Obsah

Výsledková listina 3. série 30. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 133 5 150 74 133
2. G, Havlíčkův Brod 105 2 110 92 105
3. G L. Svobodu, Humenné 79 2 82 97 79
4. G, Uherské Hradiště 71 3 75 88 71
5. G, Pelhřimov 70 2 72 63 70
6. G, Šumperk 58 1 58 92 58
7. G Dašická, Pardubice 55 1 55 87 55
8. ŠpMNDaG, Bratislava 54 2 57 62 54
9. G J. Ortena, Kutná Hora 53 1 53 84 53
10. G, Benešov 52 2 55 64 52
11. G Jana Keplera, Praha 50 1 50 89 50
12. G, Třinec 47 1 47 94 47
13.–15. G PdC, Piešťany 45 1 45 71 45
13.–15. G, nám. TGM, Zlín 45 1 45 71 45
13.–15. G Jihlava 45 1 45 71 45
16. G J. Heyrovského, Praha 44 1 44 70 44
17.–18. G, Olomouc-Hejčín 42 3 46 79 42
17.–18. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 42 1 42 74 42
19. G Tajovského, B. Bystrica 41 1 41 72 41
20. Matiční G, Ostrava 35 1 35 61 35
21. G, Josefská, Praha 33 1 33 66 33
22. G Z. Wintra, Rakovník 32 1 32 51 32
23. ESŠ, Lip. Mikuláš 31 1 31 76 31
24. G a SOŠ, Rokycany 26 1 26 100 26
25. G, Nymburk 25 1 25 74 25
26.–27. G Masarykovo nám., Kroměříž 24 1 24 73 24
26.–27. G, Hlinsko 24 1 24 52 24
28.–29. 1. súkromné G v Bratislave 23 1 23 70 23
28.–29. G, Vídeňská, Brno 23 1 23 85 23
30.–31. PORG, Praha 21 1 21 78 21
30.–31. Biskupské G, Brno 21 1 21 62 21
32. G Grösslingova, Bratislava 19 1 19 39 19
33. G B. Němcové, HK 16 1 16 84 16
34.–35. Akademické G, Praha 15 1 15 56 15
34.–35. G F. Palackého, Val. Mez. 15 1 15 79 15
36.–38. G, Písek 13 1 13 100 13
36.–38. G Týn nad Vltavou 13 1 13 50 13
36.–38. G Dobruška 13 1 13 62 13
39.–40. G, Špitálská, Praha 12 1 12 80 12
39.–40. Slezské G, Opava 12 1 12 48 12
41.–43. G, Litoměřická, Praha 10 1 10 50 10
41.–43. Nový PORG, Praha 10 1 10 83 10
41.–43. G J. Barranda, Beroun 10 1 10 100 10
44.–45. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 9 1 9 69 9
44.–45. Wichterlovo G, Ostrava 9 1 9 43 9
46. G Jírovcova, České Budějovice 8 1 8 44 8
47. ZŠ a G, Konice 7 1 7 44 7
48.–51. G, Hodonín 6 1 6 75 6
48.–51. G Moravský Krumlov 6 1 6 75 6
48.–51. G Botičská, Praha 6 1 6 32 6
48.–51. G Sv. Františka, Žilina 6 2 6 43 6
52. G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 5 1 5 83 5
53.–54. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 1 4 67 4
53.–54. BG B. Balbína, Hradec Králové 4 1 4 40 4
55.–56. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 1 3 100 3
55.–56. SPŠ, Vlašim 3 1 3 100 3
57.–58. G Ružomberok 1 1 1 33 1
57.–58. G Tišnov 1 1 1 14 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 7 7 7 8 12 10 57
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 3 2 7 7 7 8 11 12 57
2. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 3 3 7 7 7 6 11 12 56
3. Štěpán Stenchlák G, Třinec 3 3 7 4 8 10 12 47
4.–5. Jan Střeleček G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 3 3 6 7 1 8 7 7 42
4.–5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 3 3 7 7 4 8 10 42
6. Filip Novotný G Masarykovo nám., Kroměříž 3 2 7 5 7 24
7. Jonáš Fuksa PORG, Praha 3 3 7 5 3 21
8. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 5 1 2 1 3 17
9. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 3 2 3 8 16
10. Martin Vejvoda G Dobruška 3 3 4 3 13
11. Karel Jókai G, Špitálská, Praha 4 8 12
12.–13. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 3
12.–13. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 3 3 7 7 7 8 12 10 57
1. Viktor Rosman G, Pelhřimov 3 3 7 7 5 7 11 6 49
2. Martin Okánik G Tajovského, B. Bystrica 3 3 7 4 4 8 7 5 41
3. Tomáš Dulava Matiční G, Ostrava 3 2 7 4 1 2 6 10 35
4. David Košťák G, Josefská, Praha 1 3 4 4 8 5 8 33
5. Dominik Starý G, Benešov 3 3 7 3 2 11 29
6.–7. Katarína Častulíková 1. súkromné G v Bratislave 3 2 4 6 8 23
6.–7. Zuzana Richterová G, Pelhřimov 1 2 4 2 1 2 7 4 23
8.–9. Martina Kopecká G J. Barranda, Beroun 3 7 10
8.–9. Jiří Löffelmann G, Litoměřická, Praha 3 3 2 2 10
10. Daniela Hrbáčová Wichterlovo G, Ostrava 3 2 1 3 9
11. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 3 0 5 8
12. David Dvořák ZŠ a G, Konice 1 2 4 7
13. Jakub Kovářík G, Hodonín 6 6
14. Ján Pavlech G sv. Jozefa Nové Mesto n. V. 3 2 5
15. Markéta Jirmanová BG B. Balbína, Hradec Králové 3 1 4
16.–17. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 3 3
16.–17. Ondřej Buček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3
18. Andrej Holmes G Ružomberok 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 7 8 12 10 63
1.–2. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 6 6 7 6 4 0 14 10 53
1.–2. Ladislav Trnka G, Havlíčkův Brod 6 6 7 4 4 4 11 11 53
3. Jindřich Dušek G Jana Keplera, Praha 6 4 7 7 7 10 9 50
4. Josef Minařík G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 4 6 7 4 6 8 8 49
5. Lucie Kundratová G, nám. TGM, Zlín 6 6 6 3 2 8 9 5 45
6. Ivan Hudák ESŠ, Lip. Mikuláš 6 4 4 7 3 7 31
7.–9. Karel Balej G a SOŠ, Rokycany 6 6 7 7 26
7.–9. Dominik Beňo G L. Svobodu, Humenné 6 6 7 7 26
7.–9. Kristian Matuštík G, Benešov 6 6 6 2 1 1 4 26
10. Jakub Růžička G, Nymburk 4 6 7 8 25
11. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 6 6 4 7 23
12. Kateřina Charvátová G B. Němcové, HK 6 6 4 16
13. Tereza Pavlišová G, Olomouc-Hejčín 6 8 14
14. Jakub Smolka Slezské G, Opava 4 6 2 12
15.–16. Veronika Vohníková Nový PORG, Praha 4 6 10
15.–16. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 6 4 10
17.–18. Marie Grunová G Moravský Krumlov 6 6
17.–18. Marie Vaňáková G Botičská, Praha 4 2 6
19. Jakub Rajnštajn G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 6 6 7 7 7 8 12 10 63
1. Martin Vavřík G, Šumperk 6 6 7 7 1 8 12 11 58
2. Matěj Prokop G Dašická, Pardubice 6 6 7 2 4 7 11 12 55
3. Václav Zvoníček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 7 7 4 5 7 8 50
4.–5. Jakub Jobus G PdC, Piešťany 6 6 7 3 3 7 5 8 45
4.–5. Martin Schmied G Jihlava 6 4 5 7 1 7 6 9 45
6. Radka Křížová G J. Heyrovského, Praha 6 4 5 7 4 8 8 2 44
7. Jiří Zelenka G Z. Wintra, Rakovník 6 4 6 3 1 7 4 1 32
8. Viktor Materna G Brno, tř. Kpt. Jaroše 6 6 4 7 8 31
9. Miroslav Macko ŠpMNDaG, Bratislava 6 6 4 2 7 4 29
10. Jakub Pravda ŠpMNDaG, Bratislava 6 4 4 3 6 5 28
11. Šimon Brázda G, Hlinsko 6 6 4 3 1 4 24
12. Pavla Rudolfová G, Vídeňská, Brno 6 6 4 7 23
13. Eva Vochozková Biskupské G, Brno 6 6 4 1 4 21
14. Timea Szöllősová G Grösslingova, Bratislava 6 6 2 1 4 0 19
15. Kateřina Barotová G, Olomouc-Hejčín 4 6 5 1 16
16.–17. Marek Černoch G F. Palackého, Val. Mez. 6 4 5 15
16.–17. Petr Doubravský Akademické G, Praha 2 6 2 5 15
18.–19. Lukáš Hronek G, Písek 6 7 13
18.–19. Jan Vondra G Týn nad Vltavou 6 5 2 13
20. Adam Vavrečka G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 3 9
21. Lucia Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 3 3
22. Filip Wagner G Tišnov 1 1