Obsah

Výsledková listina 4. série 28. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 77 3 85 79 77
2. G, Havlíčkův Brod 55 2 58 77 55
3. G J. Ressela, Chrudim 38 2 39 72 38
4. Wichterlovo G, Ostrava 32 2 33 62 32
5. G Opatov, Praha 29 1 29 85 29
6.–7. G, Pelhřimov 25 1 25 78 25
6.–7. G, Třinec 25 1 25 78 25
8. G L. Svobodu, Humenné 24 1 24 75 24
9. Masarykovo G, Plzeň 23 2 24 57 23
10.–12. G, Třeboň 21 1 21 81 21
10.–12. G Tajovského, B. Bystrica 21 1 21 62 21
10.–12. G, Tanvald 21 1 21 88 21
13. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 20 2 21 74 20
14.–15. G, Kysucké Nové Mesto 19 1 19 73 19
14.–15. G, Žamberk 19 1 19 56 19
16.–17. G, Nové Zámky 18 1 18 75 18
16.–17. G J. Škody, Přerov 18 1 18 56 18
18.–20. G A. Bernoláka, Námestovo 17 1 17 61 17
18.–20. G J. Słowackiego, Český Těšín 17 1 17 71 17
18.–20. G, Uherské Hradiště 17 1 17 85 17
21.–22. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 16 1 16 50 16
21.–22. Církevní G, Plzeň 16 1 16 50 16
23.–24. G F. Palackého, Val. Mez. 15 1 15 94 15
23.–24. G O. Havlové, Ostrava 15 1 15 75 15
25.–27. G, Benešov 14 1 14 88 14
25.–27. G, Olomouc-Hejčín 14 2 15 65 14
25.–27. G, Lovosice 14 1 14 50 14
28.–30. G L. Jaroše, Holešov 12 1 12 60 12
28.–30. G, Nymburk 12 1 12 60 12
28.–30. G Dašická, Pardubice 12 1 12 75 12
31. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 11 2 11 55 11
32.–34. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 10 1 10 83 10
32.–34. G, Litomyšl 10 1 10 83 10
32.–34. G a SOŠZE, Vyškov 10 1 10 36 10
35.–36. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 9 1 9 56 9
35.–36. G, Bardejov 9 1 9 56 9
37.–39. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 1 8 80 8
37.–39. SPŠ, Vlašim 8 1 8 100 8
37.–39. G Golianova, Nitra 8 1 8 33 8
40.–42. G B. Němcové, HK 7 1 7 58 7
40.–42. G nám. E. Beneše, Kladno 7 1 7 117 7
40.–42. G Sv. Františka, Žilina 7 1 7 88 7
43.–46. G, Mostecká, Chomutov 6 1 6 75 6
43.–46. G Grösslingova, Bratislava 6 1 6 75 6
43.–46. CNI Tudor Vianu, Romania 6 1 6 21 6
43.–46. G, Český Krumlov 6 1 6 75 6
47.–49. G, Dvůr Králové n. L. 5 1 5 25 5
47.–49. SPŠ Masarykova, Liberec 5 1 5 63 5
47.–49. G Andreja Vrábla, Levice 5 2 5 63 5
50.–51. ŠpMNDaG, Bratislava 4 1 4 33 4
50.–51. G Z. Wintra, Rakovník 4 1 4 67 4
52. G Botičská, Praha 3 1 3 21 3

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 8 6 34
1. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 4 3 2 3 7 6 29
2. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 2 3 4 3 2 2 3 6 25
3. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 2 8
4. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 5 7
5. Andreea-Alexandra Varasteanu CNI Tudor Vianu, Romania 1 1 0 1 0 1 2 6
6. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 4 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 4 8 6 34
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 1 4 3 1 4 8 7 30
2. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 1 4 2 1 2 5 17
3. Pavel Souček G, Nymburk 1 2 4 1 2 2 12
4.–5. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 2 3 3 10
4.–5. Jiří Tuháček Masarykovo G, Plzeň 2 2 2 3 1 10
6.–7. Peter Lučanský G, Bardejov 2 1 3 2 1 9
6.–7. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 2 3 1 1 9
8. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 1 1 0 1 3 8
9. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 1 3 1 7
10.–11. Kryštof Kolář G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 6
10.–11. Kristina Mrázová G, Český Krumlov 2 2 2 6
12. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 0 2 2 4
13.–14. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 2 1 3
13.–14. Sára Rosecká G Botičská, Praha 0 2 0 1 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 8 6 38
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 4 2 2 4 8 3 31
2. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 4 6 3 2 2 4 5 4 30
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 2 3 3 8 28
4.–5. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 2 4 3 3 4 4 3 27
4.–5. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 4 2 4 2 2 3 6 4 27
6. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 4 4 3 2 2 6 25
7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 4 3 2 3 4 24
8. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 2 4 3 1 5 2 21
9.–10. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 4 3 1 1 6 19
9.–10. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 2 0 0 5 4 19
11. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 4 3 1 6 18
12.–13. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 3 2 1 3 17
12.–13. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 3 6 17
14.–15. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 2 3 1 2 0 4 16
14.–15. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 4 2 2 3 1 1 3 16
16.–18. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 2 2 0 1 4 15
16.–18. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 4 3 8 15
16.–18. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 2 3 6 15
19.–20. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 0 4 2 2 4 12
19.–20. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 2 6 12
21. František Zach G, Litomyšl 4 4 2 10
22. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 2 3 9
23.–24. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 4 8
23.–24. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 2 2 3 1 8
25.–26. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 3 7
25.–26. Martin Hanák G nám. E. Beneše, Kladno 7 7

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 4 8 6 38
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 2 4 3 1 4 7 25
2.–3. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 2 3 2 6 21
2.–3. David Němec G, Tanvald 4 4 4 2 7 21
4. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 4 2 2 1 2 1 6 18
5.–7. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 2 2 1 1 4 14
5.–7. Jan Preiss G, Lovosice 0 4 3 2 1 4 14
5.–7. Dominik Starý G, Benešov 2 6 3 3 14
8. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 0 4 1 1 1 3 10
9. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 4 8
10. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 0 2 1 1 3 7
11.–12. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 4 2 6
11.–12. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 4 2 6
13.–14. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 2 2 0 1 0 5
13.–14. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 4 1 5
15. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 0 3 1 4
16. Rudolf Stanko G Andreja Vrábla, Levice 2 2