Výsledková listina 3. série 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 5 4 5 4 8 6 36
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 4 5 4 5 4 8 6 36
2. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 5 5 3 4 8 6 35
3. Tomáš Tintěra G Christiana Dopplera, Praha 4 6 4 8 6 28
4.–5. Jan Jelínek G Opatov, Praha 4 2 4 5 4 6 1 26
4.–5. Lukáš Malina G Christiana Dopplera, Praha 4 4 4 8 6 26
6. Pavol Pšeno G Ružomberok 4 5 4 4 5 22
7. Kryštof Touška G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 3 8 21
8. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 3 4 3 16
9. Daniel Šimsa G J. Jungmanna, Litoměřice 3 1 2 2 8
10. Michal Pavelka G, Strakonice 4 4
11. Jakub Hromádka G, Frýdlant nad Ostravicí 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 5 4 5 4 8 6 36
1. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 4 6 4 5 4 8 6 37
2. Airidas Korolkovas 4 3 4 3 4 8 26
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 4 3 4 5 4 4 24
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 4 5 3 5 4 21
5.–6. Marek Nečada G Jihlava 4 4 5 4 17
5.–6. František Přibyl G, Milevsko 4 2 2 2 3 2 2 17
7. Helena Svobodová G Christiana Dopplera, Praha 4 2 3 7 16
8.–9. Tomáš Talanda G Tišnov 4 3 6 13
8.–9. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 1 3 3 6 13
10. Jan Valášek G Christiana Dopplera, Praha 4 2 1 5 12
11. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 0 1 1 1 3 6
12. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 4 4
13. Pavel Motal SPŠ a SOU Kuřim 3 0 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 5 4 5 4 8 6 36
1. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 3 5 4 5 4 6 27
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 3 3 2 2 8 18
3. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 1 4 3 8 16
4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 4 2 1 4 2 13
5. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 3 3 2 12
6. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 0 3 4 2 11
7. Jan Šedek SPŠ, Hronov 4 4
8.–11. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3
8.–11. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 3 3
8.–11. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 1 2 3
8.–11. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 5 4 5 4 8 6 36
1. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 3 1 3 6 0 13
2. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 3 4 2 10
3. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 3 3 9
4. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 2 2 4 8
5. Martin Judiny G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Christiana Dopplera, Praha 81 5 95 80 81
2. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 53 8 69 53 53
3. G Jana Keplera, Praha 37 1 37 103 37
4. G Jana Nerudy, Praha 36 1 36 100 36
5. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 35 1 35 97 35
6. G, Nad Alejí, Praha 27 1 27 96 27
7.–8. G Opatov, Praha 26 1 26 72 26
7.–8. 26 1 26 87 26
9. G, Český Krumlov 24 1 24 86 24
10. G Ružomberok 22 1 22 96 22
11.–12. První české G, Karlovy Vary 21 1 21 95 21
11.–12. G J. Vrchlického, Klatovy 21 1 21 84 21
13. G, Brno-Řečkovice 18 1 18 69 18
14.–16. G Jihlava 17 1 17 100 17
14.–16. G, Milevsko 17 1 17 47 17
14.–16. SPŠ, Hronov 17 2 17 83 17
17. G, Frenštát pod Radhoštěm 16 1 16 80 16
18.–19. G Tišnov 13 1 13 81 13
18.–19. G, Lesní čtvrť, Zlín 13 1 13 48 13
20.–21. G J. Jungmanna, Litoměřice 8 1 8 42 8
20.–21. SPŠ a SOU Letohrad 8 1 8 62 8
22. G Dašická, Pardubice 6 1 6 27 6
23.–24. Jiráskovo G, Náchod 4 1 4 100 4
23.–24. G, Strakonice 4 1 4 50 4
25.–28. G M. Koperníka, Bílovec 3 1 3 75 3
25.–28. SPŠ strojnická, Vsetín 3 1 3 33 3
25.–28. SPŠ a SOU Kuřim 3 1 3 30 3
25.–28. G, Frýdlant nad Ostravicí 3 1 3 75 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz