Konečná výsledková listina 24. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 36 34 35 32 33 35 100 205
1. Ján Pulmann G Grösslingova, Bratislava 3 4 14 22 20 84 63
2. Jan Sopoušek G, Brno-Řečkovice 9 9 11 58 29
3. Dominika Kalasová G, Boskovice 10 2 4 2 5 3 43 26
4. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 17 5 79 22
5. Jan Brandejs G Christiana Dopplera, Praha 17 65 17
6. Tomáš Pikálek G, Boskovice 7 7 37 14
7. Tomáš Valíček G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 65 13
8. Vojtěch Havlíček G Christiana Dopplera, Praha 6 4 83 10
9.–10. Dušan Klíma 9 31 9
9.–10. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 8 1 43 9
11. Samuel Havadej G J. A. Raymana, Prešov 7 54 7
12.–13. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 5 50 5
12.–13. Jakub Kocák G L. Svobodu, Humenné 5 63 5
14. Tomáš Havelka G Neumannova, Žďár n. S. 4 50 4
15. Jiří Nárožný G, Boskovice 3 50 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 36 34 35 32 33 35 100 205
1. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 28 35 20 8 5 25 88 121
2. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 10 14 6 9 20 13 66 72
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 16 10 6 12 5 52 49
4. Ondřej Míl Jiráskovo G, Náchod 6 5 8 10 81 29
5. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 24 67 24
6.–7. Jakub Maksymov G a SOŠ, Jaroměř 12 6 60 18
6.–7. Gabija Maršalkaite Vilniaus jezuitu gimnazija 10 6 2 60 18
8. Kristína Nešporová G, Boskovice 6 2 9 59 17
9. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 11 5 55 16
10.–11. Nicola Burianová G Dašická, Pardubice 4 5 33 9
10.–11. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 9 69 9
12.–13. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 6 1 41 7
12.–13. Bedřich Said G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7 41 7
14. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 4 1 42 5
15. Gita Steponaviciute Vilniaus jezuitu gimnazija 3 60 3
16. Pavel Kratochvíl VOŠ, G a SOŠ, Světlá n. Sáz. 2 22 2
17.–18. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 25 1
17.–18. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 13 1
19. Jan Česal SPŠ Otrokovice 0 0 0

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 36 34 35 32 33 35 100 205
1. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 11 22 5 16 13 18 66 85
2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 15 6 20 14 10 17 71 82
3. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 24 15 26 67 65
4. Lubomír Grund G, Zábřeh 12 10 10 10 10 65 52
5. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 13 6 13 4 47 36
6. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 10 3 4 6 12 67 35
7. Tomáš Axman G, Boskovice 12 10 12 53 34
8. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 10 4 4 3 4 40 25
9. Jan Povolný G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 4 5 70 19
10. Martin Gajdošík G, Uherské Hradiště 10 5 2 61 17
11. Jiří Juřena G, Uherské Hradiště 11 85 11
12. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 7 2 47 9
13.–14. Vladimír Macko G Ľ. Štúra, Zvolen 8 47 8
13.–14. Samuel Puček G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 4 32 8
15. Ota Kunt G F. X. Šaldy, Liberec 6 67 6
16.–17. Giedre Balakauskaite Vilniaus jezuitu gimnazija 5 20 5
16.–17. Markéta Tesařová G, Boskovice 5 56 5
18. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 31 4
19. Vojtěch Erbrt G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 1 25 3
20.–21. Klára Kymlová G a SOŠE, Sedlčany 2 50 2
20.–21. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 50 2
22. Morta Plyčiuraitytė-Plyčiūtė Vilniaus jezuitu gimnazija 1 6 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 36 34 35 32 33 35 100 205
1. Tomáš Kořínek G, Žamberk 8 7 7 6 2 6 39 36
2. Karolína Šromeková G D. Tatarku, Poprad 6 7 1 3 44 17
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 1 3 3 1 5 48 15
4. Jan Palounek G Christiana Dopplera, Praha 6 60 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz