Výsledková listina 2. série 27. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 2 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 70 3 74 67 70
2. G J. Vrchlického, Klatovy 51 3 54 78 51
3. G B. Němcové, HK 45 3 47 82 45
4.–6. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 36 1 36 103 36
4.–6. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 36 2 38 73 36
4.–6. G, Dubnica n. Váhom 36 1 36 103 36
7. G Matyáše Lercha, Brno 35 2 36 90 35
8. G a ZUŠ, Šlapanice 34 2 36 86 34
9.–10. G, Lovosice 33 1 33 85 33
9.–10. G J. Ressela, Chrudim 33 2 34 62 33
11. PORG, Praha 32 2 34 69 32
12. G Jana Keplera, Praha 31 1 31 79 31
13.–14. G P. de Coubertina, Tábor 29 1 29 83 29
13.–14. G, Polička 29 1 29 74 29
15.–16. G Opatov, Praha 28 2 28 85 28
15.–16. G a SOŠZE, Vyškov 28 1 28 80 28
17.–19. G PdC, Piešťany 27 1 27 77 27
17.–19. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 27 2 28 79 27
17.–19. G Hlohovec 27 1 27 69 27
20. G J. A. Raymana, Prešov 26 1 26 67 26
21. G, Nymburk 25 4 28 65 25
22.–23. G M. Koperníka, Bílovec 24 1 24 62 24
22.–23. G, Pelhřimov 24 2 25 63 24
24.–25. SPŠ a SOŠGS Most 23 1 23 100 23
24.–25. G, Uherské Hradiště 23 2 23 57 23
26.–28. G Tajovského, B. Bystrica 22 1 22 71 22
26.–28. G Jírovcova, České Budějovice 22 4 24 76 22
26.–28. G, Lesní čtvrť, Zlín 22 2 23 88 22
29.–30. G J. Š. Baara, Domažlice 21 1 21 75 21
29.–30. G Andreja Vrábla, Levice 21 2 22 72 21
31.–33. G Dašická, Pardubice 20 2 21 68 20
31.–33. G L. Svobodu, Humenné 20 1 20 69 20
31.–33. G Neumannova, Žďár n. S. 20 2 20 44 20
34. G, Žamberk 19 1 19 54 19
35.–37. G Jána Hollého, Trnava 18 1 18 46 18
35.–37. G J. Škody, Přerov 18 1 18 82 18
35.–37. G, Olomouc-Hejčín 18 2 18 94 18
38. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 17 2 18 58 17
39.–41. G Christiana Dopplera, Praha 16 1 16 47 16
39.–41. G Poštová, Košice 16 1 16 64 16
39.–41. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 16 1 16 76 16
42.–46. Bilingválne G, Sučany 15 1 15 56 15
42.–46. G J. Słowackiego, Český Těšín 15 1 15 58 15
42.–46. G Tišnov 15 1 15 75 15
42.–46. G, Dolný Kubín 15 2 15 41 15
42.–46. G Šrobárova, Košice 15 1 15 58 15
47.–50. G Rumburk 14 1 14 64 14
47.–50. G, Židlochovice 14 1 14 47 14
47.–50. G Rožňava 14 1 14 67 14
47.–50. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 14 1 14 61 14
51.–53. G Volgogradská 6a, Ostrava 13 1 13 65 13
51.–53. PSG jazykové, HK 13 1 13 37 13
51.–53. G O. Havlové, Ostrava 13 2 14 88 13
54.–55. G, Bučovice 12 2 12 75 12
54.–55. G Z. Wintra, Rakovník 12 1 12 86 12
56.–57. Reálné G a ZŠ, Prostějov 11 1 11 69 11
56.–57. G a SOŠ, Rokycany 11 1 11 79 11
58.–59. Jiráskovo G, Náchod 10 4 11 69 10
58.–59. G Luďka Pika, Plzeň 10 1 10 125 10
60. G, Nové Zámky 9 1 9 69 9
61.–63. G L. Jaroše, Holešov 8 1 8 100 8
61.–63. G F. Palackého, Val. Mez. 8 1 8 67 8
61.–63. G, Arabská, Praha 8 1 8 62 8
64.–67. G, Považská Bystrica 7 2 7 125 7
64.–67. G, Českolipská, Praha 7 1 7 30 7
64.–67. G Mikulášské n. 23, Plzeň 7 1 7 54 7
64.–67. G A. Kmeťa, B. Štiavnica 7 1 7 28 7
68.–69. Wichterlovo G, Ostrava 6 1 6 75 6
68.–69. G, Mostecká, Chomutov 6 1 6 75 6
70.–71. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 5 1 5 56 5
70.–71. G Golianova, Nitra 5 1 5 20 5
72.–79. G, Šumperk 4 1 4 100 4
72.–79. G, Skalica 4 1 4 29 4
72.–79. G Ružomberok 4 1 4 100 4
72.–79. Gymnázium Vítkov 4 1 4 50 4
72.–79. Masarykovo G, Plzeň 4 1 4 100 4
72.–79. G, Stará Ľubovňa 4 1 4 50 4
72.–79. G Milana Rúfusa 4 1 4 100 4
72.–79. Cyrilometodějské G, Prostějov 4 1 4 50 4
80. G Školská, Spišská Nová Ves 3 1 3 75 3
81.–86. SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 2 1 2 50 2
81.–86. SŠ DELTA, Pardubice 2 1 2 50 2
81.–86. G, Brno-Řečkovice 2 1 2 50 2
81.–86. G nám. E. Beneše, Kladno 2 1 2 50 2
81.–86. G Botičská, Praha 2 1 2 50 2
81.–86. G a SOŠ, Jilemnice 2 1 2 50 2

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 4 8 6 35
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 2 4 4 5 4 8 7 36
2. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 2 4 5 4 6 23
3. Markéta Vohníková PORG, Praha 3 2 2 2 2 6 17
4. Lýdia Janitorová G Šrobárova, Košice 3 2 1 4 4 1 15
5. Zuzana Vlasáková G Rumburk 2 2 2 4 4 14
6. Michal Belina G Volgogradská 6a, Ostrava 2 2 3 4 2 13
7.–8. Radka Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 2 4 8
7.–8. Tomáš Tměj G, Arabská, Praha 0 2 3 3 8
9. Jiří Guth Jarkovský G Jírovcova, České Budějovice 2 1 4 7
10. Petr Kepčija G Jírovcova, České Budějovice 1 4 5
11.–12. Peter Hojnoš G Školská, Spišská Nová Ves 2 1 3
11.–12. Denisa Lampášová G, Považská Bystrica 3 3

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 4 8 6 35
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 3 1 4 4 6 4 8 6 36
2. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 3 2 2 4 5 2 7 4 29
3.–4. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 4 2 5 3 5 5 28
3.–4. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 2 2 4 2 4 4 3 7 28
5. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 3 1 2 3 3 3 7 5 27
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 3 4 2 5 5 4 25
7. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 4 2 4 4 4 2 24
8. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 2 4 4 7 19
9.–10. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 3 4 7 18
9.–10. Václav Skála G J. Vrchlického, Klatovy 2 1 3 3 3 3 2 1 18
11. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 3 2 4 4 1 3 17
12.–13. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 1 3 3 3 4 16
12.–13. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 4 3 3 4 16
14. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 1 4 2 3 3 15
15.–16. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 2 2 2 2 6 14
15.–16. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 2 2 4 2 4 14
17.–18. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 0 1 2 0 1 3 5 1 13
17.–18. Václav Rozhoň G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 2 4 6 13
19. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 3 2 4 3 12
20.–21. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 2 2 3 2 11
20.–21. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 2 2 3 4 11
22.–23. Juraj Jonák G, Dolný Kubín 1 2 1 4 1 1 10
22.–23. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 1 2 1 2 2 10
24. Petr Smísitel G, Bučovice 3 2 3 8
25.–27. Brigita Holendová G A. Kmeťa, B. Štiavnica 2 1 1 1 1 1 7
25.–27. Martin Kihoulou G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 2 1 2 7
25.–27. Jakub Löwit G, Českolipská, Praha 1 1 1 3 1 7
28. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 1 1 4 6
29. Zuzana Mičková G, Dolný Kubín 1 1 2 1 5
30.–31. Peter Čambal G, Skalica 1 1 2 4
30.–31. Štěpán Štěpán Jiráskovo G, Náchod 2 2 4
32. Václav Šimon Jiráskovo G, Náchod 1 2 3
33.–35. Jakub Dvořák G Botičská, Praha 1 1 2
33.–35. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 1 1 2
33.–35. Dušan Stěhule G B. Němcové, HK 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 4 8 6 39
1. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 6 4 3 3 3 3 6 4 32
2. Petr Hrubý G, Polička 6 4 4 2 3 3 4 3 29
3. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 1 2 3 2 6 5 27
4. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 4 2 3 1 3 5 4 26
5. Anna Kufová G M. Koperníka, Bílovec 6 4 1 4 1 2 5 1 24
6. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 4 4 1 0 2 4 3 4 22
7. Pavel Kůs G J. Š. Baara, Domažlice 4 4 3 4 2 4 21
8. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 2 4 4 1 4 4 1 20
9. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 4 2 2 2 3 2 2 1 18
10.–12. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 4 4 2 3 1 2 1 17
10.–12. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 2 2 3 3 3 17
10.–12. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 3 2 4 17
13. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 4 2 5 15
14. Marek Otýpka G, Židlochovice 6 2 1 3 1 1 14
15. Pavel Souček G, Nymburk 4 4 3 2 13
16. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 6 4 1 1 12
17. Jakub Kolář Reálné G a ZŠ, Prostějov 6 2 3 11
18.–19. Lukáš Honsa G Jírovcova, České Budějovice 4 2 4 10
18.–19. Vojtěch Lukeš G Luďka Pika, Plzeň 6 4 10
20.–23. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 2 3 3 8
20.–23. Adam Greš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 8
20.–23. Jiří Chmel G F. Palackého, Val. Mez. 0 4 4 8
20.–23. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 2 4 2 8
24. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 2 1 7
25. Šimon Jelínek G, Mostecká, Chomutov 4 2 6
26.–27. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 1 0 1 1 5
26.–27. Filip Šmejkal G, Uherské Hradiště 2 2 0 1 5
28.–32. Daniel Backov G Ružomberok 4 4
28.–32. Denis Dimitrov Gymnázium Vítkov 2 2 4
28.–32. Huy Do Duc Masarykovo G, Plzeň 4 4
28.–32. David Pokorný G, Bučovice 2 2 4
28.–32. Alena Žižková G J. Vrchlického, Klatovy 4 4
33.–36. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 2 2
33.–36. Jaroslav Cerman G a SOŠ, Jilemnice 2 2
33.–36. Markéta Doležalová G, Brno-Řečkovice 2 2
33.–36. Jakub Liška SG Dr. Randy, Jablonec n. N. 2 2
37. Adam Černý G J. Vrchlického, Klatovy 0 0

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 4 8 6 39
1. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 6 4 4 4 6 3 6 5 38
2. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 4 3 3 4 8 3 33
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 2 3 2 8 4 31
4. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 2 2 4 4 4 6 4 28
5. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 4 4 3 2 4 1 22
6. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 2 1 3 5 4 21
7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 3 4 4 1 20
8. Přemysl Šťastný G, Žamberk 2 4 3 1 4 4 1 19
9. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 4 4 4 2 18
10. Petr Jakubčík PORG, Praha 4 4 4 3 2 17
11. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 4 2 1 4 3 1 1 16
12.–14. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4 1 2 4 15
12.–14. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 2 2 3 3 1 15
12.–14. Erik Wetter Bilingválne G, Sučany 4 4 1 1 2 3 15
15.–16. Jozef Burkuš G Rožňava 4 4 1 2 3 14
15.–16. Hana Lounová G, Olomouc-Hejčín 4 4 3 3 14
17. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 3 11
18. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 4 1 9
19.–21. Simona Buryšková G Matyáše Lercha, Brno 6 2 8
19.–21. Matěj Coufal G, Havlíčkův Brod 2 2 1 2 1 8
19.–21. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 8
22. František Zajíc G, Nymburk 2 2 3 7
23. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 2 6
24. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 5
25.–33. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 4
25.–33. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 4 0 4
25.–33. Branislav Belko G Milana Rúfusa 4 4
25.–33. Michal Červenec G, Považská Bystrica 4 4
25.–33. Lukáš Doležel G, Šumperk 4 4
25.–33. Jiří Ledvinka G Opatov, Praha 4 4
25.–33. Filip Mečíř Cyrilometodějské G, Prostějov 0 4 4
25.–33. Dominika Tanglová G, Nymburk 2 1 0 1 4
25.–33. Honza Touš G, Nymburk 4 4
34. Martin Kudělka G Neumannova, Žďár n. S. 0 3 3
35.–37. Simona Gabrielová G Jírovcova, České Budějovice 2 2
35.–37. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 2 2
35.–37. Ondřej Pařez G nám. E. Beneše, Kladno 2 2
38. Marie Kozáková G, Cheb 0 0
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz