Výsledková listina 6. série 27. ročníku

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Ondřej Zelenka SPŠ a SOŠGS Most 2 2 4 3 5 4 6 7 33
2. Jakub Kvorka G, Dubnica n. Váhom 2 1 3 3 4 4 6 6 29

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 4 5 8 6 35
1. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 2 2 4 3 4 5 8 6 34
2. Luboš Vozdecký G a SOŠZE, Vyškov 1 2 4 3 4 3 6 6 29
3. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 4 3 4 5 7 27
4. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 4 3 4 7 4 26
5. Pavel Peterka G P. de Coubertina, Tábor 2 2 4 3 4 7 2 24
6. Jakub Dolejší G B. Němcové, HK 2 2 3 4 4 4 3 22
7.–8. Tomáš Fiala G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 2 2 4 3 2 6 19
7.–8. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 1 1 4 2 2 5 4 19
9. Jakub Maruška G Andreja Vrábla, Levice 2 2 4 3 6 17
10. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 1 1 4 3 6 15
11.–12. Jakub Sláma G Opatov, Praha 1 1 4 3 3 12
11.–12. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 2 1 4 5 12
13. Martin Vančura G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 2 7 11
14.–16. Lucie Brichová PSG jazykové, HK 1 3 5 9
14.–16. Matyáš Grof G Christiana Dopplera, Praha 1 1 4 3 9
14.–16. Jan Škvára G J. Škody, Přerov 1 2 4 0 2 9
17.–18. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 2 4 8
17.–18. Petr Smísitel G, Bučovice 2 2 4 8
19.–20. Samuel Kočiščák G Poštová, Košice 2 1 2 1 6
19.–20. Marie Smetanová Wichterlovo G, Ostrava 2 4 6
21.–22. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 1 2 3
21.–22. Miloslav Staněk G a ZUŠ, Šlapanice 2 1 3
23.–24. Michaela Horňáková CSS Snina 1 1
23.–24. Zdeněk Turek G a SOŠ, Rokycany 1 1

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 4 4 4 3 4 4 8 3 34
2. Petr Hrubý G, Polička 4 2 4 2 1 4 7 4 28
3. Dominika Ďurovčíková G Hlohovec 4 4 2 1 3 7 6 27
4. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 4 4 4 1 2 7 22
5. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 4 2 4 3 1 2 4 20
6.–7. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 4 4 4 6 18
6.–7. Pavel Souček G, Nymburk 4 2 4 4 4 18
8. Jaroslav Stránský G Tišnov 4 4 2 2 2 14
9.–10. Vojtěch Jelínek G Neumannova, Žďár n. S. 4 4 4 12
9.–10. Samuel Obuch G Jána Hollého, Trnava 4 4 4 0 12
11. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 4 4 2 10
12.–13. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 4 4 8
12.–13. Minh Tran Anh G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 8
14. Daniela Šimánková G, Pelhřimov 2 2 1 1 1 7
15.–16. Jakub Marták G Golianova, Nitra 2 2 1 0 0 1 6
15.–16. Milan Suk G, Boskovice 6 6
17.–18. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 4 4
17.–18. Jiří Chmel G F. Palackého, Val. Mez. 4 4

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 4 5 8 6 39
1. Jan Preiss G, Lovosice 4 4 4 3 4 3 7 4 33
2.–3. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 4 3 4 2 6 3 30
2.–3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 4 3 4 3 6 2 30
4. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 4 3 4 3 6 28
5. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 4 3 4 2 6 27
6. Jozef Lipták G Tajovského, B. Bystrica 4 2 4 1 4 6 2 23
7. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 4 2 2 3 19
8.–9. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 4 2 0 4 2 16
8.–9. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 4 4 2 6 16
10. Vít Horáček G L. Jaroše, Holešov 4 4 1 6 15
11. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 6 14
12.–13. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 2 2 0 0 2 0 6
12.–13. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 4 2 6
14.–16. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
14.–16. David Němec G, Tanvald 4 4
14.–16. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 4
17. Tomáš Mayer SŠ DELTA, Pardubice 1 1

Výsledková listina škol

Škola 6 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G, Havlíčkův Brod 57 2 60 77 57
2. G J. Ressela, Chrudim 50 2 52 89 50
3.–4. G B. Němcové, HK 42 2 44 79 42
3.–4. G J. Škody, Přerov 42 3 45 75 42
5. G Dašická, Pardubice 41 2 43 87 41
6. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 34 1 34 97 34
7.–8. SPŠ a SOŠGS Most 33 1 33 94 33
7.–8. G, Lovosice 33 1 33 85 33
9.–10. G a SOŠZE, Vyškov 29 1 29 83 29
9.–10. G, Dubnica n. Váhom 29 1 29 83 29
11.–12. G, Polička 28 1 28 72 28
11.–12. G, Žamberk 28 1 28 85 28
13.–14. G Jana Keplera, Praha 27 1 27 82 27
13.–14. G Hlohovec 27 1 27 77 27
15. G P. de Coubertina, Tábor 24 1 24 80 24
16.–17. G Tajovského, B. Bystrica 23 1 23 68 23
16.–17. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 23 2 24 82 23
18. G Andreja Vrábla, Levice 21 2 21 93 21
19. G J. A. Raymana, Prešov 20 1 20 61 20
20.–22. G, SOŠ a VOŠ, Ledeč n. Sáz. 19 1 19 79 19
20.–22. G Matyáše Lercha, Brno 19 1 19 61 19
20.–22. G L. Svobodu, Humenné 19 1 19 66 19
23.–24. G a ZUŠ, Šlapanice 18 2 18 75 18
23.–24. G, Nymburk 18 1 18 90 18
25. G L. Jaroše, Holešov 15 1 15 75 15
26.–27. G Tišnov 14 1 14 67 14
26.–27. G O. Havlové, Ostrava 14 1 14 88 14
28.–31. G Jána Hollého, Trnava 12 1 12 75 12
28.–31. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 12 1 12 100 12
28.–31. G Opatov, Praha 12 1 12 71 12
28.–31. G Neumannova, Žďár n. S. 12 1 12 100 12
32.–33. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 11 2 11 75 11
32.–33. G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 11 1 11 92 11
34.–35. PSG jazykové, HK 9 1 9 64 9
34.–35. G Christiana Dopplera, Praha 9 1 9 64 9
36.–37. G, Bučovice 8 1 8 100 8
36.–37. G Z. Wintra, Rakovník 8 1 8 100 8
38. G, Pelhřimov 7 1 7 29 7
39.–44. G Poštová, Košice 6 1 6 50 6
39.–44. G Golianova, Nitra 6 1 6 24 6
39.–44. G J. Słowackiego, Český Těšín 6 1 6 21 6
39.–44. G, Boskovice 6 1 6 75 6
39.–44. G, Nové Zámky 6 1 6 75 6
39.–44. Wichterlovo G, Ostrava 6 1 6 100 6
45.–48. G F. Palackého, Val. Mez. 4 1 4 100 4
45.–48. G, Lesní čtvrť, Zlín 4 1 4 100 4
45.–48. G, Tanvald 4 1 4 100 4
45.–48. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 4 100 4
49.–51. CSS Snina 1 1 1 50 1
49.–51. G a SOŠ, Rokycany 1 1 1 50 1
49.–51. SŠ DELTA, Pardubice 1 1 1 20 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz