II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 35 100 100
1. Matouš Ringel G, Broumov 35 25 103 60
2. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 22 11 57 33
3. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 8 4 1 27 13
4.–5. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 12 60 12
4.–5. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 12 75 12
6. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 10 83 10
7.–8. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 4 50 4
7.–8. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 100 4
9. Petra Suková G, Svitavy 3 38 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 35 100 100
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 31 17 23 84 71
2. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 12 10 49 22
3.–4. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 13 5 64 18
3.–4. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 12 6 37 18
5. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 6 7 57 13
6.–7. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 10 91 10
6.–7. Martin Takáč G, Nové Zámky 10 67 10
8. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 5 28 9
9.–10. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 8 67 8
9.–10. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 8 53 8
11.–13. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 6 86 6
11.–13. Jindřich Soukup G nám. E. Beneše, Kladno 3 3 35 6
11.–13. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 6 38 6
14. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 5 42 5
15. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 4 31 4
16.–17. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 3 43 3
16.–17. Josef Kvasničák G, Trutnov 3 27 3
18. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 2 25 2
19. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 35 100 100
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 19 20 11 59 50
2. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 19 12 17 63 48
3. Martin Konečný G, Boskovice 14 11 10 41 35
4. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 14 0 15 67 29
5. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 5 8 57 26
6. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 13 2 10 66 25
7. Jenda Valášek G, Broumov 10 8 6 51 24
8.–9. Tereza Klimošová G, Lanškroun 13 9 85 22
8.–9. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 13 7 2 63 22
10. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 8 13 38 21
11. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 15 1 59 16
12. Petra Malá G Moravský Krumlov 7 1 5 45 13
13. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 65 11
14. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 9 82 9
15. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 1 40 8
16.–17. David Chval G a SOŠ ekonomická, Vimperk 7 64 7
16.–17. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 47 7
18. Jiří Václavík G K. Čapka, Dobříš 2 4 32 6
19.–20. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 3 1 0 14 4
19.–20. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 57 4
21.–23. Jan Bednář SPŠ, Hronov 1 1 1 15 3
21.–23. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 3 0 25 3
21.–23. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 3 75 3
24.–26. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 2 29 2
24.–26. Jakub Nohejl G, Vlašim 2 50 2
24.–26. Lukáš Severa G, Benešov 2 67 2
27.–28. Martin Hrdlička G V. Hlavatého, Louny 1 13 1
27.–28. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 1 8 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 33 32 35 100 100
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 30 7 6 74 43
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 5 14 53 23
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 9 38 15
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 38 5
5. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 2 0 13 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz