II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Jaroslav Trnka G Na Pražačce, Praha 27 21 29 87 77
2. Lukáš Chvátal 28 23 78 51
3. Jan Prachař G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 20 100 20
4. Marek Pavlů SOU, Litovel 5 9 5 90 19
5. Lukáš Snášel SPŠ, Hronov 6 75 6
6. Ľuboš Rabčan G M. Hattalu, Trstená 5 22 5
7.–8. Jan Perný G, Nová Paka 4 17 4
7.–8. Tibor Vansa Matiční G, Ostrava 4 33 4
9. Marek Vyšinka G Matyáše Lercha, Brno 2 67 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Matouš Ringel G, Broumov 34 30 32 99 96
2. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 23 23 24 90 70
3. Alexandr Kazda G, Nad Alejí, Praha 16 24 27 75 67
4. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 13 9 6 76 28
5. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 8 7 12 69 27
6. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 4 8 9 62 21
7.–8. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 11 8 61 19
7.–8. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 19 79 19
9. Pavel Hála G, Český Krumlov 6 11 63 17
10. Martin Rybář G, Blansko 4 11 58 15
11.–12. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 6 7 50 13
11.–12. Zuzana Rozlívková G B. Němcové, HK 2 4 7 45 13
13. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 12 100 12
14. Petr Dostál G, Žamberk 3 8 42 11
15.–16. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 7 44 7
15.–16. Jan Skalický G J. Heyrovského, Praha 7 54 7
17. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 5 100 5
18.–20. Kateřina Balcarová G Dobruška 3 27 3
18.–20. Tomáš Gavenčiak G M. Koperníka, Bílovec 3 38 3
18.–20. Pavlína Karníková G Dobruška 3 20 3
21. Libor Kukačka G a OA, Vrchlabí 2 29 2
22.–24. Radoslav Sopoliga G dukl. hrdinov, Svidník 1 33 1
22.–24. Jan Švarcbach G V. Hlavatého, Louny 1 13 1
22.–24. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 1 33 1
25.–26. Michal Havel SPŠ, Hronov 0 0 0
25.–26. Jan Křetínský G Matyáše Lercha, Brno 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 19 24 88 43
2. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 8 15 58 28
3. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 9 12 4 43 25
4.–5. Petr Houštěk G, Pelhřimov 12 10 52 22
4.–5. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 7 9 6 35 22
6. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 12 60 12
7. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 3 7 38 10
8.–9. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 9 82 9
8.–9. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 5 45 9
10.–11. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 42 5
10.–11. Martin Takáč G, Nové Zámky 5 33 5
12. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 4 25 4
13.–14. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 3 43 3
13.–14. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 3 27 3
15. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 1 14 1
16. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 32 100 97
1. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 6 18 68 27
2. Jenda Valášek G, Broumov 11 7 5 77 23
3. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 7 5 50 19
4. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 6 8 68 17
5.–6. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 7 3 38 16
5.–6. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 7 3 38 16
7. Ondrej Bogár ZŠ Novomestského, Trenčín 5 4 1 43 10
8. Petra Malá G Moravský Krumlov 1 5 30 6
9. Daniela Svobodová 4 57 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz