I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 100 100
1. Matouš Ringel G, Broumov 27 36 34 97 97
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 24 25 21 77 70
3. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 22 18 19 65 59
4. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 23 16 16 60 55
5. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 13 12 12 58 37
6. Štěpán Uxa G a SOŠ, Jilemnice 19 12 74 31
7. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 17 8 3 68 28
8. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 12 13 53 25
9. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 22 92 22
10. Petra Suková G, Svitavy 13 8 84 21
11. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 17 85 17
12. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 8 4 2 48 14
13. Ilič Ognjen 12 100 12
14.–15. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 5 5 0 63 10
14.–15. Zdeněk Tichý G, Pelhřimov 10 77 10
16.–17. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 5 4 64 9
16.–17. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 9 75 9
18.–20. Milan Matějka SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 7 42 8
18.–20. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 8 40 8
18.–20. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 3 5 0 35 8
21. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 7 47 7
22.–23. Ladislav Peška G, Slaný 6 86 6
22.–23. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 0 6 60 6
24.–28. Petr Dostál G, Žamberk 5 71 5
24.–28. Milan Kříž Arcibiskupské G, Praha 4 1 71 5
24.–28. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 5 63 5
24.–28. Marta Říhová SPodŠ Náchod 5 45 5
24.–28. Zdeněk Váňa SPŠ, Hronov 5 33 5
29. Pavel Hála G, Český Krumlov 4 50 4
30. Josef Brožek SOU, Přelouč 0 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 100 100
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 31 29 19 79 79
2. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 22 21 15 61 58
3. Martin Takáč G, Nové Zámky 21 11 10 60 42
4. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 21 7 11 74 39
5. Petr Houštěk G, Pelhřimov 23 13 86 36
6. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 10 10 12 49 32
7. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 14 9 3 60 26
8. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 14 5 6 53 25
9. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 8 15 49 23
10. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 11 3 7 62 21
11. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 15 5 100 20
12. Pavel Hron G a SOŠE, Sedlčany 6 12 44 18
13.–14. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 6 3 41 13
13.–14. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 5 5 3 39 13
15. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 6 43 12
16.–18. Josef Kvasničák G, Trutnov 3 8 26 11
16.–18. Jan Pavelka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 58 11
16.–18. Ondřej Zapletal G, Křenová, Brno 11 48 11
19.–20. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 5 3 33 9
19.–20. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 4 2 3 33 9
21. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 31 8
22.–23. Radek Beneš SPŠ, Hronov 1 6 50 7
22.–23. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 2 5 16 7
24. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 5 0 36 5
25.–26. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 4 27 4
25.–26. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 4 25 4
27.–28. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 3 43 3
27.–28. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 2 15 3
29. Jan Komínek G J. Ressela, Chrudim 1 1 13 2
30.–32. Aleš Razým Sportovní G, Táborská, Plzeň 1 33 1
30.–32. Vladimír Stejskal G K. Sladkovského, Praha 1 25 1
30.–32. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 1 14 1
33.–34. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0
33.–34. Petr Be Biskupské G, Brno 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 100 100
1. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 21 11 10 60 42
2.–3. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 11 17 10 55 38
2.–3. Lukáš Severa G, Benešov 21 6 11 61 38
4. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 12 8 16 65 36
5. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 8 12 50 33
6. Tereza Klimošová G, Lanškroun 15 4 11 77 30
7. Martin Konečný G, Boskovice 9 5 13 31 27
8.–9. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 15 11 49 26
8.–9. Jenda Valášek G, Broumov 12 8 6 60 26
10. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 13 58 23
11.–12. Štěpán Jeřábek G, U Balvanu, Jablonec n. N. 13 9 49 22
11.–12. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 10 5 7 56 22
13. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 4 11 44 21
14.–15. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 17 2 51 19
14.–15. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 8 40 19
16. Petra Malá G Moravský Krumlov 3 5 10 58 18
17. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 3 9 53 17
18. Jan Bednář SPŠ, Hronov 3 7 6 39 16
19. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 5 5 5 68 15
20. Jiří Šperka G, Blansko 8 4 43 12
21.–23. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 4 4 3 22 11
21.–23. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 7 73 11
21.–23. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 7 55 11
24.–26. Jakub Nohejl G, Vlašim 7 2 20 9
24.–26. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 3 3 64 9
24.–26. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 6 3 0 15 9
27.–28. Martin Slezák G, Vlašim 6 1 25 7
27.–28. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 3 4 35 7
29. Jan Korbel G a OA, Říčany 5 63 5
30.–32. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 3 100 3
30.–32. Pavla Grubhofferová G, Voděradská, Praha 3 100 3
30.–32. Štěpán Kříž G Christiana Dopplera, Praha 3 25 3
33.–34. Petr Hanek G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 8 2
33.–34. Štěpán Kozák G, Jeseník 0 2 10 2
35.–36. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 1 25 1
35.–36. Hanka Kronusová G, Vlašim 1 13 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 34 33 100 100
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 22 8 13 67 43
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 10 12 3 78 25
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 6 11 40 19
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 7 46 13
5. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 11 73 11
6. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 7 43 10
7.–8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 8 50 8
7.–8. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 8 32 8
9. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 5 1 13 6
10.–12. Ján Čuvala G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 38 3
10.–12. Pavel Irinkov G Ústavní, Praha 3 15 3
10.–12. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 3 100 3
13. Libor Skala G, Blovice 1 25 1
14. Michael Dvořáček G Letovice 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz