Konečná výsledková listina 17. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 33 32 35 100 200
1. Matouš Ringel G, Broumov 27 36 34 35 25 99 157
2. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 22 18 19 22 11 62 92
3. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 24 25 21 77 70
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 23 16 16 60 55
5. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 13 12 12 12 58 49
6. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 12 13 8 4 1 40 38
7. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 17 8 3 4 65 32
8. Štěpán Uxa G a SOŠ, Jilemnice 19 12 74 31
9.–10. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 8 4 2 10 59 24
9.–10. Petra Suková G, Svitavy 13 8 3 73 24
11. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 22 92 22
12. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 3 5 0 12 51 20
13. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 17 85 17
14. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 5 4 4 72 13
15. Ilič Ognjen 12 100 12
16.–17. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 5 5 0 63 10
16.–17. Zdeněk Tichý G, Pelhřimov 10 77 10
18. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 9 75 9
19.–20. Milan Matějka SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 7 42 8
19.–20. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 8 40 8
21. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 7 47 7
22.–23. Ladislav Peška G, Slaný 6 86 6
22.–23. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 0 6 60 6
24.–28. Petr Dostál G, Žamberk 5 71 5
24.–28. Milan Kříž Arcibiskupské G, Praha 4 1 71 5
24.–28. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 5 63 5
24.–28. Marta Říhová SPodŠ Náchod 5 45 5
24.–28. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 5 33 5
29. Pavel Hála G, Český Krumlov 4 50 4
30. Josef Brožek SOU, Přelouč 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 33 32 35 100 200
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 31 29 19 31 17 23 81 150
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 22 21 15 12 6 53 76
3. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 21 7 11 13 5 70 57
4. Martin Takáč G, Nové Zámky 21 11 10 10 61 52
5. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 10 10 12 6 7 51 45
6. Petr Houštěk G, Pelhřimov 23 13 86 36
7. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 14 5 6 8 56 33
8. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 14 9 3 5 56 31
9. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 15 5 8 80 28
10. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 8 15 2 45 25
11. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 5 5 3 10 52 23
12.–13. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 6 3 4 5 34 22
12.–13. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 12 10 49 22
14. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 11 3 7 62 21
15. Pavel Hron G a SOŠE, Sedlčany 6 12 44 18
16. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 4 2 3 6 35 15
17. Josef Kvasničák G, Trutnov 3 8 3 26 14
18. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6 43 12
19.–21. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 5 0 6 52 11
19.–21. Jan Pavelka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 58 11
19.–21. Ondřej Zapletal G, Křenová, Brno 11 48 11
22. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 5 3 33 9
23. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 31 8
24.–25. Radek Beneš SPŠ, Hronov 1 6 50 7
24.–25. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 2 5 16 7
26. Jindřich Soukup G nám. E. Beneše, Kladno 3 3 35 6
27. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 1 4 25 5
28.–29. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 4 27 4
28.–29. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 4 25 4
30.–32. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 3 43 3
30.–32. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 3 43 3
30.–32. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 2 0 13 3
33. Jan Komínek G J. Ressela, Chrudim 1 1 13 2
34.–35. Aleš Razým Sportovní G, Táborská, Plzeň 1 33 1
34.–35. Vladimír Stejskal G K. Sladkovského, Praha 1 25 1
36.–37. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0
36.–37. Petr Be Biskupské G, Brno 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 33 32 35 100 200
1. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 21 11 10 19 12 17 62 90
2. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 11 17 10 19 20 11 57 88
3.–4. Martin Konečný G, Boskovice 9 5 13 14 11 10 36 62
3.–4. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 8 12 14 0 15 57 62
5. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 12 8 16 13 2 10 66 61
6. Tereza Klimošová G, Lanškroun 15 4 11 13 9 80 52
7. Jenda Valášek G, Broumov 12 8 6 10 8 6 56 50
8. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 13 13 5 8 57 49
9. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 15 11 13 7 2 55 48
10. Lukáš Severa G, Benešov 21 6 11 2 62 40
11. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 10 5 7 15 1 58 38
12. Petra Malá G Moravský Krumlov 3 5 10 7 1 5 52 31
13.–15. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 17 2 9 58 28
13.–15. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 4 11 7 44 28
13.–15. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 3 9 11 57 28
16. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 8 7 1 40 27
17. Štěpán Jeřábek G, U Balvanu, Jablonec n. N. 13 9 49 22
18. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 8 13 38 21
19.–20. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 7 6 1 1 1 31 19
19.–20. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 5 5 5 3 1 0 38 19
21. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 7 4 56 15
22.–23. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 4 4 3 3 0 23 14
22.–23. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 7 3 74 14
24. Jiří Šperka G, Blansko 8 4 43 12
25. Jakub Nohejl G, Vlašim 7 2 2 22 11
26. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 6 3 0 1 14 10
27. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3 3 64 9
28.–30. David Chval G a SOŠ ekonomická, Vimperk 7 64 7
28.–30. Martin Slezák G, Vlašim 6 1 25 7
28.–30. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 3 4 35 7
31. Jiří Václavík G K. Čapka, Dobříš 2 4 32 6
32.–33. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 3 2 50 5
32.–33. Jan Korbel G a OA, Říčany 5 63 5
34.–35. Pavla Grubhofferová G, Voděradská, Praha 3 100 3
34.–35. Štěpán Kříž G Christiana Dopplera, Praha 3 25 3
36.–37. Petr Hanek G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 8 2
36.–37. Štěpán Kozák G, Jeseník 0 2 10 2
38.–40. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 1 25 1
38.–40. Martin Hrdlička G V. Hlavatého, Louny 1 13 1
38.–40. Hanka Kronusová G, Vlašim 1 13 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 33 32 35 100 200
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 22 8 13 30 7 6 70 86
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 10 12 3 4 5 14 64 48
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 6 11 3 3 9 39 34
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 7 4 1 44 18
5. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 11 73 11
6.–7. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 8 2 0 25 10
6.–7. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 7 43 10
8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 8 50 8
9. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 5 1 13 6
10.–12. Ján Čuvala G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 38 3
10.–12. Pavel Irinkov G Ústavní, Praha 3 15 3
10.–12. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 3 100 3
13. Libor Skala G, Blovice 1 25 1
14. Michael Dvořáček G Letovice 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz