Výsledková listina 4. série 19. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. Masarykovo G, Vsetín 61 3 66 79 61
2. G Jana Keplera, Praha 44 2 46 83 44
3. G, Lesní čtvrť, Zlín 43 2 44 97 43
4. G Christiana Dopplera, Praha 33 3 35 67 33
5. G, Brno-Řečkovice 32 3 35 76 32
6. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 26 1 26 84 26
7. G, Boskovice 25 3 27 73 25
8. G Jana Nerudy, Praha 22 1 22 71 22
9. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 21 6 25 47 21
10. G J. Jungmanna, Litoměřice 20 1 20 71 20
11. G PdC, Piešťany 19 1 19 61 19
12. První české G, Karlovy Vary 17 1 17 65 17
13. G, nám. TGM, Zlín 16 1 16 62 16
14.–15. G Veľké Kapušany 14 1 14 78 14
14.–15. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 14 1 14 64 14
16. Jiráskovo G, Náchod 13 1 13 72 13
17. G Jihlava 12 1 12 75 12
18.–21. G D. Tatarku, Poprad 11 1 11 61 11
18.–21. G Opatov, Praha 11 1 11 35 11
18.–21. G Ružomberok 11 1 11 61 11
18.–21. SPŠ, Hronov 11 5 12 34 11
22.–24. G Tišnov 10 1 10 56 10
22.–24. G, Uherské Hradiště 10 1 10 56 10
22.–24. G J. Vrchlického, Klatovy 10 1 10 71 10
25.–26. G, Frenštát pod Radhoštěm 9 1 9 35 9
25.–26. G Moravský Krumlov 9 1 9 41 9
27.–29. G, Broumov 6 1 6 86 6
27.–29. G F. Palackého, Neratovice 6 1 6 86 6
27.–29. G, Havlíčkův Brod 6 1 6 86 6
30. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 5 1 5 63 5
31. G, Blovice 4 1 4 40 4
32.–33. G, Moravská Třebová 3 1 3 38 3
32.–33. G Matyáše Lercha, Brno 3 1 3 30 3
34. G, Chodovická, Praha 2 1 2 29 2
35.–36. G K. Sladkovského, Praha 1 1 1 25 1
35.–36. SPŠ Hradec Králové 1 1 1 17 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 4 8 5 31
1. Marek Pechal G, Lesní čtvrť, Zlín 4 5 3 3 5 4 7 31
2. Lukáš Stříteský Masarykovo G, Vsetín 4 3 2 2 4 8 6 29
3. Tomáš Bednárik Masarykovo G, Vsetín 4 4 3 3 3 8 2 27
4. Libor Šachl G, Brno-Řečkovice 3 2 3 2 4 2 16
5. Martin Konečný G, Boskovice 3 2 3 1 2 3 14
6. Jan Váňa G, Lesní čtvrť, Zlín 4 5 3 1 13
7. Vojtěch Molda Masarykovo G, Vsetín 2 3 3 0 2 10
8. Petra Malá G Moravský Krumlov 2 0 2 2 3 9
9.–10. Marek Scholz G F. Palackého, Neratovice 3 3 6
9.–10. Jenda Valášek G, Broumov 4 2 6
11. Jan Bednář SPŠ, Hronov 2 2
12. Adam Přenosil G K. Sladkovského, Praha 1 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 4 8 5 31
1. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 1 3 2 5 6 6 26
2. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 1 2 3 3 5 4 22
3. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 4 3 4 1 5 20
4. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 2 4 3 2 4 1 3 19
5.–6. Peter Berta G Veľké Kapušany 3 5 3 1 2 14
5.–6. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 1 6 3 1 3 14
7.–10. Jan Jelínek G Opatov, Praha 3 0 1 1 3 1 2 11
7.–10. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 3 4 3 1 11
7.–10. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 3 2 6 11
7.–10. Pavol Pšeno G Ružomberok 4 3 1 1 2 11
11.–12. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 3 3 1 1 2 10
11.–12. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 3 1 10
13. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 5 9
14. Marek Kaleta G, Brno-Řečkovice 4 3 1 8
15. Marek Bukáček G, Havlíčkův Brod 3 3 6
16. Jakub Prouza SPŠ, Hronov 3 2 5
17.–18. Martin Berka G, Moravská Třebová 2 1 3
17.–18. Martin Štys SPŠ, Hronov 2 0 1 0 3
19. Jana Lochmanová G, Chodovická, Praha 1 1 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 4 8 5 31
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 3 3 3 4 8 4 29
2.–4. Lukáš Drápal G Christiana Dopplera, Praha 2 4 2 2 1 6 17
2.–4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 3 2 1 1 4 6 17
2.–4. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 3 3 1 6 4 17
5. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 4 3 1 1 1 6 16
6. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 4 4 2 1 2 13
7. Marek Nečada G Jihlava 3 5 4 12
8. Vladimír Boža G D. Tatarku, Poprad 2 4 2 1 2 11
9.–10. Tomáš Talanda G Tišnov 1 3 3 1 2 10
9.–10. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 2 3 3 10
11. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 3 7
12. Zuzana Jungrová G, Blovice 1 1 2 4
13.–14. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 1 1 1 3
13.–14. Jiří Sedlák G, Boskovice 3 3
15. Katarína Rozvadská G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 4 8 5 31
1. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 1 1 1 3 1 9
2. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6
3. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 3 5
4. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 1 1 4
5.–6. Alžběta Černeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2
5.–6. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 2
7.–9. Jan Mertlík SPŠ, Hronov 1 0 1
7.–9. Jan Šedek SPŠ, Hronov 1 0 1
7.–9. Lukáš Vrablic SPŠ Hradec Králové 0 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz