Výsledková listina 5. série 27. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 1 2 4 4 6 1 4 7 29
2. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 2 3 4 7 4 6 28

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 3 4 5 5 8 6 35
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 4 4 4 5 5 8 7 39
2. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 2 2 4 5 4 4 6 7 34
3. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 2 2 3 3 4 5 5 4 28
4. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 2 2 5 4 5 6 26
5. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 2 2 4 3 5 1 21
6. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 2 4 4 2 1 4 19
7. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 1 1 3 4 2 3 3 17
8. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 2 3 3 4 4 16
9. Matyáš Grof G Christiana Dopplera, Praha 2 2 3 4 1 3 15
10. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 3 5 4 14
11. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 3 3 4 12
12. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 3 4 4 11
13.–14. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 2 2 4 2 10
13.–14. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 1 4 5 10
15. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 2 4 1 9
16. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 1 0 6 7
17.–19. Peter Čambal G, Skalica 2 3 0 5
17.–19. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 1 5
17.–19. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 2 3 5
20. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 2 1 1 4
21.–22. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 2
21.–22. Michal Prokop Jiráskovo G, Náchod 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 1 4 3 5 5 6 32
2. Petr Hrubý G, Polička 4 4 1 0 4 3 6 5 27
3. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 4 3 4 1 3 4 2 25
4. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 4 4 3 2 1 3 5 2 24
5.–6. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 2 3 1 4 3 17
5.–6. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 4 4 1 0 1 3 4 17
7. Jiří Jarošík G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 1 3 14
8. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 4 4 2 3 13
9. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 4 4 3 1 12
10. Marek Otýpka G, Židlochovice 4 4 3 11
11. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 2 1 0 3 2 10
12.–13. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 4 1 4 9
12.–13. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 1 9
14.–15. P. P. Arthur Petráš ŠpMNDaG, Bratislava 4 4 8
14.–15. Pavel Souček G, Nymburk 4 4 8
16.–18. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 4 3 7
16.–18. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 2 4 1 7
16.–18. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 0 1 2 7
19.–20. Pavel Bláha Jiráskovo G, Náchod 4 4
19.–20. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 0 4
21. Tomáš Novotný G, Pelhřimov 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 3 4 5 5 8 6 39
1.–2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 6 3 5 4 3 5 3 33
1.–2. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 4 3 5 3 5 6 3 33
3. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 3 5 4 5 6 31
4. Jan Preiss G, Lovosice 4 2 3 1 4 5 6 25
5.–6. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 3 4 3 4 2 24
5.–6. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 3 0 3 3 7 24
7.–8. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 1 1 4 0 1 15
7.–8. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 3 1 3 15
9. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 2 3 1 3 13
10. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 3 1 12
11. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 2 4 5 11
12.–13. Jozef Burkuš G Rožňava 4 4 2 10
12.–13. František Zajíc G, Nymburk 4 6 10
14.–16. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4 8
14.–16. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 2 4 1 1 8
14.–16. Petr Jakubčík PORG, Praha 4 4 8
17. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 1 5
18. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4
19. Martin Barnovský G, Stará Ľubovňa 3 3

Výsledková listina škol

Škola 5 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 55 2 57 78 55
2. G B. Němcové, HK 41 2 43 82 41
3. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 39 1 39 111 39
4. G a SOŠZE, Vyškov 34 1 34 97 34
5. G Tajovského, B. Bystrica 33 1 33 85 33
6.–7. G Hlohovec 32 1 32 82 32
6.–7. G J. Ressela, Chrudim 32 2 33 58 32
8. G Jana Keplera, Praha 31 1 31 94 31
9. G, Dubnica n. Váhom 29 1 29 83 29
10.–11. SPŠ a SOŠGS Most 28 1 28 93 28
10.–11. G P. de Coubertina, Tábor 28 1 28 80 28
12.–13. G a ZUŠ, Šlapanice 27 2 28 105 27
12.–13. G, Polička 27 1 27 69 27
14.–15. G, Lovosice 25 1 25 76 25
14.–15. G J. A. Raymana, Prešov 25 1 25 64 25
16. G, Žamberk 24 1 24 73 24
17.–18. G Andreja Vrábla, Levice 23 2 24 69 23
17.–18. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 2 24 60 23
19. G Opatov, Praha 21 1 21 60 21
20.–21. G Matyáše Lercha, Brno 19 1 19 59 19
20.–21. G, Pelhřimov 19 2 19 51 19
22.–23. G, Nymburk 17 2 18 113 17
22.–23. G J. Škody, Přerov 17 2 17 69 17
24.–25. G Christiana Dopplera, Praha 15 1 15 68 15
24.–25. G J. Słowackiego, Český Těšín 15 1 15 75 15
26.–27. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 14 1 14 100 14
26.–27. G J. Vrchlického, Klatovy 14 1 14 64 14
28.–29. G L. Svobodu, Humenné 13 1 13 62 13
28.–29. G Neumannova, Žďár n. S. 13 1 13 81 13
30. G Dašická, Pardubice 12 1 12 75 12
31.–33. G, Židlochovice 11 1 11 85 11
31.–33. G O. Havlové, Ostrava 11 1 11 92 11
31.–33. G a SOŠ, Rokycany 11 1 11 92 11
34.–37. G Rožňava 10 1 10 83 10
34.–37. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 10 1 10 77 10
34.–37. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 10 1 10 91 10
34.–37. G Golianova, Nitra 10 1 10 36 10
38. G Poštová, Košice 9 1 9 69 9
39.–43. G L. Jaroše, Holešov 8 1 8 42 8
39.–43. G Sv. Františka, Žilina 8 1 8 100 8
39.–43. PORG, Praha 8 1 8 100 8
39.–43. ŠpMNDaG, Bratislava 8 1 8 100 8
39.–43. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 8 2 8 43 8
44.–46. G Jána Hollého, Trnava 7 1 7 54 7
44.–46. PSG jazykové, HK 7 1 7 50 7
44.–46. G Tišnov 7 1 7 33 7
47. Jiráskovo G, Náchod 6 2 6 100 6
48.–50. G, Lesní čtvrť, Zlín 5 1 5 63 5
48.–50. Wichterlovo G, Ostrava 5 1 5 100 5
48.–50. G, Skalica 5 1 5 38 5
51. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 4 100 4
52. G, Stará Ľubovňa 3 1 3 60 3
53. G Z. Wintra, Rakovník 2 1 2 100 2
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz