Výsledková listina 1. série 17. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Nové Zámky 40 2 42 64 40
2. G, Broumov 38 2 39 81 38
3. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 34 2 35 61 34
4. G, Pelhřimov 32 2 33 85 32
5.–6. G J. A. Komenského, Uh. Brod 31 2 32 81 31
5.–6. G sv. Mikuláša, Prešov 31 1 31 94 31
7. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 27 3 29 65 27
8.–9. G D. Tatarku, Poprad 24 1 24 86 24
8.–9. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 24 9 35 34 24
10. G B. S. Timravy, Lučenec 23 1 23 70 23
11.–13. SPŠ, Chrudim 22 1 22 92 22
11.–13. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 22 1 22 79 22
11.–13. G J. A. Raymana, Prešov 22 1 22 67 22
14. G, Benešov 21 1 21 64 21
15. G Christiana Dopplera, Praha 20 2 20 42 20
16.–17. G a SOŠ, Jilemnice 19 1 19 66 19
16.–17. G Komenského, Havířov 19 2 19 48 19
18.–19. G, Lesní čtvrť, Zlín 17 1 17 52 17
18.–19. G J. K. Tyla, Hradec Králové 17 1 17 85 17
20.–22. G, Lanškroun 15 1 15 75 15
20.–22. G F. Palackého, Neratovice 15 1 15 54 15
20.–22. SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 15 1 15 100 15
23. G Jura Hronca, Bratislava 14 1 14 50 14
24.–26. ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 13 1 13 62 13
24.–26. G, Vlašim 13 3 14 23 13
24.–26. G, Svitavy 13 1 13 81 13
27.–30. VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 12 1 12 63 12
27.–30. 12 1 12 100 12
27.–30. G J. Vrchlického, Klatovy 12 3 13 75 12
27.–30. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 12 1 12 80 12
31.–33. Masarykovo G, Vsetín 11 1 11 73 11
31.–33. ZŠ Frýdek-Místek 11 1 11 73 11
31.–33. G, Křenová, Brno 11 1 11 48 11
34.–37. G Jana Nerudy, Praha 10 1 10 83 10
34.–37. G Tajovského, B. Bystrica 10 1 10 67 10
34.–37. G a SOŠE, Sedlčany 10 2 10 41 10
34.–37. G dukl. hrdinov, Svidník 10 1 10 50 10
38.–40. Arcibiskupské G, Praha 9 2 9 82 9
38.–40. G, Boskovice 9 1 9 36 9
38.–40. G Masarykovo nám., Kroměříž 9 1 9 75 9
41.–48. G Dašická, Pardubice 8 1 8 32 8
41.–48. G F. Hajdy, Ostrava 8 1 8 38 8
41.–48. G, Blansko 8 1 8 53 8
41.–48. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 8 1 8 50 8
41.–48. G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 8 1 8 40 8
41.–48. G Neumannova, Žďár n. S. 8 2 8 33 8
41.–48. G, Budějovická, Praha 8 1 8 67 8
41.–48. G, Českolipská, Praha 8 2 8 50 8
49. G M. Koperníka, Bílovec 7 1 7 47 7
50. G, Slaný 6 1 6 86 6
51.–59. G J. Škody, Přerov 5 1 5 56 5
51.–59. G, Brno-Řečkovice 5 1 5 71 5
51.–59. G, Žamberk 5 1 5 71 5
51.–59. Sportovní G, Vrbno p. Praědem 5 1 5 45 5
51.–59. SPŠ, Hronov 5 3 5 20 5
51.–59. G a OA, Říčany 5 1 5 63 5
51.–59. SPodŠ Náchod 5 1 5 45 5
51.–59. Klvaňovo G Kyjov 5 1 5 71 5
51.–59. G Nad Štolou, Praha 5 2 5 25 5
60.–63. G, Český Krumlov 4 1 4 50 4
60.–63. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 1 4 36 4
60.–63. G K. Sladkovského, Praha 4 2 4 34 4
60.–63. G nám. E. Beneše, Kladno 4 1 4 25 4
64.–68. G, Voděradská, Praha 3 1 3 100 3
64.–68. G Matyáše Lercha, Brno 3 1 3 43 3
64.–68. G, Bystřice nad Pernštejnem 3 1 3 43 3
64.–68. G Moravský Krumlov 3 1 3 23 3
64.–68. G, Trutnov 3 1 3 15 3
69. G V. Hlavatého, Louny 2 1 2 13 2
70.–76. Sportovní G, Táborská, Plzeň 1 1 1 33 1
70.–76. G, Blovice 1 1 1 25 1
70.–76. G J. Ressela, Chrudim 1 1 1 13 1
70.–76. SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 1 1 33 1
70.–76. G Nad Kavalírkou, Praha 1 1 1 5 1
70.–76. G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 1 1 1 13 1
70.–76. G Jírovcova, České Budějovice 1 1 1 14 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 5 33
1. Matouš Ringel G, Broumov 3 4 2 4 3 7 4 27
2. Peter Zalom G D. Tatarku, Poprad 3 4 4 4 4 5 24
3. Tomáš Mánik G B. S. Timravy, Lučenec 3 4 2 4 1 5 4 23
4.–5. Jana Ringelová SPŠ, Chrudim 3 4 3 9 3 22
4.–5. Róbert Sedlák G J. A. Raymana, Prešov 3 4 3 4 0 5 3 22
6. Štěpán Uxa G a SOŠ, Jilemnice 3 4 4 0 5 3 19
7.–8. Pavel Daniel G Christiana Dopplera, Praha 3 4 4 0 2 4 17
7.–8. Jan Moláček G J. K. Tyla, Hradec Králové 3 4 4 4 2 17
9.–10. Jan Fazekaš ISŠ tech. a ekonom., Sokolov 2 4 4 0 3 13
9.–10. Petra Suková G, Svitavy 3 4 2 4 13
11.–12. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 2 3 4 12
11.–12. Ilič Ognjen 4 4 4 12
13. Zdeněk Tichý G, Pelhřimov 4 4 2 10
14. Vojtěch Krejčiřík G Masarykovo nám., Kroměříž 3 4 2 9
15.–16. Hynek Hanke G, Budějovická, Praha 3 1 4 8
15.–16. Jan Ondruš G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 3 1 2 2 0 8
17. Jan Křivonožka G M. Koperníka, Bílovec 0 2 1 4 7
18. Ladislav Peška G, Slaný 3 3 6
19.–23. Petr Dostál G, Žamberk 3 2 5
19.–23. Jana Hrudíková G J. Škody, Přerov 4 1 5
19.–23. Michal Růžek Arcibiskupské G, Praha 3 2 5
19.–23. Marta Říhová SPodŠ Náchod 1 4 0 5
19.–23. Lucie Strmisková Klvaňovo G Kyjov 3 2 5
24.–25. Pavel Hála G, Český Krumlov 3 1 4
24.–25. Milan Kříž Arcibiskupské G, Praha 4 4
26. Vladimír Sommer G Neumannova, Žďár n. S. 1 2 3
27. Milan Matějka SPŠ stroj. a dop., Děčín 1 1
28.–29. Josef Brožek SOU, Přelouč 0 0 0
28.–29. Lukáš Voleský SPŠ, Hronov 0 0

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 5 33
1. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 3 4 4 4 6 5 5 31
2. Petr Houštěk G, Pelhřimov 3 4 4 3 5 4 23
3. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 4 2 3 0 8 2 22
4.–5. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 4 3 6 5 21
4.–5. Martin Takáč G, Nové Zámky 3 4 4 1 1 4 4 21
6. Pavel Kocourek SPŠ sděl. tech., Panská, Praha 3 4 4 4 15
7.–8. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 3 4 4 3 0 14
7.–8. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 0 4 2 1 6 1 14
9.–11. Ivan Macháček G J. A. Komenského, Uh. Brod 3 4 1 3 11
9.–11. Jan Pavelka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 4 1 3 11
9.–11. Ondřej Zapletal G, Křenová, Brno 3 2 1 4 1 11
12. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 0 3 1 3 3 10
13. Lukáš Gříšek G F. Hajdy, Ostrava 3 4 0 0 1 8
14. Pavel Hron G a SOŠE, Sedlčany 1 2 3 6
15.–16. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 2 2 1 5
15.–16. Dalibor Máj Sportovní G, Vrbno p. Praědem 0 2 3 5
17.–21. Kateřina Divišová G a SOŠE, Sedlčany 1 2 0 1 4
17.–21. Richard Gracla G Nad Štolou, Praha 3 1 0 0 4
17.–21. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 3 1 4
17.–21. Mária Šedivá G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 4
17.–21. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 3 1 4
22.–24. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 1 2 3
22.–24. Josef Kvasničák G, Trutnov 0 2 0 1 3
22.–24. Hana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 0 3 3
25. Lenka Rychtrová G V. Hlavatého, Louny 0 2 0 0 2
26.–32. Radek Beneš SPŠ, Hronov 1 0 1
26.–32. Jan Komínek G J. Ressela, Chrudim 1 0 1
26.–32. Jiří Kulda SPŠ, Hronov 1 0 1
26.–32. Aleš Razým Sportovní G, Táborská, Plzeň 1 1
26.–32. Dominik Schneider G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 0 1 1
26.–32. Vladimír Stejskal G K. Sladkovského, Praha 1 1
26.–32. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 1 0 1
33.–34. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 0 0 0
33.–34. Petr Be Biskupské G, Brno 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 5 33
1.–2. Lukáš Severa G, Benešov 3 3 4 1 0 7 3 21
1.–2. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 3 4 4 1 1 4 4 21
3. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 3 4 3 3 0 1 3 17
4.–5. Tereza Klimošová G, Lanškroun 3 4 2 3 3 15
4.–5. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 0 4 2 3 1 5 15
6.–7. Štěpán Jeřábek G, U Balvanu, Jablonec n. N. 3 3 2 0 5 13
6.–7. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3 4 3 13
8.–9. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 3 1 4 4 12
8.–9. Jenda Valášek G, Broumov 1 4 7 12
10. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 1 4 6 11
11. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 3 2 5 10
12. Martin Konečný G, Boskovice 1 1 4 1 0 2 9
13. Jiří Šperka G, Blansko 3 0 5 8
14. Jakub Nohejl G, Vlašim 3 1 0 2 0 1 7
15.–18. Josef Rubáš G J. Vrchlického, Klatovy 1 1 1 2 0 1 6
15.–18. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 3 6
15.–18. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 0 3 6
15.–18. Martin Slezák G, Vlašim 3 1 0 2 0 6
19.–22. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 3 2 5
19.–22. Jan Korbel G a OA, Říčany 3 2 5
19.–22. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 2 5
19.–22. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 5
23.–25. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 1 1 2 0 4
23.–25. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 4
23.–25. Ondřej Kudláček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 3 1 0 4
26.–31. Jan Bednář SPŠ, Hronov 1 2 3
26.–31. Pavla Grubhofferová G, Voděradská, Praha 3 3
26.–31. Štěpán Kříž G Christiana Dopplera, Praha 1 2 3
26.–31. Petra Malá G Moravský Krumlov 1 0 2 3
26.–31. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 3 0 3
26.–31. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 2 1 3
32.–34. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 1 1
32.–34. Petr Hanek G Nad Kavalírkou, Praha 1 0 0 0 0 1
32.–34. Hanka Kronusová G, Vlašim 1 0 1
35. Štěpán Kozák G, Jeseník 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 3 4 4 4 5 8 5 33
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 4 2 4 4 5 22
2. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 3 4 4 11
3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 4 3 10
4.–5. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 3 4 0 1 8
4.–5. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 3 2 1 1 0 1 8
6. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 1 0 0 0 4 5
7.–10. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
7.–10. Ján Čuvala G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
7.–10. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 3 3
7.–10. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
11. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 0 1 2
12. Libor Skala G, Blovice 1 1
13. Michael Dvořáček G Letovice 0 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz