Výsledková listina 1. série 30. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 6 7 8 12 10 54
1. Štěpán Stenchlák G, Třinec 3 3 5 5 7 7 12 12 54
2. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 3 3 5 6 5 8 11 9 50
3. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 3 3 5 6 7 6 8 10 48
4. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 3 3 5 7 7 7 10 42
5. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 3 2 4 3 5 5 10 9 41
6. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 3 3 5 3 6 4 1 9 34
7. Přemysl Šťastný G, Žamberk 3 3 5 7 5 10 33
8. Branislav Belko G Milana Rúfusa 2 3 3 6 12 2 28
9. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 3 1 7 4 5 26
10. Samuel Šipikal G Milana Rúfusa 3 1 5 4 4 6 2 25
11. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 2 3 5 7 7 24
12. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 3 3 2 5 7 3 23
13.–14. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 3 7 9 21
13.–14. Jonáš Fuksa PORG, Praha 3 3 5 5 5 21
15. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 3 7 7 20
16. František Zach G, Litomyšl 3 3 5 7 18
17. Matěj Rzehulka Wichterlovo G, Ostrava 3 4 1 8 16
18. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 3 10 13
19. Martin Vejvoda G Dobruška 3 3 5 1 12
20. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 3 3 4 10
21.–22. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 3 6
21.–22. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 3 3 6

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 5 6 7 8 12 10 54
1. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 3 3 5 6 7 8 10 10 52
2.–3. Ondřej Knopp G Christiana Dopplera, Praha 3 3 5 6 7 8 10 9 51
2.–3. Martin Okánik G Tajovského, B. Bystrica 3 4 5 6 7 7 8 11 51
4. David Košťák G, Josefská, Praha 3 3 5 2 5 8 9 10 45
5. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 4 3 5 1 4 5 9 9 40
6. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 3 5 3 5 7 7 5 39
7.–8. John Richard Ritter G Masarykovo nám., Třebíč 3 3 5 7 6 9 33
7.–8. Dominik Starý G, Benešov 3 3 5 5 7 10 33
9. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 3 3 5 1 5 3 7 4 31
10.–11. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 3 3 3 2 4 6 2 23
10.–11. David Dvořák ZŠ a G, Konice 3 3 5 6 6 23
12. Jiří Löffelmann G, Litoměřická, Praha 3 3 5 3 7 21
13.–14. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 3 3 6 1 4 17
13.–14. Matej Parada G Jura Hronca, Bratislava 4 3 5 5 17
15. Katarína Žatková Evanjelické G JAK, Košice 3 4 3 6 16
16.–17. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 5 4 15
16.–17. Veronika Funková G L. Jaroše, Holešov 3 3 3 6 15
18.–19. Andrej Holmes G Ružomberok 2 1 5 5 13
18.–19. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 2 3 4 2 2 13
20.–22. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 3 3 0 1 5 12
20.–22. Ondřej Komora G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 3 3 3 12
20.–22. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 3 3 6 12
23. Kristýna Davídková Biskupské G, Brno 3 4 4 11
24. Filip Keller G P. de Coubertina, Tábor 3 3 3 9
25.–27. Tomáš Hudcovic Jiráskovo G, Náchod 3 4 7
25.–27. Štěpán Kastowský G, Hlučín 3 4 7
25.–27. Petr Semerák Jiráskovo G, Náchod 3 4 7
28.–33. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 3 3 6
28.–33. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 3 3 6
28.–33. Štěpán Kohl Klasické a španělské G, Brno 3 3 6
28.–33. David Němec G, Tanvald 3 3 6
28.–33. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 3 6
28.–33. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 3 3 6
34. Dominick Ivan ŠG PinkHarmony, Zvolen 1 1 2 4
35.–38. Ondřej Hajnyš G, Dvůr Králové n. L. 3 3
35.–38. Jakub Kovářík G, Hodonín 3 3
35.–38. Jan Lindauer První české G, Karlovy Vary 3 3
35.–38. Aneta Němcová G, Boskovice 3 3
39. Filip Geib G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 6 7 8 12 10 60
1. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 6 5 4 7 6 12 10 56
2. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 5 5 6 6 10 7 51
3.–4. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 6 6 5 4 5 5 7 8 46
3.–4. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 6 8 2 5 5 8 12 46
5.–6. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 6 6 5 3 7 3 7 6 43
5.–6. Jakub Růžička G, Nymburk 6 6 5 3 6 8 9 43
7. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 6 6 5 6 7 10 40
8. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 5 4 6 7 34
9. Kristian Matuštík G, Benešov 6 6 3 5 4 7 31
10.–12. Marie Grunová G Moravský Krumlov 4 6 2 8 3 23
10.–12. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 2 6 5 5 3 2 23
10.–12. Jakub Smolka Slezské G, Opava 6 6 4 3 4 23
13. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 6 6 6 18
14.–16. Martin Dinh G, Třinec 6 6 5 17
14.–16. Daniel Martynek G, Třinec 6 6 5 17
14.–16. Štěpán Stryja G, Třinec 6 6 3 2 17
17.–18. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 6 6 4 16
17.–18. Šimon Kondrk SPŠ Dubnica nad Váhom 6 3 2 5 16
19. Jakub Rajnštajn G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 6 3 0 15
20. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 6 2 5 13
21.–23. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 6 6 12
21.–23. Andrea Bínová G, Česká Lípa 6 6 12
21.–23. Josef Sabol G Chotěboř 6 6 12
24.–25. Máté Eke Gymnázium, sSOŠ a jazyková škola 6 1 4 11
24.–25. Michal Jireš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 5 11
26.–27. Klára Nechanická G Neumannova, Žďár n. S. 6 4 10
26.–27. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 4 6 10
28. Václav Bulín G, Plasy 6 3 9
29. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 5 6 7 8 12 10 60
1. Martin Vavřík G, Šumperk 6 6 2 4 6 6 9 12 51
2. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 5 4 5 6 8 10 50
3.–4. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 6 5 3 5 8 10 3 46
3.–4. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 6 6 5 2 5 7 7 8 46
5. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 5 5 5 6 8 41
6. Martin Schmied G Jihlava 6 6 5 5 2 7 7 38
7. Matěj Krátký PORG, Praha 6 8 2 4 5 10 35
8. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 5 4 5 8 34
9. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 5 6 7 4 32
10. Petr Doubravský Akademické G, Praha 6 6 3 6 9 30
11. Filip Novotný G Jihlava 6 6 5 4 4 4 29
12.–14. Richard Hamerlik ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 5 1 7 3 28
12.–14. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 5 2 6 3 28
12.–14. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 6 6 4 28
15.–16. Šimon Brázda G, Hlinsko 4 6 3 5 1 5 2 26
15.–16. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 6 6 3 4 7 26
17.–18. Viktor Vařeka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6 2 5 6 25
17.–18. Filip Wagner G Tišnov 6 6 4 4 5 25
19. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 6 6 5 1 18
20. Lucia Krajčoviechová G Jura Hronca, Bratislava 6 6 5 17
21.–22. Ján Šrejbr G J. Jungmanna, Litoměřice 4 6 1 1 1 3 16
21.–22. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 6 3 7 16
23. Vojtěch Ježek G Legionářů, Příbram 8 6 14
24. Milan Tichavský Slezské G, Opava 6 6 12
25.–26. Anna Hollmannová SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 6 4 10
25.–26. Bohumír Žůrek G Volgogradská 6a, Ostrava 0 2 1 0 0 1 4 2 10
27.–29. Soňa Curylová G F. Palackého, Val. Mez. 2 6 8
27.–29. Tomáš Salavec BG B. Balbína, Hradec Králové 6 2 8
27.–29. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 2 2 4 8
30.–31. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 6 6
30.–31. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 6 6

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 149 5 174 75 149
2. G, Havlíčkův Brod 130 3 144 89 130
3. G, Třinec 95 4 105 92 95
4. G, Uherské Hradiště 83 3 89 77 83
5. ŠpMNDaG, Bratislava 82 3 90 66 82
6. G, Pelhřimov 67 2 70 65 67
7.–8. G, Olomouc-Hejčín 64 5 74 82 64
7.–8. G Jihlava 64 2 67 70 64
9. G, Benešov 61 2 64 81 61
10. G Dašická, Pardubice 58 2 59 82 58
11. G J. Ortena, Kutná Hora 56 1 56 93 56
12. G L. Svobodu, Humenné 55 2 57 80 55
13. PORG, Praha 54 2 56 86 54
14. Masarykovo G, Plzeň 52 1 52 96 52
15.–19. G Milana Rúfusa 51 2 53 60 51
15.–19. G Tajovského, B. Bystrica 51 1 51 94 51
15.–19. G Christiana Dopplera, Praha 51 1 51 94 51
15.–19. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 51 2 53 74 51
15.–19. G, Šumperk 51 1 51 85 51
20.–21. G Jana Keplera, Praha 46 1 46 77 46
20.–21. G J. Heyrovského, Praha 46 1 46 77 46
22. G, Josefská, Praha 45 1 45 83 45
23.–24. G, Nymburk 43 1 43 80 43
23.–24. G, nám. TGM, Zlín 43 1 43 72 43
25. G PdC, Piešťany 41 1 41 82 41
26.–27. Matiční G, Ostrava 40 1 40 74 40
26.–27. ESŠ, Lip. Mikuláš 40 1 40 95 40
28. Biskupské G, Brno 36 2 37 76 36
29.–30. Slezské G, Opava 34 2 35 89 34
29.–30. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 34 1 34 63 34
31.–32. G, Žamberk 33 1 33 92 33
31.–32. G Masarykovo nám., Třebíč 33 1 33 92 33
33. G Jura Hronca, Bratislava 32 2 34 76 32
34. Akademické G, Praha 30 1 30 71 30
35. Wichterlovo G, Ostrava 27 2 28 51 27
36. G, Hlinsko 26 1 26 48 26
37.–38. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 25 2 26 75 25
37.–38. G Tišnov 25 1 25 68 25
39. G, Špitálská, Praha 24 1 24 77 24
40.–43. G Masarykovo nám., Kroměříž 23 1 23 64 23
40.–43. ZŠ a G, Konice 23 1 23 74 23
40.–43. G Moravský Krumlov 23 1 23 55 23
40.–43. 1. súkromné G v Bratislave 23 1 23 52 23
44. G, Litoměřická, Praha 21 1 21 88 21
45. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 20 1 20 87 20
46.–48. G B. Němcové, HK 18 1 18 75 18
46.–48. G, Litomyšl 18 1 18 100 18
46.–48. G F. Palackého, Val. Mez. 18 3 20 89 18
49. SPŠ Masarykova, Liberec 17 1 17 52 17
50.–53. Evanjelické G JAK, Košice 16 1 16 62 16
50.–53. G Z. Wintra, Rakovník 16 1 16 70 16
50.–53. G J. Jungmanna, Litoměřice 16 1 16 42 16
50.–53. SPŠ Dubnica nad Váhom 16 1 16 67 16
54. G L. Jaroše, Holešov 15 1 15 63 15
55. G Legionářů, Příbram 14 1 14 117 14
56.–58. G Jírovcova, České Budějovice 13 1 13 42 13
56.–58. Jiráskovo G, Náchod 13 2 14 117 13
56.–58. G Ružomberok 13 1 13 68 13
59.–64. G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 1 12 71 12
59.–64. G a SOŠ, Rokycany 12 1 12 100 12
59.–64. G Chotěboř 12 1 12 100 12
59.–64. G Dobruška 12 1 12 63 12
59.–64. G, Česká Lípa 12 1 12 100 12
59.–64. G J. Barranda, Beroun 12 1 12 92 12
65.–66. G Sv. Františka, Žilina 11 2 12 100 11
65.–66. Gymnázium, sSOŠ a jazyková škola 11 1 11 58 11
67.–71. G Volgogradská 6a, Ostrava 10 1 10 17 10
67.–71. G Neumannova, Žďár n. S. 10 1 10 83 10
67.–71. Nový PORG, Praha 10 1 10 83 10
67.–71. G O. Havlové, Ostrava 10 1 10 91 10
67.–71. SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 10 1 10 50 10
72.–73. G, Plasy 9 1 9 82 9
72.–73. G P. de Coubertina, Tábor 9 1 9 69 9
74.–75. G Týn nad Vltavou 8 1 8 33 8
74.–75. BG B. Balbína, Hradec Králové 8 1 8 73 8
76. G, Hlučín 7 1 7 64 7
77.–80. SPŠ, Vlašim 6 1 6 100 6
77.–80. Klasické a španělské G, Brno 6 1 6 100 6
77.–80. G, Tanvald 6 1 6 100 6
77.–80. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 6 1 6 100 6
81.–82. G Botičská, Praha 4 1 4 67 4
81.–82. ŠG PinkHarmony, Zvolen 4 1 4 13 4
83.–86. G, Boskovice 3 1 3 100 3
83.–86. První české G, Karlovy Vary 3 1 3 100 3
83.–86. G, Hodonín 3 1 3 100 3
83.–86. G, Dvůr Králové n. L. 3 1 3 100 3
87. G M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 2 1 2 67 2