Obsah

Seznam přihlášených týmů na 12. FYKOSí Fyziklání, 2018

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 21 týmů.

ID Název
1401 Fanatická pětka
Jakub Rajnštajn (3), Jan Vaník (3), Michal Jireš (3), Maxmilián Kocourek (4), Michael Píro (4)
Doprovod: Jan Fátor
1402 Na párek a dom
Jana Pallová (3), Denisa Chytilová (4), Vítek Horčička (3), Jaroslav Hradil (2), Borek Požár (4)
1407 Dopplerovy zebry
Jaroslav Hrubý (4), Vojtěch Jandásek (4), Lucie Kunčarová (2), Radek Zajíček (4), Ondřej Kozelský (3)
Doprovod: Lenka Plachtová
1412 Dodáme později
Soňa Burešová (4), Michaela Černá (4), Kateřina Limburská (4), Dominik Chaloupka (4), Tomáš Vondráček (4)
1413 Vypínači Hejčín
Jáchym Bareš (4), Jindřich Jelínek (3), Miroslav Hrabal (4), Martin Repčík (4), Jiří Loun (2)
1415 Lední medvěd na poušti
Tomáš Novotný (4), David Slavíček (4), Tereza Polanská (4), Ema Cetkovská (4), Eliška Freibergerová (4)
Doprovod: Zdeněk Votava
1418 '); DROP TABLE Tymy;--
Lukáš Mikan (4), Tereza Novotná (4), Tereza Dobrovolná (4), Veronika Venclová (4), Šimon Kimák (4)
Doprovod: Olga Pražanová
1420 KUŘECÍ STRIPSY
Veronika Roubínová (4), David Roubín (4), Vojtěch Muller (4), Filip Šimána (4), Zuzana Součková (4)
Doprovod: Alena Marková
1422 Vysokotatranská inteligencia
Maximilián Molnár (4), Filip Geib (4), Ivan Hudák (3)
1425 Piskoři
Richard Uher (4), Martin Strachoň (4), David Jašek (4), Klára Přibáňová (4), Pavlína Ježíková (4)
Doprovod: Robert Havlásek
1427 Protoni 007
Richard Fleischhans (4), Dominik Starý (4), Jonáš Vlasák (4), František Helebrand (4)
1432 Katkastic
Sára Belejová (4), Katarína Dančejová (4), Katarína Častulíková (4), Kristián Šalata (4), Katarína Skopalová (4)
1435 GVOZA
Šimon Pajger (4), Miroslav Šoška (4), Andrej Paluch (4), Mária Poláčková (3), Dominik Melkovič (3)
Doprovod: Ľubomír Konrád
1439 Seriózní ústav
David Bayer (4), Sebastian Franek (4), Vít Pískovský (4), Filip Dráber (4), Sotirios Pupakis (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
1440 Trinitro
Kateřina Charvátová (3), Vadim Kablukov (3), Dominik Havel (4), František Dostál (3), Matyáš Kroupa (3)
1444 Šťouralové
Aneta Němcová (4), Martin Chladil (4), Roman Ondráček (4)
Doprovod: Lada Bažantová
1447 CAGN
Anna Rosenkrancová (4), Pavel Němeček (4), Lenka Šáchová (4), Matěj Nedvěd (4), Ondřej Provod (4)
Doprovod: Václav Šlouf
1448 Šlehačková paralýza
Václav Kubíček (4), Ondřej Buček (4), Šimon Sukup (1), Roman Konečný (3), Jan Polišenský (3)
1449 Cornuova spirála
Šimon Karch (4), Josef Štefl (4), Filip Bartoš (4), Ondřej Krabec (3), Jakub Delong (3)
Doprovod: Monika Bouchalová
1453 Achtung Wurmloch!
Adam Dejl (4), Ondřej Dvořák (4), Pavel Hudec (4), Pavlína Slavníková (3), Tadeáš Němec (4)
1455 Masarykáč
Vít Beran (4), Miroslava Novoveská (3)
Doprovod: Petra Komprdová

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 23 týmů.

ID Název
1404 e = 3 = π
Marie Grunová (3), Martina Malá (2), Kateřina Rosická (3), Josef Jasanský (3)
1406 Mickeyho klubík
Vojtěch Molin (3), Petr Slatinský (3), Jindřich Bělka (3), Jan Vysloužil (3), Vojtěch Cuberek (3)
Doprovod: Lenka Plachtová
1408 つ ◕_◕ ༽つ DIRETIDE つ ◕_◕ ༽つ
Pavel Kinc (3), Luboš Bartík (3), Martin Orság (4), Vojtěch Drábek (3), Pavel Oujeský (1)
Doprovod: Zdeněk Šustek
1409 Waffen FY
Jan Licek (2), Petr Linhart (3), Veronika Nováková (3), Hynek Steinmetz (2), Karel Lysý (2)
Doprovod: Olga Pražanová
1417 Totálně nelogaritmovatelní
Daniel Pitoňák (3), Michal Holec (3), Tereza Svobodová (2), Marek Benda (2), Denisa Kulhavá (2)
Doprovod: Jana Krejčíková
1419 Hawkingovo záření
Jiří Vala (4), Tomáš Pitner (4), Josef Minařík (3), Václav Zvoníček (2), Viktor Materna (2)
1421 Matfyzáci
Dominick Ivan (4), Adam Jerguš Dzurňák (3), Jakub Navrátil (2), Adela Chovanová (1)
1423 Temná složka síly
Ladislav Trnka (3), Josef Kutlvašr (3), Petr Tomášek (3), Ivana Horáčková (3), Tomáš Růžek (3)
1429 fa
Tomáš Šimek (1), Jakub Pravda (2), Paulína Smolárová (4), Barbora Barančíková (2), Viktória Mária Bánovská (3)
Doprovod: Ivona Demčáková
1431 RSDr. Gunár Karol a iné
Jakub Hluško (3), Michal Horanský (2), Peter Ondus (4), Jeozef Číž (3), Richard Hamerlik (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
1433 Paradox pětice
Evgenia Golubeva (3), Linda Grundlerová (3), Jana Harabišová (3)
Doprovod: Eva Adamcová
1434 Paralaxa
Ondřej Bašanda (3), David Šilhán (3), Ota Michálek (3), Kateřina Kopecká (3), Jan Němec (3)
Doprovod: Jiří Šamaj
1436 ailihphilia
Jakub Pohly (4), Maroš Bratko (4), Samuel Amrich (3), Ronald Doboš (2), Branislav Pastula (2)
Doprovod: Gabriela Franikova
1437 aibohphobia
Samuel Novák (2), Michaela Bobeničová (3), Timotej Župina (3), Peter Ridilla (2), Beáta Hroncová (3)
Doprovod: Gabriela Franikova
1441 Kofeinoví inženýři
Jan Svoboda (2), Václav Svoboda (2), Tim Anderle (3), Frank Bartoš (3)
Doprovod: Hana Jano
1442 gvbn
Klára Laginová (3), Simona Barcíková (3), Lenka Minichová (3), Jakub Puha (3), Lenka Michálková (3)
Doprovod: Ľubomíra Šimurková
1443 Trzyniec
Martin Dinh (3), Daniel Martynek (3), Tomáš Kantor (4), Tomáš Laba (2), Lukáš Míra (2)
Doprovod: Pavlína Madari
1445 Goralia
Štěpán Stryja (3), Martin Novotný (3), Michael Csepcsar (3), Samuel Klus (2), Jakub Lasota (2)
Doprovod: Pavlína Madari
1446 Zkusíme, uvidíme
Jakub Gregora (4), Filip Dvořák (4), Martin Bureš (2), Filip Gregora (1)
Doprovod: Bohdana Najmanová
1450 Abalone Abandone
Josef Sýkora (3), Ivan Žižka (3), Jakub Renc (3), David Dobáš (3), Václav Brož (3)
Doprovod: Štěpánka Jirošová
1454 Nabla
Lukáš Málek (3), Anna Cihlářová (3), Martin Hubal (3), Štěpán Štafl (3), Šimon Zvára (3)
Doprovod: Julius Kolín
1458 Nabušený klobásy
Petr Zahradník (3), Zdeněk Vostřel (3)
1459 Doppler A
Filip Matějka (4), Ondřej Knopp (4), Jan Hřebec (2), Lukáš Cezner (2), Rudolf Líbal (2)
Doprovod: Štěpánka Jirošová

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 15 týmů.

ID Název
1400 Klatovácí
Jakub Kislinger (1), Jakub Holý (1), Richard Váňa (2), Jakub Vyroubal (3), Jitka Mertlová (3)
Doprovod: Eva Kislingerová
1403 Já bytí absolutno
Adam Karas (1), Jakub Dřevo (1), Vít Gardoň (2), Karel Kraus (2), Václav Bašus (1)
Doprovod: Karel Heřman
1405 Hrošíci <3
Pavla Rudolfová (2), Eva Vochozková (2), Marek Duchaň (2)
1410 Absolutní nuly
Marco Souza de Joode (1), Lubor Čech (1), Hana Slámová (1), Jaroslav Herman (2), Kryštof Zamazal (2)
1414 ???
Martina Daňková (1), Robert Gemrot (1), Ondřej Kalandra (1), Dora Cidlinská (1), Filip Řeháček (1)
Doprovod: Martina Lipková
1416 Tým UVD
Miroslav Boštík (2), Ondřej Fiala (2), Štěpánka Beránková (2), Filip Novák (1), Jiří Hlaváček (3)
Doprovod: Jan Fátor
1424 Kadaň B
Eliška Kratochvílová (2), Jana Spurna (2), Patrik Šmátrala (2), Lenka Podhorna (2), Klára Kňavová (2)
Doprovod: Jaroslav Šmahel
1426 Higgsovy bosony
Barbora Vášová (3), Lenka Mezeiová (3), Anna Pazderková (2), Daniel Čech (1), Josef Štainer (1)
Doprovod: Jana Krejčíková
1428 Název neuveden
Ngoc Hung Hoang (2)
Doprovod: Zuzana Gromanová
1430 Princezničky
Gabriel Ščurka (1), Matúš Hladký (9), Tomáš Zatroch (9), Lucia Tóthová (2), Jakub Vojtech Kmeť (9)
Doprovod: Ivona Demčáková
1451 P=O*R^G
Tomáš Homolka (2), David Rudolf (2), Alexandr Průcha (2), Iskander Shangareev (2), Jakub Smékal (2)
Doprovod: Zdeněk Šabatka
1452 Lambda team
Jakub Bartoš (2), Adam Nekolný (2), Vojtěch Zvára (2), Pavel Linhart (2), Zuzana Černohousová (2)
Doprovod: Julius Kolín
1457 GJH C
Richard Rippel (2), Bohdan Gliševič (2), Karin Demková (2), Viktória Ralbovská (2), Alexandra Géciová (2)
1460 Šambalát
Kryštof Berger (2), Jakub Charvát (2), Jakub Pytolaj (2), Tomáš Ondrák (2), Jindřich Novák (2)
Doprovod: Jana Klapková
1461 Liberland
Daniel Forst (2), Petr Kunčar (2), Klára Kostelníková (2), Jana Morávková (2), Václav Horčic (2)
Doprovod: Petr Havlíček

Kategorie F

Celkem je přihlášeno 3 týmů.

ID Název
1411 TD parameters
Yunus Emre Parmaksız (2), Cem Arda Tepe (4), Alkin Kaz (3), Artun Bayer (4), Öykü Sıla Güner (2)
Doprovod: Recep Dimitrov
1438 Retamar Physics Team
Jose Antonio Guzman Funck (3), Jacobo Vila (3), Alejandro Zapata (3), Miguel María Jiménez Sánchez (3), Jaime de la Peña (3)
Doprovod: José Francisco Romero García
1456 RKG-HelloIT
Vladimir Shchigolev (3), Margarita Pashnina (3), Robert Gordin (3), Nika Kutuzova (3)
Doprovod: Sergejs Bratarčuks