Obsah

Výsledková listina 6. série 29. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 95 3 104 91 95
2. G, Pelhřimov 58 2 61 74 58
3. Matiční G, Ostrava 51 2 54 69 51
4. G, Uherské Hradiště 44 3 47 73 44
5. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 42 2 44 77 42
6. Masarykovo G, Plzeň 36 1 36 88 36
7.–8. G, Třinec 33 1 33 89 33
7.–8. G Tajovského, B. Bystrica 33 1 33 89 33
9.–11. G, Olomouc-Hejčín 32 2 34 66 32
9.–11. Wichterlovo G, Ostrava 32 2 33 67 32
9.–11. G J. Ortena, Kutná Hora 32 1 32 78 32
12. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 30 1 30 81 30
13.–15. G L. Svobodu, Humenné 29 1 29 78 29
13.–15. G, Žamberk 29 1 29 78 29
13.–15. G, Benešov 29 2 30 67 29
16.–17. G V. Nedožerského, SR 28 1 28 76 28
16.–17. G, Kysucké Nové Mesto 28 1 28 76 28
18. G Jana Keplera, Praha 26 1 26 63 26
19. Církevní G, Plzeň 25 1 25 76 25
20.–21. G, nám. TGM, Zlín 23 1 23 88 23
20.–21. První české G, Karlovy Vary 23 1 23 64 23
22.–23. G B. S. Timravy, Lučenec 22 1 22 59 22
22.–23. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 22 1 22 81 22
24.–25. G a SOŠZE, Vyškov 20 1 20 54 20
24.–25. G F. Palackého, Val. Mez. 20 1 20 74 20
26.–27. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 16 1 16 43 16
26.–27. G Dašická, Pardubice 16 1 16 80 16
28. Slezské G, Opava 13 1 13 65 13
29.–30. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 1 11 85 11
29.–30. G Golianova, Nitra 11 1 11 44 11
31.–33. ESŠ, Lip. Mikuláš 10 1 10 83 10
31.–33. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 10 1 10 77 10
31.–33. G, Třeboň 10 1 10 53 10
34.–35. G, Litomyšl 9 1 9 64 9
34.–35. G, Ostrov 9 1 9 53 9
36.–37. G, Tanvald 8 1 8 50 8
36.–37. PORG, Praha 8 1 8 67 8
38. G J. Barranda, Beroun 7 1 7 58 7
39.–42. G F. Živného, Bohumín 6 1 6 38 6
39.–42. G, Nymburk 6 1 6 50 6
39.–42. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 6 1 6 86 6
39.–42. G Jírovcova, České Budějovice 6 1 6 75 6
43. G Milana Rúfusa 5 1 5 31 5
44.–45. Klasické a španělské G, Brno 4 1 4 100 4
44.–45. SPŠ, Vlašim 4 1 4 100 4

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 6 8 6 37
1. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 1 2 4 3 4 5 4 5 28
2. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 3 3 3 11
3. Šimon Knoška G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 2 2 4 10
4. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 4 6

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 6 8 6 37
1. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 3 2 5 4 5 7 8 5 39
2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 2 4 4 5 7 8 6 38
3.–4. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 1 1 4 4 5 4 8 6 33
3.–4. Štěpán Stenchlák G, Třinec 1 2 5 4 5 6 7 3 33
5. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 2 4 3 5 5 6 3 30
6.–7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 1 2 4 1 5 4 7 5 29
6.–7. Přemysl Šťastný G, Žamberk 1 2 3 5 4 4 7 3 29
8. Pavol Šimko G V. Nedožerského, SR 1 2 3 3 5 5 6 3 28
9. Veronika Úlovcová Církevní G, Plzeň 2 2 4 5 6 4 2 25
10. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 2 4 2 4 5 6 24
11.–12. Andrej Kancko G B. S. Timravy, Lučenec 1 2 4 1 4 3 5 2 22
11.–12. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 1 2 5 5 3 4 2 22
13.–14. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 3 1 4 5 6 1 20
13.–14. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 1 3 3 3 2 4 4 20
15.–17. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 2 3 3 6 16
15.–17. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 1 2 4 2 7 16
15.–17. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 1 3 1 3 4 2 1 16
18. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 2 2 3 2 2 11
19. František Zach G, Litomyšl 2 2 3 2 9
20. Jonáš Fuksa PORG, Praha 1 2 4 1 8
21. Branislav Belko G Milana Rúfusa 1 0 2 2 5

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 6 8 6 41
1. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 2 4 4 4 5 5 7 5 36
2. Viktor Rosman G, Pelhřimov 2 4 5 3 4 4 6 5 33
3.–4. Alexandr Jankov Matiční G, Ostrava 2 4 3 2 4 4 5 4 28
3.–4. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 2 6 2 2 3 6 5 2 28
5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 2 4 3 4 5 7 1 26
6. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 4 4 3 2 4 4 2 23
7. Jan Šenk G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 4 4 4 5 3 22
8. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 2 4 3 1 3 5 2 20
9. Dominik Starý G, Benešov 2 4 4 3 13
10. Matúš Kopunec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 5 11
11. Ondřej Knopp G, Třeboň 2 0 5 3 10
12. David Němec G, Tanvald 4 0 4 8
13. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 2 5 7
14. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 6 6
15.–16. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 4
15.–16. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 6 8 6 41
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 4 4 4 3 5 4 6 2 32
2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 2 4 4 4 3 1 6 3 27
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 2 4 2 2 3 5 6 2 26
4. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 4 4 3 5 7 23
5. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 4 4 4 4 5 21
6. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2 4 5 7 20
7. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 4 4 3 3 3 1 18
8. Kristian Matuštík G, Benešov 4 2 3 4 4 17
9. Jakub Smolka Slezské G, Opava 2 2 3 6 13
10. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 2 4 4 10
11. Vojtěch Laitl G, Ostrov 2 2 2 3 9
12.–14. Pavel Junker G F. Živného, Bohumín 2 2 2 6
12.–14. Jakub Růžička G, Nymburk 2 4 6
12.–14. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 2 4 6