II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 32 32 100 99
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 22 27 91 49
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 20 21 61 41
3. Pavol Pšeno G Ružomberok 6 6 100 12
4. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 55 11
5. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 100 6
6. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 3 100 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 32 32 100 99
1. Airidas Korolkovas 13 19 12 76 44
2. Jan Hermann G, Český Krumlov 7 18 13 84 38
3. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 11 23 103 34
4. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 4 16 13 52 33
5. Marek Nečada G Jihlava 15 16 100 31
6. Hana Šírová G F. Palackého, Val. Mez. 28 108 28
7. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 19 8 77 27
8. Zdeněk Vais G, Boskovice 11 15 65 26
9. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 20 91 20
10. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 5 5 4 45 14
11. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 6 5 55 11
12. Prabhat Rao Pinnaka 10 71 10
13. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 7 64 7
14. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 4 57 4
15. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 3 100 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 32 32 100 99
1.–2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 15 17 14 67 46
1.–2. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 17 29 94 46
3. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 21 9 15 65 45
4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 13 9 11 45 33
5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 12 10 10 49 32
6. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 13 16 57 29
7. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 10 9 4 68 23
8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 11 7 56 18
9. Jan Hylmar Soukromá SŠ výp. tech., Praha 8 9 61 17
10.–11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 3 1 44 15
10.–11. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 8 7 52 15
12. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 8 67 8
13. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 50 5

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 32 32 100 99
1. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 21 21 10 80 52
2. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 23 9 11 52 43
3. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 14 13 63 41
4. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 15 5 76 26
5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 6 6 0 55 12
6. Petr Váňa G, Nymburk 7 70 7
7. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 2 29 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz