II. pololetní výsledková listina

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 35 35 100 105
1. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 37 28 33 98 98
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 33 29 29 87 91
3. Samo Tomašec G Varšavská, Žilina 6 75 6
4. Zuzana Vlasáková G Rumburk 5 63 5
5. Denisa Lampášová G, Považská Bystrica 4 100 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 35 35 35 100 105
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 32 39 34 100 105
2. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 26 34 29 85 89
3. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 29 28 24 81 81
4. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 24 26 22 89 72
5. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 27 19 19 69 65
6. Jakub Sláma G Opatov, Praha 26 21 12 68 59
7. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 18 17 17 71 52
8. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 16 10 19 80 45
9. Matyáš Grof G Christiana Dopplera, Praha 20 15 9 62 44
10. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 12 16 15 74 43
11. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 8 5 26 80 39
12. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 8 14 12 76 34
13. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 10 10 11 84 31
14. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 15 9 6 60 30
15. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 13 12 3 85 28
16.–18. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 11 7 9 49 27
16.–18. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 17 2 8 84 27
16.–18. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 27 93 27
19. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 7 11 1 79 19
20. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 9 4 3 52 16
21. Petr Smísitel G, Bučovice 6 8 100 14
22. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 5 6 100 11
23. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 9 56 9
24.–25. Michaela Horňáková CSS Snina 6 1 28 7
24.–25. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 7 117 7
26. Peter Čambal G, Skalica 1 5 24 6
27.–28. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 5 42 5
27.–28. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 5 50 5
29. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2 100 4
30.–31. Barbora Balcarová Jiráskovo G, Náchod 1 50 1
30.–31. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 1 50 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 39 39 39 100 117
1. Petr Hrubý G, Polička 29 27 28 72 84
2. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 24 32 27 73 83
3. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 24 24 34 70 82
4. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 25 25 20 63 70
5. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 17 17 22 71 56
6. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 23 17 7 52 47
7. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 17 13 12 74 42
8. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 14 9 18 67 41
9. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 18 7 12 64 37
10.–11. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 22 14 59 36
10.–11. Pavel Souček G, Nymburk 10 8 18 82 36
12. Jaroslav Stránský G Tišnov 11 7 14 48 32
13. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 13 9 8 73 30
14. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 12 10 79 22
15. Jakub Marták G Golianova, Nitra 5 10 6 27 21
16.–17. Marek Otýpka G, Židlochovice 9 11 80 20
16.–17. Milan Suk G, Boskovice 14 6 77 20
18. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 8 7 4 86 19
19. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 4 8 55 16
20. P. P. Arthur Petráš ŠpMNDaG, Bratislava 4 8 100 12
21. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 2 4 75 6
22.–23. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 4 100 4
22.–23. Jiří Chmel G F. Palackého, Val. Mez. 4 100 4
24.–25. Martin Gažo ŠpMNDaG, Bratislava 3 75 3
24.–25. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 1 2 38 3
26. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 50 2
27. Tomáš Šulík G Púchov 0 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 4 5 6 %
Student Pilný MFF UK 39 39 39 100 117
1. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 25 33 30 75 88
2. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 29 31 27 83 87
3. Jan Preiss G, Lovosice 26 25 33 76 84
4. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 25 33 23 72 81
5. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 24 24 30 70 78
6. Přemysl Šťastný G, Žamberk 20 24 28 79 72
7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 15 13 19 63 47
8. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 10 15 16 45 41
9. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 14 11 14 98 39
10. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 14 8 15 64 37
11. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 12 16 78 28
12. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 18 5 4 75 27
13. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 15 6 43 21
14. Petr Jakubčík PORG, Praha 12 8 83 20
15. František Zajíc G, Nymburk 7 10 68 17
16. Jozef Burkuš G Rožňava 6 10 50 16
17. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 7 4 4 71 15
18.–19. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 6 6 75 12
18.–19. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 12 75 12
20.–21. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 8 50 8
20.–21. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 8 100 8
22.–23. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 4 3 32 7
22.–23. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 7 58 7
24.–25. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 5 20 5
24.–25. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 5 42 5
26.–27. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 3 1 31 4
26.–27. David Němec G, Tanvald 4 100 4
28. Pavel Turinský G, Brandýs n. L. 1 25 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz