Obsah

Výsledková listina 6. série 26. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 42 2 43 74 42
2. G, Česká Lípa 31 1 31 89 31
3.–4. G, P. Horova, Michalovce 28 1 28 90 28
3.–4. G, Dubnica n. Váhom 28 2 29 76 28
5. G O. Havlové, Ostrava 27 2 28 85 27
6. G B. Němcové, HK 25 2 26 85 25
7.–9. G PdC, Piešťany 22 1 22 92 22
7.–9. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 22 1 22 85 22
7.–9. G M. Koperníka, Bílovec 22 1 22 56 22
10. G J. Vrchlického, Klatovy 21 1 21 62 21
11. ŠpMNDaG, Bratislava 18 1 18 72 18
12.–14. G Poštová, Košice 17 1 17 81 17
12.–14. G a ZUŠ, Šlapanice 17 2 18 113 17
12.–14. PORG, Praha 17 1 17 59 17
15. G Púchov 16 1 16 59 16
16. G Hubeného, Bratislava 14 1 14 88 14
17. G Mikulášské n. 23, Plzeň 11 1 11 38 11
18.–19. Reálné G a ZŠ, Prostějov 10 1 10 48 10
18.–19. G, Židlochovice 10 1 10 63 10
20.–21. G, Boskovice 9 1 9 56 9
20.–21. G, Nymburk 9 1 9 75 9
22.–24. G Jura Hronca, Bratislava 8 1 8 100 8
22.–24. G Jírovcova, České Budějovice 8 1 8 100 8
22.–24. G Botičská, Praha 8 1 8 100 8
25.–26. G a SOŠ, Jilemnice 6 1 6 75 6
25.–26. G a SOŠ, Rokycany 6 1 6 75 6
27. G Školská, Spišská Nová Ves 5 1 5 63 5
28.–29. G Neumannova, Žďár n. S. 4 1 4 50 4
28.–29. G, Moravská Třebová 4 1 4 100 4
30. 3 1 3 30 3
31. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 2 50 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 2 2 4 1 4 5 10 3 31
2. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 2 3 4 4 4 6 5 28
3. Peter Šišan G PdC, Piešťany 2 3 3 4 2 8 22
4. Michal Červeňák G Púchov 2 3 2 2 1 4 2 16
5. David Matejov G, Dubnica n. Váhom 1 3 3 7
6. Filip Šmejkal 2 1 0 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 4 4 2 1 1 6 2 22
2. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 3 2 1 4 6 20
3. Karolína Šromeková ŠpMNDaG, Bratislava 2 2 3 1 4 6 18
4. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2 2 1 1 4 5 17
5. Lucie Valentová G, Boskovice 1 2 1 5 9
6. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 3 3 8
7. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 2 1 5
8. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 6 4 0 4 5 8 2 33
2. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 4 6 4 2 3 3 22
3. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 4 6 4 1 1 2 18
4. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 6 3 1 5 17
5. Erik Döme G Hubeného, Bratislava 2 4 8 14
6. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 0 2 2 3 2 11
7. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 4 6 10
8.–11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 4 4 8
8.–11. Ondrej Bohdal G Jura Hronca, Bratislava 4 4 8
8.–11. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 4 4 8
8.–11. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 4 4 8
12. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 4 6

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 4 4 1 2 1 2 6 2 22
2. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 3 1 2 6 1 21
3.–5. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 2 1 1 6 10
3.–5. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 1 1 10
3.–5. Milan Zongor G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 4 10
6. František Zajíc G, Nymburk 4 4 1 9
7. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 8
8. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 4 6
9. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 4 0 4
10. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2