II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 32 34 100 100
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 30 30 27 87 87
2. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 20 33 18 92 71
3. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 16 24 21 88 61
4. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 17 28 15 97 60
5. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 8 7 22 76 37
6. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 16 11 96 27
7.–8. Roman Fiala VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 7 64 7
7.–8. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 7 58 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 32 34 100 100
1. Martin Konečný G, Boskovice 24 26 24 74 74
2. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 28 24 13 80 65
3. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 20 3 21 73 44
4. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 13 14 16 69 43
5.–6. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 26 14 82 40
5.–6. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 13 15 12 54 40
7.–8. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 4 14 14 86 32
7.–8. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 4 10 18 67 32
9. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 5 10 13 55 28
10. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 15 12 55 27
11. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 12 68 25
12. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 11 11 81 22
13. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 1 12 63 20
14. Jenda Valášek G, Broumov 9 10 58 19
15. Jan Bednář SPŠ, Hronov 4 14 78 18
16. Vladimír Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 7 93 14
17. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 13 62 13
18.–19. Michal Sivák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 4 65 11
18.–19. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 11 92 11
20.–21. Petra Malá G Moravský Krumlov 10 63 10
20.–21. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 6 45 10
22. Tomáš Janda G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 100 8
23.–24. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 7 33 7
23.–24. Jana Vrábelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 88 7
25. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 2 50 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 32 34 100 100
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 29 27 31 87 87
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 18 16 27 87 61
3. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 16 13 18 59 47
4.–5. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 9 5 14 48 28
4.–5. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 10 5 13 72 28
6. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 18 9 96 27
7. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 7 11 53 24
8. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 8 4 4 46 16
9.–10. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 11 55 11
9.–10. Juraj Zajac G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 73 11
11. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 2 7 82 9
12. Martin Štys SOU Hronov 7 100 7
13. Martin Lexa G, Vysoké Mýto 5 56 5
14. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 3 18 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 32 34 100 100
1. Zdeněk Vais G, Boskovice 21 17 19 63 57
2. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 10 11 13 67 34
3. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 1 15 68 21
4. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 11 53 17
5. Marek Nečada ZŠ Otakara Březiny, Jihlava 10 6 70 16
6. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 7 8 50 15
7. Zuzana Jungrová G, Blovice 10 4 67 14
8. Tereza Fantová G, Benešov 8 2 40 10
9.–10. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 9 64 9
9.–10. Antonín Zoubek G prof. J. Patočky, Praha 9 64 9
11. Petra Navrátilová SPŠ, Hronov 7 100 7
12. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 4 24 4
13. Vlastimil Daníček SPŠ, Hronov 0 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz