Výsledková listina 1. série 24. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 1 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G P. de Coubertina, Tábor 33 2 34 75 33
2.–3. G Christiana Dopplera, Praha 31 4 34 63 31
2.–3. G, Boskovice 31 4 35 43 31
4. G Matyáše Lercha, Brno 28 1 28 78 28
5. G, Uherské Hradiště 26 3 28 75 26
6. G, P. Horova, Michalovce 24 1 24 67 24
7. G, Žamberk 18 2 19 44 18
8. G Luďka Pika, Plzeň 17 1 17 74 17
9. G, Nymburk 16 1 16 53 16
10. G Masarykovo nám., Třebíč 15 1 15 65 15
11. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 14 4 15 41 14
12. G, Elgartova, Brno 13 1 13 52 13
13.–14. G a SOŠ, Jaroměř 12 1 12 57 12
13.–14. G, Zábřeh 12 1 12 63 12
15. G, Rožnov pod Radhoštěm 11 1 11 65 11
16.–18. Vilniaus jezuitu gimnazija 10 1 10 59 10
16.–18. G, Špitálská, Praha 10 1 10 77 10
16.–18. G Nad Štolou, Praha 10 1 10 53 10
19. G, Brno-Řečkovice 9 1 9 39 9
20.–21. SPŠ, Hronov 8 1 8 62 8
20.–21. G Ľ. Štúra, Zvolen 8 1 8 47 8
22.–23. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 7 1 7 41 7
22.–23. G J. A. Raymana, Prešov 7 1 7 54 7
24.–25. Jiráskovo G, Náchod 6 1 6 75 6
24.–25. G J. Heyrovského, Praha 6 1 6 46 6
26. G L. Svobodu, Humenné 5 1 5 63 5
27.–28. G Neumannova, Žďár n. S. 4 1 4 50 4
27.–28. Slovanské G, Olomouc 4 1 4 50 4
29.–31. G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 1 2 50 2
29.–31. PORG, Praha 2 1 2 50 2
29.–31. G a SOŠE, Sedlčany 2 1 2 50 2
32. Hotelová akadémia, Brezno 1 1 1 25 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1.–2. Jan Brandejs G Christiana Dopplera, Praha 4 3 3 5 2 17
1.–2. Martin Bucháček G Luďka Pika, Plzeň 2 2 5 4 4 17
3. Dominika Kalasová G, Boskovice 3 1 4 2 10
4. Jan Sopoušek G, Brno-Řečkovice 2 1 2 3 1 9
5. Ondřej Maslikiewicz SPŠ, Hronov 1 3 4 8
6.–7. Samuel Havadej G J. A. Raymana, Prešov 2 1 4 7
6.–7. Tomáš Pikálek G, Boskovice 2 1 2 1 1 7
8. Vojtěch Havlíček G Christiana Dopplera, Praha 2 4 6
9.–10. Anna Chejnovská G Christiana Dopplera, Praha 2 3 5
9.–10. Jakub Kocák G L. Svobodu, Humenné 4 1 5
11. Tomáš Havelka G Neumannova, Žďár n. S. 3 1 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Kuba Vošmera G Matyáše Lercha, Brno 5 1 3 5 4 3 7 28
2. Stanislav Fořt G P. de Coubertina, Tábor 6 3 2 4 5 2 2 24
3. Jakub Kubečka G, Nymburk 3 4 1 3 5 0 16
4. Jakub Maksymov G a SOŠ, Jaroměř 1 1 5 5 12
5. Ivo Vinklárek G, Rožnov pod Radhoštěm 4 3 2 2 11
6.–7. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 3 2 3 2 10
6.–7. Gabija Maršalkaite Vilniaus jezuitu gimnazija 4 1 2 3 10
8. Peter Kosec G Ľudovíta Štúra, Trenčín 4 1 4 9
9. Bedřich Said G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 1 1 7
10.–12. Jan Bydžovský G J. Heyrovského, Praha 2 1 3 6
10.–12. Ondřej Míl Jiráskovo G, Náchod 2 4 6
10.–12. Kristína Nešporová G, Boskovice 3 0 3 6
13. Alena Harlenderová Slovanské G, Olomouc 3 1 4
14.–15. Lucia Fiľová Hotelová akadémia, Brezno 1 1
14.–15. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Jakub Šafin G, P. Horova, Michalovce 3 1 1 2 5 8 4 24
2. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 4 1 1 4 5 15
3. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 2 3 1 4 3 13
4.–5. Tomáš Axman G, Boskovice 2 3 2 4 1 12
4.–5. Lubomír Grund G, Zábřeh 4 1 3 4 12
6.–7. Jiří Juřena G, Uherské Hradiště 3 3 5 11
6.–7. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 4 1 5 1 0 11
8.–10. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 4 1 5 10
8.–10. Martin Gajdošík G, Uherské Hradiště 3 2 5 10
8.–10. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 5 3 2 10
11. Vladimír Macko G Ľ. Štúra, Zvolen 2 4 2 8
12. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 2 5 7
13. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 3
14.–16. Vojtěch Erbrt G J. K. Tyla, Hradec Králové 2 2
14.–16. Klára Kymlová G a SOŠE, Sedlčany 2 2
14.–16. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 5 5 8 6 36
1. Tomáš Kořínek G, Žamberk 2 2 0 4 8
2. Jan Palounek G Christiana Dopplera, Praha 2 4 6
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 2 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz