 8 8
11. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 1 1 1 1 2 0 6
12. Daniela Feckova G Pankúchova, Bratislava 1 4 5

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1.–2. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 1 2 4 3 2 5 8 4 29
1.–2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 2 2 4 4 4 8 5 29
3. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 2 2 1 2 4 4 6 5 26
4. Jaroslav Průcha G, Strakonice 1 2 2 2 4 5 4 3 23
5.–6. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 1 2 3 2 3 8 19
5.–6. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 1 2 1 1 2 4 6 2 19
7.–9. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 0 2 1 3 3 2 7 18
7.–9. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 0 1 4 4 4 3 2 18
7.–9. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 2 2 4 5 5 18
10. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 4 4 4 15
11.–12. Michal Červeňák G Púchov 4 3 6 13
11.–12. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 4 3 3 13
13. Vít Nosek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 0 4 2 2 3 12
14. Tereza Uhlířová G, Omská, Praha 0 0 4 7 11
15. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 0 2 1 2 2 1 8
16. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 0 3 2 5
17. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 2 0 2
18.–19. Michal Choma G bl. P. P. Gojdiča, Prešov 0 0 1 1
18.–19. Ondřej Kořistka G Volgogradská 6a, Ostrava 1 1
20. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 4 2 5 4 4 8 4 31
2. Maty Bidlák G Luďka Pika, Plzeň 4 4 3 4 4 5 3 27
3. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 2 4 4 2 3 4 6 0 25
4. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 6 4 2 2 2 6 22
5.–6. Jan Studený G J. Škody, Přerov 2 4 1 2 2 6 2 19
5.–6. Matěj Tomešek G J. Škody, Přerov 2 2 4 2 1 6 2 19
7. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 0 0 2 2 4 3 6 1 18
8. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 4 4 4 1 4 17
9. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 2 4 1 1 2 3 0 3 16
10.–11. Adam Přáda G, Ostrov 0 4 3 6 2 15
10.–11. Emil Skříšovský G, Česká, České Budějovice 0 2 2 1 8 2 15
12. Markéta Vohníková PORG, Praha 0 0 4 2 8 0 14
13. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 4 2 1 4 2 13
14.–15. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 4 8 12
14.–15. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 0 4 1 2 5 12
16.–18. Jan Bukáček Matiční G, Ostrava 0 2 3 6 11
16.–18. Josef Koláčný G, Nymburk 3 8 11
16.–18. Petr Kovář Matiční G, Ostrava 0 2 1 2 6 11
19.–21. Kryštof Kadlec G J. Heyrovského, Praha 0 2 2 4 8
19.–21. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 0 4 4 8
19.–21. Lucie Valentová G, Boskovice 2 6 8
22.–23. Vendula Kotyzová Wichterlovo G, Ostrava 0 4 3 7
22.–23. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 1 2 2 7
24.–25. Martin Klíma G Luďka Pika, Plzeň 0 2 0 1 1 2 0 6
24.–25. Soňa Ondrušová G, Ostrov 0 4 1 1 6
26.–28. Tomáš Kořínek G, Žamberk 0 2 3 5
26.–28. Michal Schnürch Matiční G, Ostrava 0 0 1 4 5
26.–28. Jiří Souček G, Nymburk 1 4 5
29. Martin Jurček G, Studentská, Havířov 2 1 3
30. Jan Palounek G Christiana Dopplera, Praha 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 2 4 4 4 5 8 3 30
2. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 2 4 2 2 2 4 9 0 25
3.–4. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 0 2 4 2 3 7 3 21
3.–4. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 0 4 4 2 3 4 4 21
5.–6. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 2 4 1 2 4 5 18
5.–6. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 2 4 2 2 2 6 18
7.–9. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 2 4 1 2 2 6 17
7.–9. Václav Kytka Křesťanské G, Kozinova, Praha 0 4 4 2 2 5 17
7.–9. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 4 1 4 8 17
10. Petr Smísitel G, Bučovice 2 4 8 14
11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 0 2 4 1 1 5 13
12. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 4 1 2 5 12
13. Ondřej Poláček ZŠ, Žerotínova 0 4 7 11
14. Benedikt Peťko G Matyáše Lercha, Brno 0 2 1 1 2 3 1 10
15.–16. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 5 2 9
15.–16. Jan Marek G, Zábřeh 0 2 4 3 9
17. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 4 1 1 8
18.–19. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 5 2 7
18.–19. Jan Soukup G J. Vrchlického, Klatovy 4 2 1 7
20. Zuzana Viceníková G, Uherské Hradiště 2 2