I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 23 35 36 101 94
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 15 30 26 76 71
3. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 20 23 26 86 69
4. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 17 35 97 56
5. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 11 16 28 98 55
6. Pavol Pšeno G Ružomberok 26 22 96 48
7. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 21 21 79 42
8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 16 7 16 75 39
9.–10. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 21 8 8 67 37
9.–10. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 16 21 77 37
11. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 16 11 64 27
12. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 23 100 23
13. Michal Pavelka G, Strakonice 7 10 4 48 21
14. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 6 10 3 79 19
15. Petr Šácha G, Tachov 2 13 60 15
16. Aleš Pilgr 10 83 10
17. Hana Jirků G, Brno-Řečkovice 7 58 7
18. Matyáš Řehák G, Nymburk 4 36 4
19. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 2 22 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 26 28 37 90 91
2. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 22 26 16 82 64
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 18 20 24 81 62
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 20 18 21 82 59
5. Marek Nečada G Jihlava 24 17 17 88 58
6. František Přibyl G, Milevsko 16 15 17 49 48
7. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 23 12 90 35
8. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 10 11 13 76 34
9. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 10 13 6 45 29
10. Airidas Korolkovas 26 87 26
11.–12. Tomáš Talanda G Tišnov 4 7 13 75 24
11.–12. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 12 12 73 24
13. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 17 5 88 22
14. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 10 4 4 69 18
15. Zdeněk Vais G, Boskovice 17 77 17
16.–17. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 12 52 12
16.–17. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 5 4 3 28 12
18. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 11 73 11
19. Pavel Kunšta G, Milevsko 2 25 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1.–2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 15 15 18 56 48
1.–2. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 21 27 94 48
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 14 12 16 53 42
4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 5 18 13 51 36
5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 13 11 46 35
6.–7. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 7 12 69 25
6.–7. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 11 11 3 81 25
8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 8 9 3 69 20
9. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 7 3 75 18
10. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 3 50 14
11. Jan Šedek SPŠ, Hronov 1 6 4 69 11
12. Lenka Bendová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 83 10
13. Radek Kříček G, Děčín 9 45 9
14. Dmytro Mishchuk SPŠ, Hronov 6 22 6
15.–16. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 100 3
15.–16. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 1 43 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 13 10 63 46
2. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 13 18 13 52 44
3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 13 10 9 68 32
4. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 8 62 8
5.–6. Martin Judiny G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 42 5
5.–6. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 5 28 5
7.–8. Lumír Gago SPŠ, Hronov 4 67 4
7.–8. Tomáš Kohlschütter SPŠ, Hronov 4 40 4
9. Vojtěch Mrázek G, Milevsko 2 50 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz