Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 27 týmů.

ID Název
3 Fyzika007
Daniel Solnař (4), Vendula Hovorková (4), Filip Januš (4), Jakub Edr (4), Martin Šturc (4)
15 Pidifyzici
Jaroslav Hanyš (4), Kristýna Hipská (4), Karel Chládek (2), Jan Zechovský (3)
Doprovod: Bohdana Najmanová
21 Silné Horalky
Karolína Šromeková (4), Jerguš Stručka (3), Martin Gažo (2), Matej Badin (4), Samuel Sučík (3)
Doprovod: Ivona Demčáková
22 BABAI
Alžbeta Kurdelová (4), Irena Bačinská (4), Adrián Pieš (4), Barbora Kováčová (4), P. P. Arthur Petráš (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
23 Truhla
Jakub Rösler (4), David Cichra (4), Petr Kouba (4), Han Thi Nguyen (3), Lukáš Janásek (2)
Doprovod: Marie Anna Horáková-Trtková
25 Pozitróny, GĽ. Štúra Trenčín
Filip Ayazi (3), Jozef Rajník (4), Dominika Hubová (4), Michal Ržonca (2), Martin Dzúrik (3)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
26 Jaroška
Kristýna Bukvišová (4), Darek Cidlinský (4), Jana Ziková (4), Jan-Sebastian Fabík (4)
28 Black Hole
Zdeněk Turek (3), Vladislav Wohlrath (3), Jan Sedláček (4), Vojta Tluček (2), Lucie Černá (4)
32 Motherfunctions
Hana Turčinová (4), Eliška Šestáková (4), Kai Wangle (4), Michal Hruška (4), Petr Vácha (4)
33 RA Červený kabátek
Dmitry Dinaburskiy (4), Dominik Šídlo (4), Michael Balík (4), David Janouch (4), Ivo Vudarčík (4)
34 Tým týmů
Lucie Fořtová (3), Stanislav Vyhnal (3), Petr Chvátal (4), Berenika Součková (4), Karel Mládek (4)
35 OMG
Kristýna Šmídová (4), Martin Havlík (4), Jelizaveta Lopatina (4), Vilém Kolář (3), Mikuláš Hrdlička (3)
36 Derviš
Milan Pultar (4), Jakub Šebek (4), Matěj Hlaváček (4), Jan Vojtěšek (4), Evžen Harant (4)
37 XYZ
Lýdia Janitorová (4), Marek Martaus (4)
39 Dašák 7,7
Vlasta Dostálová (4), Adam Čala (4), Kateřina Chybová (4), Jan Hrubeš (4), Jiří Etrych (2)
44 Gymji PRO team 1337 + Radka
Jiří Guth Jarkovský (4), Petr Kepčija (4), Petr Houška (4), Radka Štefaníková (4)
45 Ignoranti
Tomáš Kapal (4), Jan Špitálský (4), Ondřej Tichý (3), Jakub Dobrovolný (3), Jan Voldřich (4)
Doprovod: Julius Kolín
48 Budulínci
Tomáš Kremel (3), Jan Studený (4), Lukáš Knob (4), Nela Greisslerová (3), Petr Vincena (3)
55 Royal Society of Prime Snakes
Jakub Dvořák (3), Viktor Skoupý (4), Tereza Bautkinová (3), Jiří Kubík (3), Jakub Malíř (4)
Doprovod: Jakub Šafařík
56 Gymik
Martin Hora (4), Jan Holeček (4), Lukáš Bystřický (4), Jan Kopačka (4), Daniel Košťál (4)
57 Gyrec
Tomáš Herman (4), Ondřej Hanžl (4), Karel Spies (3), Lenka Jirků (3), Kristína Jarůšková (3)
58 Kavalíři
Jana Blažková (4), Megi Mejdrechová (4), Kristián Kraevski (4), Ladislav Dvořák (3), Šimon Cibulka (4)
61 PUGY
Daniel Janičik (4), Michaela Hantáková (4), Martin Trník (4), Richard Ševela (4)
62 MGO
Michal Schnürch (4), Jan Koniarik (4), Patrik Štefek (4), Michal Novák (4), Zdeněk Ramík (4)
Doprovod: Zdeněk Maník
63 Přibíkovy fermiony
Kryštof Březina (4), Václav Dvořáček (4), Agáta Horáčková (4), Miroslav Pátek (4), Markéta Vohníková (4)
72 Kavalíři fotoni
David Machát (4), Šárka Hvězdová (4), Ondřej Perušič (4), Martina Kukrálová (4), Jiří Růžička (4)
Doprovod: Lenka Bergerová
74 Krumlovští medvědi
Tereza Duspivova (4), Lukáš Wimmer (4), Jiří Unger (4), Ivana Špilínková (3), Michal Papaj (3)
Doprovod: Šárka Adamcová

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 30 týmů.

ID Název
9 IQ v prášku
Petr Horvát (4), Jan Marek (3), Pavel Skyva (4), Pavel Doubrava (2), Jiří Badal (2)
12 Neutrina
Václav Skála (3), Jana Hrnčířová (3), Tomáš Škraban (3), Martin Dvořák (3), Martin Bejvl (3)
10 jElita
Lukáš Fiala (3), Pavla Papazlanová (3), Pavel Průcha (2), Karel Vlachovský (3), Jiří Hlaváč (2)
Doprovod: Petra Komprdová
8 Hatalom
Jakub Sláma (3), David Sochor (4), Martina Nováková (3), Lenka Hronová (3), Zuzana Johanovská (2)
6 GYMST
Ondřej Skácel (4), Petra Kosová (4), Tomáš Oplchal (3), Tereza Vašíčková (2), Ondřej Doseděl (2)
Doprovod: Radek Horenský
4 GYMLOVO Senior
Ondřej Zeman (3), Vojtěch Pail (3), Nikola Karlíková (3), Zdeněk Pinc (2)
Doprovod: Jana Štyksová
2 Černá síla
Filip Blažek (3), Vojtěch Daniš (3), Tomáš Michalec (3), Adam Šumník (2)
Doprovod: Šárka Richterková
16 Lípáci
Tomáš Novotný (4), Cedrik Horčička (3), Vojtěch Volf (3), Radek Mahdal (3), Jan Kytka (1)
Doprovod: Jitka Gabrielová
18 Růžoví poníci
Jana Novotná (3), Ondřej Zelenka (4), Šimon Jelínek (2), Jiří Šebek (3), Petr Cihelka (3)
Doprovod: Mirjam Civínová
19 Schmetterling
Michael Jobánek (3), Jan Uhlík (3), Kryštof Zapletal (3), Jan Provazník (3), Jan Vořechovský (2)
Doprovod: Mirjam Civínová
27 Fyzici GVBN
Dávid Gross (3), Michal Minárik (3), Boris Scherer (4), Adam Hlaváč (2), Adam Mečiar (3)
Doprovod: Jana Pastieriková
38 Snežné kengury
Vladislav Blšták (4), Ondrej Bohdal (3), Martin Murin (3), Juraj Halabrin (2), Adam Škrlec (2)
Doprovod: Ivona Demčáková
40 Higgs is my waifu
Tomáš Deutsch (4), Matěj Hamala (1), Matěj Machoň (2), Jiří Pchálek (1), Radek Václavek (2)
43 LuckyŠpit
Lukáš Renc (3), Lukáš Veverka (3), Jan Zhouf (3), Lukáš Kyzlík (2), Martin Šilhavý (2)
Doprovod: Stanislav Gottwald
47 Sprinteři 27
Tomáš Novotný (2), Daniela Šimánková (2), Martin Vejbora (2), Václav Miřátský (3), Marek Zmeškal (3)
Doprovod: Petr Mazanec
50 JGN A
Daniel Čejchan (4), Barbora Balcarová (3), Václav Šimon (3), Lukáš Ficek (1), Michal Prokop (3)
Doprovod: Zdeněk Polák
51 GJKT
Petr Kaiser (3), Jakub Fischer (3), Michal Hofman (3), Eliška Štumrová (2), Anežka Klustová (2)
Doprovod: Jiří Kratochvíl
52 FASA
Michael Jurek (3), Miroslav Tichavský (3), Zdeněk Polách (3)
Doprovod: RNDr. Taťána Jeništová
53 JGN B
Daniela Prokešová (4), Karolína Pěčková (4), Antonín Falta (1), Vojta Hruša (3), Pavel Bláha (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
54 JGN C
Jan Staněk (4), Milena Vaňková (3), Zuzana Vaňková (3), Lenka Hrodková (3), Jakub Suk (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
59 Limitováni k nekonečnu!
Jiří Horyna (3), Lukáš Hendrych (3), Tomáš Hendrych (3), Eliška Vondrová (2), Adriana Paluková (2)
Doprovod: Radim Kusák
64 Kladivouni
Lenka Hrbková (4), Karolína Frimlová (4), Eliška Pšeničková (3), Dinh Huy Nhat Minh (1), Martin Podhorný (1)
Doprovod: Alena Marková
65 Amazonské anakondy
Miroslav Mareš (3), Kryštof Synek (3), David Mokoš (3), Jan Houska (3), Dan Voldřich (3)
66 Nový Jiřík
Oldřich Holcner (4), Milan Suk (2), Lucie Valentová (4), Karel Juřík (3), Jakub Forgáč (2)
Doprovod: Lada Bažantová
67 Nezodpovědné ďábelské vločky
Pavel Horák (3), Jan Novák (3), Antonín Drozda (3), Štěpán Klouček (3), Adam Slabý (3)
68 Mozarťáci
Matyáš Medek (4), Ondřej Soukup (3), Richard Burkoň (3), Petr Hanák (3), Jan Kučera (1)
69 Gymnázium J. S. Machara
Daniel Budáč (4), Roman Stránský (4), Anna Kmječová (1), Radek Stránský (1), Pavel Turinský (1)
Doprovod: Eva Kospachová
70 Evel Team
Josef Kadlec (3), Václav Janáč (3), Radovan Goliáš (3), Josef Struž (3), Jakub Henych (3)
73 Pozitroni
Josef Lacman (3), Vojtěch Friml (1), Vojtěch Neumann (3), Tereza Šebelová (4), Tomáš Hlavatý (1)
Doprovod: Alena Marková
75 Šumperáci
Jan Mikula (3), Jan Horák (3), Lucie Přibylová (3), Václav Januška (3), František Vyhnálek (3)

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 17 týmů.

ID Název
13 Soukupova squadra
Jiří Tuháček (2), Martin Kučera (2), Do Duc Huy (2), Vít Chytrý (2), Martin Pokorný (2)
Doprovod: Petra Komprdová
5 Gymlovo Masters
Josef Beneš (2), Gabriela Štyksová (3), Milan Němeček (1), Jan Preiss (9), Martin Štyks (1)
Doprovod: Jana Štyksová
7 Gymtri
Markéta Kubiková (2), Štěpán Stenchlák (1), Kamil Cinkraut (2), Jiří Mravec (2), Lukáš Supik (2)
Doprovod: Miroslava Babilonová
11 Korejský kečup
Petra Štefaníková (1), Jan Mikulenka (1), Martina Šarmanová (1), Klára Stefanová (2), David Mikolajek (3)
14 Protoni
Richard Fleischhans (9), Dominik Starý (9)
20 Hodor
Ondřej Poláček (2), Robert Procházka (2), Veronika Andrisová (2), Jiří Chmel (2), Richard Boček (2)
Doprovod: Jan Jašek
29 CMYK
Josef Čech (2), Miroslav Matocha (2), Ladislav Štefka (2), Martin Zmrhal (2), Petr Kostka (2)
30 Pokus-omyl
Tomáš Hrbek (2), Tereza Koberová (2), Marek Otýpka (2), Jakub Pilař (2)
31 Halaatchqowi bosoni
Petr Jakubčík (9), Petr Kaftan (3), Jonáš Fuksa (1), Daniel Hykl (1), Jiří Lhotka (3)
41 GymŠpit
Adéla Shejbalová (3), Jaroslava Secká (3), Adam Janich (8), Lukáš Kotlík (8), Giorgi Gogatishvili (2)
Doprovod: Stanislav Gottwald
42 Špitálská
Daniel Dobr (3), Jana Dubská (3), Jan Renc (1), Jakub Vlášek (1), Damián Kulich (1)
Doprovod: Stanislav Gottwald
46 Potkali se u Kolína
Zdeněk Horáček (2), Lukáš Zíb (2), Martin Šorm (2), Tomáš Brabenec (2), Magdalena Goldmannová (2)
Doprovod: Julius Kolín
49 Plasáci
Ondřej Lomický (1), Dominik Fink (1), Veronika Peterková (1), Aleš Halama (3), Václav Houdek (3)
Doprovod: Jaroslava Domabylová
60 Kralupští Kozlové
David Kozel (2), Samuel Špaček (2), Kristýna Hudáčková (2), Martin Pražienka (2), Jiří Horský (2)
Doprovod: Radim Kusák
71 Gymnázium Havlíčkův Brod
Matěj Mezera (1), Jáchym Bártík (1), Adam Fezencz (1), Jan Hlaváč (1), Matěj Coufal (1)
76 Kancelárske spinky
Jaroslava Kokavcová (2), Matej Hroboň (2), Ivan Bednárik (2)
Doprovod: Martin Kokavec
77 Karlínské gymnázium
Adam Hutchinson (2), Radim Šulc (2), Petr Matouš (1), Polina Zayac (1)
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz