Výsledková listina 1. série 20. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 66 7 83 66 66
2. G Christiana Dopplera, Praha 52 4 58 73 52
3. G Jana Keplera, Praha 47 2 49 86 47
4. G Ružomberok 26 1 26 96 26
5. G Jihlava 24 1 24 77 24
6.–7. G PdC, Piešťany 23 1 23 100 23
6.–7. G Jana Nerudy, Praha 23 1 23 100 23
8. SPŠ, Hronov 22 5 25 48 22
9.–11. G J. Jungmanna, Litoměřice 21 1 21 78 21
9.–11. G, Nad Alejí, Praha 21 1 21 91 21
9.–11. G, Uherské Hradiště 21 1 21 68 21
12. První české G, Karlovy Vary 20 1 20 71 20
13. G, Český Krumlov 18 1 18 78 18
14.–15. G Matyáše Lercha, Brno 17 1 17 89 17
14.–15. G, Boskovice 17 1 17 77 17
16.–18. G J. Vrchlického, Klatovy 16 1 16 70 16
16.–18. SPŠ elektro., Rožnov p. R. 16 1 16 59 16
16.–18. G, Milevsko 16 1 16 52 16
19.–20. G, Brno-Řečkovice 15 1 15 48 15
19.–20. G Opatov, Praha 15 1 15 65 15
21. G, Frenštát pod Radhoštěm 14 1 14 45 14
22. G, Lesní čtvrť, Zlín 13 1 13 42 13
23. G, Litoměřická, Praha 12 1 12 52 12
24.–25. G, nám. TGM, Zlín 11 1 11 73 11
24.–25. G M. Koperníka, Bílovec 11 1 11 73 11
26.–28. G Dašická, Pardubice 10 1 10 43 10
26.–28. 10 1 10 83 10
26.–28. Jiráskovo G, Náchod 10 1 10 100 10
29. G, Děčín 9 1 9 45 9
30. SPŠ strojnická, Vsetín 8 1 8 100 8
31. G, Strakonice 7 1 7 58 7
32. G, Frýdlant nad Ostravicí 6 1 6 75 6
33.–34. G, Havlíčkův Brod 5 1 5 28 5
33.–34. SPŠ a SOU Kuřim 5 1 5 28 5
35.–37. G Tišnov 4 1 4 50 4
35.–37. G, Nymburk 4 1 4 36 4
35.–37. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 1 4 100 4
38.–40. G, Tachov 2 1 2 40 2
38.–40. G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 1 2 50 2
38.–40. G, Kukučínova, Poprad 2 1 2 22 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Pavol Pšeno G Ružomberok 4 3 3 5 7 4 26
2.–3. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 3 4 3 4 5 4 23
2.–3. Tomáš Bzdušek G PdC, Piešťany 4 4 3 4 4 4 23
4.–5. Martin Formánek G, Uherské Hradiště 1 4 2 3 3 4 4 21
4.–5. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 4 1 3 4 5 4 21
6. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 2 2 8 4 20
7.–9. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 4 3 4 16
7.–9. Radim Pechal SPŠ elektro., Rožnov p. R. 3 1 3 3 6 0 16
7.–9. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 4 3 3 2 4 16
10. Jan Jelínek G Opatov, Praha 2 4 2 3 1 3 15
11. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 4 3 4 11
12. Aleš Pilgr 4 3 3 10
13. Michal Pavelka G, Strakonice 1 2 4 7
14. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 4 2 6
15.–16. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 4
15.–16. Matyáš Řehák G, Nymburk 1 2 1 4
17.–18. Jaroslava Lavková G, Kukučínova, Poprad 2 0 2
17.–18. Petr Šácha G, Tachov 2 2

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 3 4 3 3 3 6 4 26
2. Marek Nečada G Jihlava 3 2 3 3 4 6 3 24
3. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 4 4 2 3 6 4 23
4. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 4 2 3 2 8 3 22
5. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 2 2 3 5 4 20
6. Jan Hermann G, Český Krumlov 2 4 3 3 2 4 18
7.–8. Lucie Pospíšilová G Matyáše Lercha, Brno 4 2 4 3 4 17
7.–8. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 2 1 8 4 17
9. František Přibyl G, Milevsko 1 4 3 3 2 1 2 16
10. Jakub Marian G, Litoměřická, Praha 0 4 3 3 1 1 12
11. Iva Kocourková G, nám. TGM, Zlín 3 3 2 3 11
12.–14. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 3 3 4 10
12.–14. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 1 1 2 3 2 1 10
12.–14. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 4 2 4 10
15. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 1 0 1 3 0 5
16. Tomáš Talanda G Tišnov 2 2 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 4 4 3 3 3 4 21
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 2 3 2 3 2 3 0 15
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 1 1 3 3 2 2 2 14
4.–5. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 4 1 3 3 11
4.–5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1 1 3 2 3 0 11
6. Radek Kříček G, Děčín 2 1 3 2 1 9
7.–8. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 8 8
7.–8. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 3 8
9.–11. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 6
9.–11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 2 6
9.–11. Dmytro Mishchuk SPŠ, Hronov 0 1 1 3 1 0 6
12. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 1 1 2 1 5
13. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 2 2
14. Jan Šedek SPŠ, Hronov 1 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 3 5 8 4 31
1. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 3 3 4 4 7 23
2.–3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 4 2 6 13
2.–3. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 1 2 1 3 1 2 3 13
4. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 1 0 1 3 0 5
5.–6. Lumír Gago SPŠ, Hronov 1 3 4
5.–6. Tomáš Kohlschütter SPŠ, Hronov 0 1 3 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz