Obsah

Výsledková listina 3. série 29. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 80 3 88 82 80
2. G, Třinec 51 2 54 84 51
3. Matiční G, Ostrava 49 3 52 59 49
4. G, Pelhřimov 47 2 49 68 47
5. G, Olomouc-Hejčín 45 4 51 72 45
6. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 42 2 43 69 42
7. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 40 2 41 59 40
8.–9. G J. Ressela, Chrudim 39 2 41 74 39
8.–9. G Jana Keplera, Praha 39 2 41 66 39
10. G, Uherské Hradiště 37 3 40 71 37
11. G, Třeboň 36 1 36 92 36
12. G Dašická, Pardubice 34 3 36 78 34
13.–16. G, Benešov 32 3 34 76 32
13.–16. G, Polička 32 1 32 91 32
13.–16. G J. Ortena, Kutná Hora 32 1 32 82 32
13.–16. G V. Nedožerského, SR 32 2 33 59 32
17.–18. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 30 2 31 71 30
17.–18. Masarykovo G, Plzeň 30 1 30 77 30
19. První české G, Karlovy Vary 29 1 29 74 29
20.–21. G Tajovského, B. Bystrica 26 1 26 90 26
20.–21. G, Kysucké Nové Mesto 26 1 26 74 26
22.–23. G a SOŠZE, Vyškov 25 1 25 64 25
22.–23. G, Nymburk 25 2 26 62 25
24. G B. S. Timravy, Lučenec 24 1 24 69 24
25.–28. G A. Bernoláka, Námestovo 23 1 23 77 23
25.–28. G L. Svobodu, Humenné 23 1 23 66 23
25.–28. G, Tanvald 23 1 23 74 23
25.–28. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 23 1 23 66 23
29.–30. G, Ostrov 22 1 22 67 22
29.–30. Církevní G, Plzeň 22 1 22 88 22
31. G, nám. TGM, Zlín 21 1 21 62 21
32. G Jura Hronca, Bratislava 20 1 20 67 20
33.–34. G, Křenová, Brno 18 1 18 67 18
33.–34. G, Dvůr Králové n. L. 18 2 19 70 18
35. Slezské G, Opava 17 1 17 57 17
36.–37. G J. Barranda, Beroun 16 1 16 100 16
36.–37. G, Nové Zámky 16 1 16 76 16
38.–40. G Milana Rúfusa 14 1 14 40 14
38.–40. G, Studentská, Havířov 14 1 14 36 14
38.–40. G O. Havlové, Ostrava 14 1 14 67 14
41.–43. RUMC, Dhaka, Bangladesh 13 1 13 33 13
41.–43. PORG, Praha 13 2 13 83 13
41.–43. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 13 1 13 59 13
44. Wichterlovo G, Ostrava 12 2 13 72 12
45.–46. ESŠ, Lip. Mikuláš 11 1 11 42 11
45.–46. G Jírovcova, České Budějovice 11 1 11 69 11
47. G F. Živného, Bohumín 9 1 9 75 9
48.–51. SAIE, Shenzhen, China 8 1 8 38 8
48.–51. G, Česká Lípa 8 1 8 50 8
48.–51. G, Brno-Řečkovice 8 1 8 73 8
48.–51. G Golianova, Nitra 8 1 8 50 8
52.–55. G B. Němcové, HK 7 1 7 50 7
52.–55. SPŠ a VOŠ, Písek 7 1 7 100 7
52.–55. G, Šumperk 7 1 7 64 7
52.–55. G Grösslingova, Bratislava 7 1 7 70 7
56.–59. G, Židlochovice 4 1 4 50 4
56.–59. G Andreja Vrábla, Levice 4 1 4 80 4
56.–59. SPŠ, Vlašim 4 1 4 100 4
56.–59. Bogra Cant. Pub. S. and C., BD 4 1 4 100 4
60.–62. G Masarykovo nám., Kroměříž 3 1 3 50 3
60.–62. G, Litomyšl 3 1 3 43 3
60.–62. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 3 1 3 75 3
63.–69. G F. Palackého, Val. Mez. 2 1 2 100 2
63.–69. G Christiana Dopplera, Praha 2 1 2 50 2
63.–69. SPŠ a VOŠ Kladno 2 1 2 40 2
63.–69. G L. Jaroše, Holešov 2 1 2 100 2
63.–69. G Sv. Františka, Žilina 2 1 2 100 2
63.–69. Klasické a španělské G, Brno 2 1 2 50 2
63.–69. SPŠ Ostrov n. Ohří 2 1 2 50 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Petr Hrubý G, Polička 2 2 3 4 3 4 8 6 32
2. Lukáš Supik G, Třinec 2 2 3 4 3 8 6 28
3. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 1 2 1 2 3 5 7 5 26
4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 2 2 3 2 3 7 4 25
5.–6. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 1 3 2 3 3 4 5 23
5.–6. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 1 2 4 3 8 3 23
7. Andrea Tóthova G Jura Hronca, Bratislava 1 2 0 3 4 7 3 20
8. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 2 1 8 3 16
9. Patrik Procházka G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 3 2 5 2 15
10. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 1 5 8
11. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 2 0 3 7
12.–14. Muhammad Arifur Rahman Bogra Cant. Pub. S. and C., BD 2 2 4
12.–14. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 3 4
12.–14. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2 4
15. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 1 3
16. Štěpán Malec SPŠ a VOŠ Kladno 1 1 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1.–2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 2 1 4 4 4 8 6 31
1.–2. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 2 2 3 3 4 4 7 6 31
3. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 1 2 3 4 4 3 8 3 28
4. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 2 2 2 1 3 4 7 6 27
5.–6. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 2 2 3 3 5 3 8 26
5.–6. Štěpán Stenchlák G, Třinec 2 2 3 3 3 2 8 3 26
7. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 2 2 3 1 3 2 8 3 24
8.–9. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 2 1 1 2 2 2 8 5 23
8.–9. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 2 1 1 3 4 7 5 23
10. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 3 3 8 4 22
11.–12. Marek Raja G, Nymburk 2 1 1 1 1 4 6 2 18
11.–12. Matěj Vitouch G, Křenová, Brno 2 2 1 1 3 6 3 18
13. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 2 3 7 3 17
14.–15. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 3 7 4 16
14.–15. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 2 2 0 1 8 3 16
16. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 2 0 2 6 3 15
17.–19. Branislav Belko G Milana Rúfusa 2 1 1 0 1 1 6 2 14
17.–19. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 1 1 1 2 1 4 2 14
17.–19. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 1 1 1 8 3 14
20. Jonáš Fuksa PORG, Praha 2 2 3 3 10
21. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 2 5 7
22.–23. Pavol Hepner G V. Nedožerského, SR 1 1 1 3 6
22.–23. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 0 2 3 1 6
24.–25. Jan Douša PORG, Praha 1 2 3
24.–25. František Zach G, Litomyšl 1 1 1 3
26.–28. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 2 2
26.–28. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 2 2
26.–28. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 3 4 3 4 8 6 36
2. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 3 4 3 1 6 5 30
3. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 4 4 3 2 2 3 8 3 29
4. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 1 4 3 7 5 28
5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 4 0 4 3 3 6 3 27
6. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 4 2 0 2 2 7 4 25
7.–8. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 2 4 0 2 1 3 7 4 23
7.–8. David Němec G, Tanvald 4 4 0 3 8 4 23
9.–10. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 2 1 3 1 1 8 3 21
9.–10. Dominik Starý G, Benešov 4 4 3 4 6 21
11. Mikuláš Mikula G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 7 2 17
12.–13. Tomáš Faikl G Dašická, Pardubice 4 3 4 4 1 16
12.–13. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 4 4 8 16
14.–15. Martin Crhán G, Studentská, Havířov 2 4 0 1 0 1 2 4 14
14.–15. Marek Kadlečík G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 6 2 14
16.–18. Ondřej Hajnyš G, Dvůr Králové n. L. 4 4 1 4 13
16.–18. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 1 4 2 4 13
16.–18. Hurum Maksora Tohfa RUMC, Dhaka, Bangladesh 4 2 0 0 2 1 2 2 13
19. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 4 1 6 11
20.–21. Lukáš Hrubčík G, Nymburk 4 4 0 8
20.–21. Hao Luan SAIE, Shenzhen, China 4 3 0 1 0 8
22.–23. Martin Hejl SPŠ a VOŠ, Písek 4 3 7
22.–23. Matej Parada G Grösslingova, Bratislava 4 3 7
24.–25. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 4 2 6
24.–25. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 4 2 6
26.–27. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 4
26.–27. Vlastimil Horálek G Dašická, Pardubice 4 4
28. Veronika Sedláková G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3
29. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 4 0 4 3 4 8 5 32
2. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 2 3 4 8 3 27
3. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 4 4 1 1 3 3 8 2 26
4. Vojtěch Laitl G, Ostrov 4 4 2 1 1 2 8 22
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 2 4 3 4 3 4 1 21
6. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 2 4 3 3 7 19
7. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 2 4 1 0 1 6 4 18
8. Jakub Smolka Slezské G, Opava 4 3 0 2 7 1 17
9. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 4 4 6 2 16
10. Klára Grohmannová G, Olomouc-Hejčín 2 2 2 6 12
11. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 4 2 3 0 1 1 11
12. Pavel Junker G F. Živného, Bohumín 4 3 2 9
13.–14. Andrea Bínová G, Česká Lípa 2 2 4 8
13.–14. Ondřej Bursa G, Brno-Řečkovice 2 4 2 8
15.–16. Kristian Matuštík G, Benešov 1 6 7
15.–16. Martin Vavřík G, Šumperk 2 4 1 7
17.–18. Vratislav Blažek G, Benešov 6 6
17.–18. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 4 6
19.–21. Kateřina Bartošová SPŠ Ostrov n. Ohří 2 2
19.–21. Michal Džubera Matiční G, Ostrava 2 2
19.–21. David Otta G Christiana Dopplera, Praha 2 2