Výsledková listina 4. série 20. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 5 8 6 35
1. Jakub Benda G Jana Nerudy, Praha 2 3 4 7 6 22
2. Jan Jelínek G Opatov, Praha 2 2 2 5 2 3 4 20
3. Ondrej Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 1 5 11
4.–5. Pavel Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 6
4.–5. Pavol Pšeno G Ružomberok 6 6

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 5 8 6 35
1. Airidas Korolkovas 3 3 3 4 13
2.–3. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 5 6 11
2.–3. Zdeněk Vais G, Boskovice 2 2 1 6 11
4. Jan Hermann G, Český Krumlov 2 5 7
5. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 2 1 2 5
6.–7. Petr Šedivý G Dašická, Pardubice 1 3 0 4
6.–7. Pavel Trudič SPŠ, Hronov 3 1 4

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 5 8 6 35
1. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 2 2 4 2 4 7 21
2. Helena Paschkeová G, Brno-Řečkovice 2 3 2 2 6 15
3.–4. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 2 1 2 2 0 6 13
3.–4. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 2 1 3 1 3 3 13
5. Peter Vanya G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 2 1 5 12
6.–7. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 1 6 11
6.–7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 1 3 0 7 11
8. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 5 10
9.–10. Jan Hylmar Soukromá SŠ výp. tech., Praha 2 3 0 3 8
9.–10. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 1 1 6 8

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 3 4 5 5 8 6 35
1. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 3 4 2 4 6 2 23
2. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 2 5 1 4 7 21
3. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 2 1 3 4 14
4.–5. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 6
4.–5. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 6 6

Výsledková listina škol

Škola 4 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 50 6 64 59 50
2. G, Lesní čtvrť, Zlín 23 1 23 66 23
3. G Jana Nerudy, Praha 22 1 22 85 22
4.–5. G J. K. Tyla, Hradec Králové 21 1 21 72 21
4.–5. G Varšavská, Žilina 21 1 21 72 21
6. G Opatov, Praha 20 1 20 57 20
7. G, Brno-Řečkovice 15 1 15 60 15
8.–10. G Christiana Dopplera, Praha 13 1 13 45 13
8.–10. 13 1 13 81 13
8.–10. G, Frenštát pod Radhoštěm 13 1 13 45 13
11.–13. SPŠ strojnická, Vsetín 11 1 11 52 11
11.–13. G, Boskovice 11 1 11 50 11
11.–13. G Jana Keplera, Praha 11 1 11 100 11
14.–15. Soukromá SŠ výp. tech., Praha 8 1 8 47 8
14.–15. G M. Koperníka, Bílovec 8 1 8 44 8
16. G, Český Krumlov 7 1 7 78 7
17.–19. G P. Bezruče, Frýdek-Místek 6 1 6 100 6
17.–19. G Ružomberok 6 1 6 100 6
17.–19. SPŠ a SOU Letohrad 6 1 6 75 6
20. Jiráskovo G, Náchod 5 1 5 42 5
21.–22. G Dašická, Pardubice 4 1 4 33 4
21.–22. SPŠ, Hronov 4 1 4 57 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz