I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 33 33 100 99
1. Jakub Michálek G Jana Keplera, Praha 30 24 23 81 77
2. Airidas Korolkovas 25 21 21 86 67
3. Jan Hermann G, Český Krumlov 24 14 23 92 61
4. Lukáš Ledvina První české G, Karlovy Vary 10 24 19 84 53
5. Marek Nečada G Jihlava 4 29 75 33
6. Peter Ondáč G L. Svobodu, Humenné 15 5 9 55 29
7.–8. Juraj Hartman Jiráskovo G, Náchod 12 5 5 61 22
7.–8. Prabhat Rao Pinnaka 8 4 10 34 22
9. Tomáš Volf G P. de Coubertina, Tábor 13 65 13
10. Hana Šírová G F. Palackého, Val. Mez. 12 109 12
11.–12. Lukáš Drápal G Christiana Dopplera, Praha 7 88 7
11.–12. Dalimil Mazáč G Jana Keplera, Praha 7 140 7

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 33 33 100 99
1. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 27 17 17 80 61
2. Hana Šustková G, Trutnov 22 21 11 55 54
3. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 22 16 13 66 51
4.–5. Michal Maixner G Varšavská, Žilina 26 6 10 71 42
4.–5. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 20 13 9 61 42
6. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 23 10 89 33
7. Zuzana Chlebounová G M. Koperníka, Bílovec 12 8 12 73 32
8. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 22 9 84 31
9. Alžběta Kadlecová G Jana Keplera, Praha 12 6 12 61 30
10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 19 8 1 55 28
11. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 13 3 9 52 25
12. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 4 12 79 23
13. Miroslav Klimoš G M. Koperníka, Bílovec 5 17 56 22
14. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 5 5 51 19
15. Martin Zahradník G, Třeboň 11 4 65 15
16.–17. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 12 52 12
16.–17. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 6 1 67 12
18. Josef Tkadlec G Jana Keplera, Praha 11 69 11
19. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 6 4 67 10
20.–21. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 4 4 29 8
20.–21. Vojtěch Tuma G, Roudnice nad Labem 4 4 67 8
22.–23. Richard Polma G, Palackého 191, Ml. Boleslav 6 50 6
22.–23. Ondřej Růžička G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 6 38 6
24. Matej Dzuro G Hlohovec 3 21 3
25. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 1 20 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 33 33 100 99
1. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 28 14 20 67 62
2. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 27 14 17 65 58
3.–4. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 27 13 13 64 53
3.–4. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 13 20 20 77 53
5. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 16 11 17 63 44
6. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 11 15 12 69 38
7. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 14 7 9 83 30
8. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 11 6 10 37 27
9. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 4 11 44 24
10.–11. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 11 8 50 19
10.–11. Michal Müller G, Jevíčko 6 7 6 59 19
12. Martin Chudjak SPŠ Martin 12 1 4 35 17
13. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 9 7 76 16
14. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 9 4 1 54 14
15. František Steinhauser G Dačice 10 50 10
16. Lukáš Kripner G T. G. Masaryka, Litvínov 9 82 9
17. Adam Mohammad G 1. Internat. School, Ostrava 5 2 0 21 7
18.–19. Michal Španko G, Havlíčkův Brod 2 3 38 5
18.–19. Anna Vacířová VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 5 25 5
20. Irena Pavlíčková G a SOŠ, Frýdek-Místek 3 100 3
21.–23. Michal Bajcar G F. Živného, Bohumín 2 67 2
21.–23. Veronika Drgoňová G Hlohovec 2 29 2
21.–23. Simona Laňková G, Havlíčkův Brod 2 17 2
24. Martina Bartoňová G Hlohovec 1 33 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 33 33 100 99
1. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 16 11 45 27
2. Zuzka Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 5 7 63 20
3.–4. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 7 4 1 35 12
3.–4. Ji-Hong Min G 1. Internat. School, Ostrava 12 44 12
5.–6. Tomáš Bartoněk G O. Havlové, Ostrava 3 4 4 22 11
5.–6. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 5 44 11
7. Barbora Veselková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 44 7
8. Michal Gallovič G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 17 5
9. Michal Pokorný G, Děčín 4 67 4
10. Ondřej Palla SPŠ, Hronov 3 17 3
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz