II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 35 33 100 102
1. Patrik Švančara G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 31 7 97 61
2. Katya Berestneva 11 8 10 45 29
3. Radomír Gajdošoci G, P. Horova, Michalovce 19 86 19
4. Tomáš Bárta G Nad Štolou, Praha 7 9 89 16
5. Jakub Kubečka G, Nymburk 10 4 50 14
6. Kristína Nešporová G, Boskovice 13 68 13

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 34 35 33 100 102
1. Filip Murár G Masarykovo nám., Třebíč 18 18 28 76 64
2. Miroslav Hanzelka G, Česká Lípa 21 18 24 68 63
3. Jaroslav Průcha G, Strakonice 19 21 14 56 54
4. Lukáš Timko G P. de Coubertina, Tábor 4 26 23 74 53
5. Veronika Dočkalová G, Elgartova, Brno 9 15 15 93 39
6. Kristýna Kohoutová G, Žamberk 20 14 4 72 38
7. David Hruška G Mikulášské n. 23, Plzeň 9 12 13 79 34
8. Michal Nožička G Mikulášské n. 23, Plzeň 6 8 18 80 32
9. Jakub Doležal G, Špitálská, Praha 15 15 61 30
10. Lukáš Fusek G, Uherské Hradiště 12 8 9 60 29
11.–12. Martin Adamec G Tajovského, B. Bystrica 16 12 52 28
11.–12. Jakub Cimerman G Tajovského, B. Bystrica 16 6 6 68 28
13. Albert Štěrba G P. Bezruče, Frýdek-Místek 8 9 10 56 27
14. Michal Červeňák G Púchov 7 8 2 50 17
15. Tomáš Turlík G J. A. Raymana, Prešov 6 9 48 15
16. Jozef Kaščák G dukl. hrdinov, Svidník 8 6 39 14
17. Tomáš Kello G J. A. Raymana, Prešov 2 7 69 9
18.–19. Lubomír Grund G Christiana Dopplera, Praha 7 44 7
18.–19. Klaudia Mráziková G Ľudovíta Štúra, Trenčín 7 70 7
20. Vladan Glončák G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 100 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 38 39 37 100 114
1. Patrik Turzák G Poštová, Košice 32 32 32 93 96
2. Tomáš Zahradník Gymnázium Oty Pavla, Praha 27 24 24 66 75
3. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 23 16 23 60 62
4. Viktor Skoupý G, Moravská Třebová 23 12 11 62 46
5. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 12 9 22 68 43
6. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 10 18 10 61 38
7. Lucie Valentová G, Boskovice 10 10 12 56 32
8. Markéta Vohníková PORG, Praha 15 10 68 25
9.–10. Daniel Slezák Svobodná chebská škola 14 10 53 24
9.–10. Matouš Zavřel Křesťanské G, Kozinova, Praha 14 2 8 50 24
11.–12. Jan Studený G J. Škody, Přerov 12 8 56 20
11.–12. Martin Wirth První české G, Karlovy Vary 9 6 5 74 20
13. Josef Koláčný G, Nymburk 5 13 78 18
14. Jaroslav Hofierka G J. A. Raymana, Prešov 5 8 81 13
15. Patrik Štefek Matiční G, Ostrava 1 7 42 8
16. Maty Bidlák G Luďka Pika, Plzeň 6 75 6
17. Jan Bukáček Matiční G, Ostrava 3 38 3
18. Petr Kovář Matiční G, Ostrava 1 5 1

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 38 39 37 100 114
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 23 29 28 74 80
2. Lucie Fořtová G P. de Coubertina, Tábor 23 22 30 74 75
3. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 22 29 22 64 73
4. Dalimil Ševčík G a SOŠZE, Vyškov 21 26 21 67 68
5. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 21 21 17 57 59
6. Eva Miklušová G J. Škody, Přerov 18 14 15 60 47
7. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 15 15 11 66 41
8. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 11 15 65 26
9. Petr Smísitel G, Bučovice 4 11 9 89 24
10. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 5 7 7 68 19
11. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 10 3 5 60 18
12. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 8 4 4 36 16
13. Andrej Fúsek SPŠ Dubnica nad Váhom 8 7 52 15
14. Jan Marek G, Zábřeh 8 2 59 10
15. Petr Turnovec SOŠ a SOU, Tábor 6 86 6
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz