II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Karel Kolář G, Špitálská, Praha 8 6 22 73 36
2. Tereza Zábojníková G, Uherské Hradiště 17 15 71 32
3. Martin Výška G, Nad Alejí, Praha 26 96 26
4. Lukáš Labor G, Třinec 14 10 83 24
5. Prabhat Rao Pinnaka 9 5 78 14
6. Pavel Malý G Christiana Dopplera, Praha 9 3 86 12
7. Lukáš Cimpl G, Frenštát pod Radhoštěm 9 60 9
8.–9. Katarína Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 55 6
8.–9. Jakub Töpfer G Jana Keplera, Praha 6 43 6
10. Alžběta Pechová SPŠ strojnická, Vsetín 5 36 5
11. Michal Koutný G Masarykovo nám., Třebíč 3 100 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Petr Ryšavý G J. Heyrovského, Praha 22 31 24 89 77
2. Miroslav Rapčák G Orlová 18 20 14 70 52
3. Veronika Paštyková G J. Ortena, Kutná Hora 11 21 15 57 47
4. Jakub Klemsa G J. Vrchlického, Klatovy 13 17 75 30
5.–6. Zuzana Dočekalová G F. Hajdy, Ostrava 11 14 81 25
5.–6. Kateřina Honzáková G Jana Keplera, Praha 5 20 89 25
7. Ján Bogár G Ľudovíta Štúra, Trenčín 22 85 22
8. Jana Baxová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 7 56 15
9. Tereza Jeřábková SPŠ a SOU Letohrad 14 93 14
10. Pavel Novotný G P. de Coubertina, Tábor 3 3 3 64 9
11. Michal Husek G, Bučovice 4 2 43 6
12. Petra Kňažeková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 27 4
13. Jaroslav Pavela G F. Palackého, Val. Mez. 2 67 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Tomáš Pikálek G, Boskovice 6 20 6 91 32
2. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 7 13 7 69 27
3. Anna Chejnovská G B. Němcové, HK 12 5 9 74 26
4. Jiří Nárožný G, Boskovice 6 18 83 24
5. Dominika Kalasová G, Boskovice 2 10 10 71 22
6. Barbora Drozdová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 8 7 4 34 19
7. Zuzana Bogárová G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 32 6
8. Barbora Hanáková 1 4 17 5

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 31 34 36 100 101
1. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 6 16 12 56 34
2. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 9 14 56 32
3. Lubomír Grund G, Zábřeh 7 58 7
4. Martina Štarhová 6 27 6
5. Tomáš Trégner G J. Heyrovského, Praha 4 33 4
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz