I. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 34 100 99
1. Lukáš Labor G, Třinec 10 19 14 64 43
2. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 9 10 19 60 38
3. Mária Kieferová G Sv. Františka, Žilina 12 13 10 78 35
4. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 5 9 19 66 33
5. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 14 14 3 70 31
6. Prabhat Rao Pinnaka 13 13 76 26
7. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 7 5 10 47 22
8.–9. Jana Figulová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 10 4 53 20
8.–9. Michael Hakl G Christiana Dopplera, Praha 10 2 8 67 20
10. Jan Humplík První české G, Karlovy Vary 9 10 73 19
11.–12. Hana Šustková G, Trutnov 8 10 39 18
11.–12. Tereza Zábojníková G, Uherské Hradiště 5 13 43 18
13. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 14 70 14
14. Martin Polačko G Alejová, Košice 9 60 9
15.–16. Michal Koutný G Masarykovo nám., Třebíč 7 100 7
15.–16. Václav Obrázek G Jana Keplera, Praha 4 3 70 7
17. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 2 63 5
18.–19. Eva Hašková G a SOŠ Úpice 2 2 25 4
18.–19. Petr Motloch G P. Bezruče, Frýdek-Místek 4 80 4
20.–21. Dana Suchomelová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 100 3
20.–21. Martina Vaváčková G P. de Coubertina, Tábor 3 100 3
22. Peter Vanya G Jura Hronca, Bratislava 1 17 1

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 34 100 99
1.–2. Miroslav Rapčák G Orlová 18 22 13 56 53
1.–2. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 17 19 17 65 53
3. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 18 15 17 72 50
4. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 14 21 67 44
5. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 9 17 15 49 41
6. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 7 10 63 31
7. Tereza Steinhartová G J. K. Tyla, Hradec Králové 19 10 59 29
8. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 15 8 4 77 27
9.–10. Petr Cagaš G, Lesní čtvrť, Zlín 8 9 9 47 26
9.–10. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 5 9 12 48 26
11. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 8 17 74 25
12. Lada Peksová G Christiana Dopplera, Praha 9 7 8 67 24
13. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 3 8 11 65 22
14. Stanislav Paláček G M. Koperníka, Bílovec 7 1 8 62 16
15. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 4 4 6 67 14
16. Michal Husek G, Bučovice 2 4 5 25 11
17.–18. Jan Hodic G J. Ressela, Chrudim 6 4 31 10
17.–18. Viktor Jamrich G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 3 63 10
19. Nurullah Karakoc 9 60 9
20. Michal Müller G, Jevíčko 4 2 55 6
21. Jan Nevoral G Jihlava 5 45 5
22. Martin Chudjak SPŠ Martin 4 44 4
23.–24. Vojta Dziewiecki SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 3 100 3
23.–24. Jiří Keresteš VOŠ a SPŠ elektrotech., Plzeň 3 100 3

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 34 100 99
1. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 13 12 16 55 41
2. Zuzana Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 5 9 49 22
3. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 4 6 10 50 20
4. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 5 6 7 62 18
5. Jiří Nárožný G, Boskovice 6 9 83 15
6. Tomáš Pikálek G, Boskovice 4 57 4
7. Bára Janů G Jana Keplera, Praha 3 38 3

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 %
Student Pilný MFF UK 33 32 34 100 99
1.–2. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 16 14 12 65 42
1.–2. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 18 11 13 63 42
3. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 13 12 44 25
4. Tomáš Trégner G J. Heyrovského, Praha 3 3 8 28 14
5. Ondřej Beneš SPŠ, Hronov 3 5 57 8
6.–7. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 6 100 6
6.–7. Adam Chlapečka G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 86 6
8.–9. Martina Štarhová 2 3 45 5
8.–9. Markéta Švecová G, Havlíčkův Brod 3 2 50 5
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz