Konečná výsledková listina 18. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 32 34 34 34 32 34 100 200
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 30 32 24 30 30 27 88 173
2. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 19 20 26 17 28 15 91 125
3. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 10 10 12 20 33 18 77 103
4. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 12 6 16 24 21 82 79
5. Ivan Dimitrov 28 22 19 69 69
6. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 12 8 8 7 22 81 57
7. Petr Houštěk G, Pelhřimov 14 20 16 85 50
8. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 22 13 6 7 68 48
9. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 8 15 12 7 51 42
10. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 10 16 11 93 37
11. Jakub Závodný G Grösslingova, Bratislava 14 18 80 32
12. Zdeněk Kučka G Neumannova, Žďár n. S. 13 15 67 28
13. Petr Morávek G Dašická, Pardubice 11 14 86 25
14.–15. Kateřina Fišerová Lepařovo G, Jičín 12 4 6 81 22
14.–15. Peter Greškovič G dukl. hrdinov, Svidník 14 5 3 56 22
16.–17. Pavlína Böhmová G Komenského, Havířov 5 9 52 14
16.–17. Petr Kubala SPŠ Frýdek Místek 11 2 1 39 14
18. Petr Novotný SPŠ, Hronov 7 3 43 10
19. Lenka Doubravová G Matyáše Lercha, Brno 9 60 9
20.–21. Jana Babováková Podkrušnohorské G, Most 8 42 8
20.–21. Michal Humpula G J. A. Komenského, Uh. Brod 8 50 8
22.–24. Zdeněk Lochman SPŠ, Hronov 7 37 7
22.–24. Tomáš Mihalík G, Sokolov 5 2 22 7
22.–24. Denis Vald G Jírovcova, České Budějovice 7 41 7
25.–27. Markéta Kavalírová G, Českolipská, Praha 4 2 75 6
25.–27. Markéta Vilimovská G, Českolipská, Praha 4 2 75 6
25.–27. Kateřina Žabková G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 2 25 6
28. Jiří Kubr SPŠ, Hronov 3 27 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 32 34 34 34 32 34 100 200
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 28 21 22 28 24 13 77 136
2. Martin Konečný G, Boskovice 11 18 19 24 26 24 66 122
3. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 22 14 10 13 14 16 62 89
4. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 13 24 19 4 14 14 72 88
5.–6. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 13 10 15 20 3 21 65 82
5.–6. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 20 22 15 13 12 71 82
7. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 14 12 8 13 15 12 50 74
8. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 13 16 26 14 77 69
9. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 21 7 13 11 11 85 63
10. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 13 25 9 4 6 74 57
11. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 11 16 9 7 1 12 61 56
12. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 8 11 6 5 10 13 49 53
13. Petra Malá G Moravský Krumlov 18 17 4 10 60 49
14.–16. Jan Bednář SPŠ, Hronov 15 9 6 4 14 68 48
14.–16. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 9 4 3 4 10 18 60 48
14.–16. Jenda Valášek G, Broumov 12 11 6 9 10 67 48
17. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 10 16 12 7 52 45
18. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 9 7 15 12 53 43
19. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 18 5 5 13 64 41
20. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 17 10 2 11 75 40
21. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 5 5 7 7 70 35
22. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 5 8 7 4 65 34
23. Roman Derco G dukl. hrdinov, Svidník 12 10 7 73 29
24. Slavomír Takáč G, Nové Zámky 28 88 28
25. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 13 13 70 26
26. Tereza Klimošová G, Lanškroun 12 9 88 21
27. Martina Miková G, Olomouc-Hejčín 12 5 43 17
28.–30. Pavel Burda G, Křenová, Brno 5 9 1 56 15
28.–30. Jiří Hloska G, Brno-Řečkovice 11 4 60 15
28.–30. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 7 48 15
31. Jana Pokorná SPŠ, Hronov 7 6 1 58 14
32. Tomáš Janda G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 4 100 12
33.–34. Michal Seidel SPŠ, Hronov 6 5 58 11
33.–34. Tomáš Šťastný G D. Tatarku, Poprad 11 34 11
35. Lucie Hympánová G nám. E. Beneše, Kladno 6 4 28 10
36. Jaroslav Hančl G M. Koperníka, Bílovec 8 73 8
37.–38. Martin Hrdlička G V. Hlavatého, Louny 7 64 7
37.–38. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 5 2 54 7
39. Milan Klicpera G, Čelákovice 5 1 21 6
40.–41. Vendula Exnerová G Nad Štolou, Praha 5 45 5
40.–41. Radek Papoušek G, Lesní čtvrť, Zlín 5 45 5
42.–44. Radka Bystřická G, Hodonín 4 57 4
42.–44. Jan Matoušek G, Kolín 4 0 25 4
42.–44. Darja Suchá G nám. E. Beneše, Kladno 3 1 57 4
45. František Matyska SPŠ, Hronov 3 20 3
46.–47. Martin Bernátek SŠ a., m. a p., Opavská, Krnov 2 25 2
46.–47. Ondřej Lébl G, Nymburk 2 29 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 32 34 34 34 32 34 100 200
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 24 30 30 29 27 31 89 171
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 28 28 11 18 16 27 85 128
3. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 13 16 9 16 13 18 55 85
4. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 20 15 7 18 9 81 69
5. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 0 19 14 9 5 14 53 61
6. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 12 12 9 6 7 11 54 57
7. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 12 11 11 8 4 4 46 50
8. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 9 15 9 11 61 44
9. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 5 8 10 5 13 56 41
10. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 6 12 7 2 7 63 34
11. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 5 4 11 57 31
12. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 10 7 7 3 40 27
13. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 8 4 7 5 55 24
14. Vlastimil Peksa G Christiana Dopplera, Praha 8 10 67 18
15.–16. Miroslav Kaděra ZŠ Frýdek-Místek 16 67 16
15.–16. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 14 2 40 16
17. Kristýna Krejčová G Tišnov 8 7 54 15
18. Martin Štys SOU Hronov 6 7 87 13
19. Peter Berta G Veľké Kapušany 4 7 69 11
20. Petr Dvořák G V. Makov., Nové Měs. n. Mor. 4 4 2 63 10
21. Jiří Špale G a SOŠE, Sedlčany 8 73 8
22. Beáta Garšicová G, Vídeňská, Brno 7 47 7
23. Petr Šácha G, Tachov 6 32 6
24. Miloslava Kučeríková G, Kukučínova, Poprad 4 36 4
25. Petra Votavová G, Cheb 3 11 3
26.–27. Tomáš Ehrlich G L. Jaroše, Holešov 2 50 2
26.–27. Přemysl Šrámek G Dašická, Pardubice 2 18 2
28.–29. Martin Berka G, Moravská Třebová 0 0 0
28.–29. Jana Susová G a SOŠE, Sedlčany 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 32 34 34 34 32 34 100 200
1. Zdeněk Vais G, Boskovice 4 5 1 21 17 19 55 67
2. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 9 12 10 11 13 63 55
3. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 3 10 5 1 15 50 48
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 7 4 6 11 50 42
5. Tereza Fantová G, Benešov 13 6 9 8 2 39 38
6. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 12 9 9 56 30
7. Zuzana Jungrová G, Blovice 2 8 2 10 4 40 26
8. Josef Müller G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 7 11 38 18
9.–10. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 5 3 5 4 19 17
9.–10. Jan Červenka G Volgogradská 6a, Ostrava 2 10 5 38 17
11.–12. Marek Nečada ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 10 6 70 16
11.–12. Lenka Sabová G Javorová, S. Nová Ves 9 7 57 16
13. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 7 8 50 15
14.–15. Michaela Kubinová G Volgogradská 6a, Ostrava 2 10 2 42 14
14.–15. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 5 2 7 41 14
16. Antonín Zoubek G prof. J. Patočky, Praha 9 64 9
17. Jan Macháček G, Jeseník 3 1 1 18 5
18. Petr Hons G Volgogradská 6a, Ostrava 4 15 4
19. Aleš Růžička G P. de Coubertina, Tábor 2 1 13 3
20.–21. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 2 0 0 4 2
20.–21. Jan Navrátil SPŠ, Hronov 2 18 2
22. Barbora Henzlová G Matyáše Lercha, Brno 1 25 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz