Výsledková listina 6. série 15. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 3 5 5 8 6 35
1. Sergej Maroz G Luďka Pika, Plzeň 5 4 3 5 3 4 24
2. Jan Novák G, Nad Alejí, Praha 4 1 3 1 1 5 6 21
3. Jindřich Šťástka G, Sokolov 4 1 5
4. Pavel Hančar VOŠ a SPŠ, Jičín 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 3 5 5 8 6 35
1. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 5 3 5 6 8 6 36
2. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 4 4 3 5 5 7 6 34
3. Miroslav Hejna G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 1 4 3 6 6 6 6 32
4. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 4 3 3 4 5 6 6 31
5. Lukáš Chvátal 2 4 3 1 5 7 3 25
6. Vít Šípal G, Jateční, Ústí nad Labem 4 3 3 1 5 7 23
7. Karel Tůma Matiční G, Ostrava 0 1 3 2 2 6 14
8.–9. Michal Bareš G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 4 5 12
8.–9. Andrej Pidík 3 0 3 0 0 6 12
10.–11. Michaela Jirků G, Arabská, Praha 0 3 1 4 8
10.–11. Matěj Týč G, Zastávka 2 6 8
12. Lukáš Vozdecký Klasické a španělské G, Brno 3 3 6
13. Barbora Galaczová 1 4 5
14. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 1 0 3 4
15. David Vrba ZŠ a G, Konice 3 3
16. Jan Křivka SPŠ, Hronov 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 3 5 5 8 6 35
1. Matouš Ringel G, Broumov 2 4 3 5 5 6 25
2. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 5 3 4 5 6 23
3. Boris Gažovič G L. Svobodu, Humenné 3 3 2 5 7 20
4. Vojtěch Krejčiřík 4 4 3 4 15
5.–6. Pavel Hála G, Český Krumlov 2 0 3 4 9
5.–6. Eva Lovíšková G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 2 1 6 9
7.–9. Petr Dostál G, Žamberk 0 3 3
7.–9. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 3 3
7.–9. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 3 3
10.–11. Ivan Patáčik G Partizánské 0 2 2
10.–11. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 2 2
12. Martina Smolová G, Písek 0 0 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 5 3 5 5 8 6 35
1. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 3 3 5 14
2. Jana Vrábelová ZŠ Novomestského, Trenčín 6 6
3. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 3 3

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 65 2 68 97 65
2. 52 4 57 59 52
3. Matiční G, Ostrava 44 2 45 69 44
4. G, Nad Alejí, Praha 42 2 44 78 42
5. G Na Pražačce, Praha 34 1 34 97 34
6. G, Broumov 25 1 25 93 25
7. G Luďka Pika, Plzeň 24 1 24 83 24
8. G, Jateční, Ústí nad Labem 23 1 23 79 23
9. G L. Svobodu, Humenné 20 1 20 83 20
10. G, Pelhřimov 14 1 14 78 14
11. G Mikulášské n. 23, Plzeň 12 1 12 92 12
12.–14. ZŠ Novomestského, Trenčín 9 2 9 57 9
12.–14. G, Český Krumlov 9 1 9 47 9
12.–14. G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 9 1 9 56 9
15.–16. G, Zastávka 8 1 8 73 8
15.–16. G, Arabská, Praha 8 1 8 38 8
17. Klasické a španělské G, Brno 6 1 6 100 6
18. G, Sokolov 5 1 5 83 5
19. SPŠ, Hronov 4 1 4 31 4
20.–23. G B. Němcové, HK 3 1 3 100 3
20.–23. ZŠ a G, Konice 3 1 3 100 3
20.–23. G Matyáše Lercha, Brno 3 1 3 100 3
20.–23. G, Žamberk 3 1 3 27 3
24.–25. G Partizánské 2 1 2 18 2
24.–25. Klvaňovo G Kyjov 2 1 2 25 2
26.–27. G, Písek 1 1 1 6 1
26.–27. VOŠ a SPŠ, Jičín 1 1 1 20 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz