Výsledková listina 4. série 18. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Stanislav Vosolsobě G, U Balvanu, Jablonec n. N. 2 2 2 4 5 8 7 30
2. Bedřich Roskovec Masarykovo G, Plzeň 3 4 5 4 4 20
3. Anton Repko G sv. Mikuláša, Prešov 1 5 4 1 6 17
4.–5. Daniel Božík G Jura Hronca, Bratislava 2 4 5 5 16
4.–5. Petr Vaško Masarykovo G, Plzeň 4 4 3 5 16
6. Zuzana Safernová G M. Koperníka, Bílovec 3 5 8
7. Robert Roreitner Masarykova SŠ chemická, Praha 2 3 2 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 2 2 4 4 4 8 4 28
2. Ondřej Bílka G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 3 4 8 6 26
3. Martin Konečný G, Boskovice 2 2 4 3 3 7 3 24
4. Monika Josieková ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 4 2 2 4 2 6 20
5. Beáta Hergelová G B. S. Timravy, Lučenec 2 3 2 3 5 15
6.–9. Petr Bezmozek Dvořák SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 2 2 1 0 8 13
6.–9. Zuzana Pôbišová G Tajovského, B. Bystrica 2 0 4 7 13
6.–9. Aleš Podolník G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 2 4 3 13
6.–9. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 3 2 1 5 0 2 13
10.–11. Peter Perešíni G Tajovského, B. Bystrica 4 2 5 11
10.–11. Petr Smital G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 4 11
12. Petra Malá G Moravský Krumlov 1 3 6 10
13. Jenda Valášek G, Broumov 2 3 4 9
14.–15. Miroslav Janáček G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 1 0 4 7
14.–15. Martin Koštejn G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 2 4 0 1 7
16. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 1 2 2 0 5
17.–20. Jan Bednář SPŠ, Hronov 2 2 4
17.–20. Miroslav Hrubý Biskupské G, Brno 4 4
17.–20. Tomáš Jirotka G J. Vrchlického, Klatovy 2 2 4
17.–20. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 4 4
21. Hana Vítová G, Bystřice nad Pernštejnem 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 1 3 4 0 9 8 29
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 4 4 6 18
3. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 2 3 3 4 3 1 16
4. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 2 4 0 5 11
5. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 4 3 10
6. Jana Przeczková G Komenského, Havířov 1 1 6 1 9
7. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 1 1 3 3 0 8
8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 4 6
9. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 1 1 1 3
10. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 8 5 34
1. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 2 4 3 1 7 2 21
2.–3. Zuzana Jungrová G, Blovice 1 1 8 10
2.–3. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 2 2 1 5 10
4. Tereza Fantová G, Benešov 2 2 2 2 8
5. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 6
6. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 5
7. Michal Berta G, Komenského, Trebišov 1 1 1 1 4

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Boskovice 43 2 45 67 43
2. Masarykovo G, Plzeň 34 2 36 95 34
3. Masarykovo G, Vsetín 33 2 33 56 33
4. G, U Balvanu, Jablonec n. N. 30 1 30 88 30
5. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 29 1 29 85 29
6. G, Lesní čtvrť, Zlín 26 1 26 90 26
7.–8. G Tajovského, B. Bystrica 23 2 24 74 23
7.–8. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 2 24 79 23
9. ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 20 1 20 77 20
10. G Jana Nerudy, Praha 18 1 18 86 18
11. G sv. Mikuláša, Prešov 17 1 17 77 17
12.–13. G, Uherské Hradiště 16 1 16 55 16
12.–13. G Jura Hronca, Bratislava 16 1 16 94 16
14.–15. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 15 3 17 49 15
14.–15. G B. S. Timravy, Lučenec 15 1 15 60 15
16.–18. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 13 2 14 37 13
16.–18. G, Brno-Řečkovice 13 1 13 45 13
16.–18. SPŠ, tř. Legionářů, Jihlava 13 1 13 54 13
19. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 11 1 11 55 11
20.–23. G J. Jungmanna, Litoměřice 10 1 10 77 10
20.–23. G Moravský Krumlov 10 1 10 63 10
20.–23. G Christiana Dopplera, Praha 10 1 10 59 10
20.–23. G, Blovice 10 1 10 59 10
24.–25. G, Broumov 9 1 9 56 9
24.–25. G Komenského, Havířov 9 1 9 43 9
26.–28. G, Chodovická, Praha 8 1 8 38 8
26.–28. G M. Koperníka, Bílovec 8 1 8 100 8
26.–28. G, Benešov 8 1 8 47 8
29. Masarykova SŠ chemická, Praha 7 1 7 58 7
30. SPŠ, Hronov 6 2 6 50 6
31.–34. G, Komenského, Trebišov 4 1 4 24 4
31.–34. Biskupské G, Brno 4 1 4 100 4
31.–34. G F. Palackého, Neratovice 4 1 4 50 4
31.–34. G J. Vrchlického, Klatovy 4 1 4 50 4
35. G, Havlíčkův Brod 3 1 3 18 3
36. G, Bystřice nad Pernštejnem 2 1 2 50 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz