Seznam přihlášených týmů

Kategorie A

Celkem je přihlášeno 28 týmů.

ID Název
264 Neutrina
Václav Skála (4), Tomáš Škraban (4), Martin Dvořák (4), Martin Bejvl (4), Jana Hrnčířová (4)
265 Kováři a stolaři
Michal Martinek (4), Lukáš Kolek (4), Tomáš Gruntorád (4), Martin Melčák (3), Rudoslav Koběrský (4)
Doprovod: Vít Tomis
271 Mozarťáci
Ondřej Soukup (4), Richard Burkoň (4), Daniel Boruch (4), Libor Pochobradský (4), Petr Hanák (4)
272 Hatalom
Jakub Sláma (4), Martina Nováková (4), Filip Bialas (2), Zuzana Johanovská (3), Roberta Bimbová (4)
277 Pozitróny
Filip Ayazi (4), Martin Dzúrik (4), Michal Ržonca (3), Lukáš Kotlaba (3), Milan Zongor (3)
Doprovod: RNDr. Zdenka Baxová
281 Black Hole
Zdeněk Turek (4), Vladislav Wohlrath (4), Karolína Šůsová (3), Vojtěch Tluček (3), Kateřina Škorvánková (2)
283 Dobrodruzi z La
Jan Zechovský (4), Karel Chládek (3), Eva Hejkrlíková (4), Mikuláš Keller (3), Matouš Palek (3)
Doprovod: Naděžda Vlčková
285 GJAK UB
Tomáš Frenzl (3), Jozef Hollý (3), Václav Jančařík (3), Jiří Vozár (3), Jakub Píška (4)
Doprovod: Radim Kopunec
288 Ça va?
Filip Blažek (4), Adam Šumník (3), Hong Quan Tran (4), Vojtěch Daniš (4)
289 Gymlovo A
Nikola Karlíková (4), Vojtěch Pail (4), Zdeněk Pinc (3), Gabriela Štyksová (4), Martin Horčička (4)
290 Sprinteři 27
Václav Miřátský (4), Daniela Šimánková (3), Martin Vejbora (3), Tomáš Novotný (3)
292 Hradecké perníčky
Klára Stefanová (3), Kateřina Stodolová (2), Kateřina Smítalová (4), Dušan Stěhule (4), Anna Kuřinová (4)
296 Fyzici GVBN
Dávid Gross (4), Adam Mečiar (4), Michal Minárik (4), Adam Hlaváč (3), Ladislav Ferov (2)
Doprovod: Jana Pastieriková
299 Budulínci
Tomáš Kremel (4), Petr Vincena (4), Richard Stiskálek (3), Marian Poljak (3), Nela Greisslerová (4)
301 Nebolo to tesne.
Martin Murin (4), Zhen Ning David Liu (4), Ondrej Bohdal (4), Jerguš Stručka (4), Martin Gažo (3)
307 gjARMY
Marek Biroš (4), Katarína Šimková (3), Maroš Jevočin (4), Róbert Klučár (3), Daniel Staško (4)
308 Máme rádi želvy
Jan Novotný (4), Ondřej Kraus (4), Jiří Doubek (4), Ondřej Podzimek (4), Petr Turnovec (4)
313 Al Qaedratics
Filip De Bolle (4), Tomáš Hlavatý (2), Josef Lacman (4), Vojtěch Friml (2), Jan Havránek (4)
Doprovod: Alena Marková
317 42
Václav Janáč (4), Josef Kadlec (4), Josef Struž (4), Mikuláš Matoušek (4), Jan Tuška (4)
318 Rakovodní konstanty
Ondřej Tichý (4), Jakub Dobrovolný (4), Jan Ludvík (4), Tomáš Kouřimský (4), Zoltán Paluch (4)
Doprovod: Julius Kolín
322 Matematická divize Wallonien
Petr Jakubčík (1), Petr Kaftan (4), Jiří Lhotka (4), Veronika Holubová (4), Václav Maixner (4)
325 Máša a Medvěd
Matyáš Grof (4), Stanislav Boula (4), Daniel Borák (4), David Ježek (4), Ester Sgallová (3)
Doprovod: Zuzana H. Pecinová
326 Bochánci
Ondřej Wojewoda (4), Milan Švancara (4), Tereza Búlíková (4)
329 GCL
Cedrik Horčička (4), Jan Kubát (4), Radek Mahdal (4), Lukáš Kolč (4), Jakub Savalec (1)
Doprovod: Zdeněk Ježák
330 Růžoví poníci
Šimon Jelínek (3), Jana Novotná (4), Jan Uhlík (4), Marek Kukučka (3), Jiří Dvořáček (3)
331 BBJG
Marek Černý (4), Marek Toufar (4)
339 Lachtanátoři
František Zajíc (2), Pavel Souček (3), Bořivoj Kolář (3), Alžběta Křížková (4), Ondřej Veselý (4)
342 Prvočíselná Rada
Jakub Dvořák (4), Sára Rosecká (3), Jiří Kubík (4), Kateřina Doležalová (2), Tereza Bautkinová (4)
Doprovod: Jakub Šafařík

Kategorie B

Celkem je přihlášeno 32 týmů.

ID Název
258 Kratochvíle
Jan Václavek (3), Daniel Štancl (4), Jiří John (3), Jan Kašpar (3), Jan Holásek (2)
Doprovod: Radovan Růžička
263 Pokus-omyl
Tomáš Hrbek (3), Jakub Pilař (3), Tereza Koberová (3), Jakub Štěpán (3)
267 CMYK
Josef Čech (3), Ladislav Štefka (3), Miroslav Matocha (3), Petr Kostka (3), Martin Zmrhal (3)
Doprovod: Ladislav Karel
268 Klingoni
Jaromír Mielec (2), Jan Hertl (2), Lenka Hýlová (4), Dušan Janiš (3), Jaroslav Hrubý (1)
Doprovod: Lenka Plachtová
269 Schrödinger's Pussies
Robert Procházka (3), Ondřej Poláček (3), Jiří Chmel (3), Marek Hendrych (3), Ondřej Camfrla (3)
Doprovod: Jan Jašek
270 Gymtri
Markéta Kubiková (3), Štěpán Stenchlák (2), Jiří Mravec (3), Kamil Cinkraut (3), Lukáš Supik (3)
Doprovod: Miroslava Babilonová
274 Konstanti
Hynek Peřina (3), Lukáš Černý (3), Minh Tri Pham (3), Václav Krupička (3), Jakub Malý (3)
275 soukupova sqadra
Martin Pokorný (3), Martin Kučera (3), Do Duc Huy (3), Vít Chytrý (3), Jiří Tuháček (3)
Doprovod: Petra Komprdová
276 jElyta
Lukáš Fiala (4), Karel Vlachovský (3), Jiří Hlaváč (3), Adam Vacek (1), Martin Hrabačka (2)
Doprovod: Petra Komprdová
278 Nudle se sýrem
Petra Štefaníková (2), David Mikolajek (4), Monika Mikolajková (3), Tomáš Deingruber (4), Vít Pískovský (1)
280 Švábíci
Erik Borňás (2), Jakub Hejhal (2), Jiří Müller (2), Michaela Kučerová (2), Vojtěch Černý (3)
282 Štěpánkový hoši
Dušan Klíma (3), Karolína Štěpánková (3), Tomáš Locker (2), Michael Píro (1), Jan Andrle (4)
Doprovod: Jan Fátor
287 Dopplerovy zjevy
Martin Bárta (3), Petr Nohejl (3), Karolína Jelínková (3), Kristýna Chudá (3), Martin Kostrubanič (1)
Doprovod: Jana Krejčíková
291 HAHAHA
David Bartoška (3), Petr Miřátský (3), Kamil Bednář (3), Jan Joneš (3), Viktor Rosman (1)
293 Kvadratura čtverce
Václav Houdek (4), Daniel Hausner (3), Ondřej Lomický (2), Dominik Fink (2), Vilém Šafařík (2)
294 GJH 17
Jakub Šimo (3), Adam Škrlec (3), Marek Murin (3), Jakub Hrdina (4), Juraj Halabrin (2)
295 Sheldon's group
Šimon Knoška (3), Lucia Ivanová (3), Helena Rejzeková (3), Alžbeta Kružlicová (3)
305 Thomasovi jezdci
Jakub Skořepa (3), Martin Kaschner (3), František Bartoš (3), Miroslav Belbl (3), Josef Balák (3)
309 Frfníci
Lukáš Zíb (3), Magdalena Goldmannová (3), Zdeněk Horáček (3), Tomáš Brabenec (3), Martin Šorm (3)
Doprovod: Julius Kolín
316 Krakonošovo
Iva Brátová (4), Tomáš Jakubec (4), Ondra Havelka (3), Jonáš Tuček (3), Lukáš Červený (1)
Doprovod: Ondřej Lev
320 GJP MLB
Jan Klaus (1), Filip Vlček (1), Jaromír Fabián (3), Václav Hajný (3), Petr Voborník (3)
Doprovod: Dana Cymorková
323 GVOZA
Daniel Dupkala (4), Daniel Zvara (4), Martin Piala (2), Patrik Lamoš (2)
Doprovod: Ľubomír Konrád
324 Bramborový salát
Milan Suk (3), Karel Juřík (4), Jakub Forgáč (3), Přemysl Lefler (3), Viktor Jurdič (2)
Doprovod: Lada Bažantová
332 GymŠpit
Jan Zhouf (4), Jana Dubská (4), Adam Janich (9), Martin Šilhavý (3), Lukáš Kyzlík (3)
Doprovod: Stanislav Gottwald
333 (ノಠ益ಠ)ノ_____ᕦ(ò_óˇ)ᕤ
Petr Doležal (4), Borek Požár (1), Viktorie Rysová (4), Šimon Povolný (3), Štěpán Klas (3)
336 Mačkin cviklový cencúľ
P. P. Arthur Petráš (3), Ema Gazdíková (4), Jana Sadovská (1), Dominik Hollý (4), Johanka Brezovská (3)
Doprovod: Martina Habľáková
337 JGNA
Štěpán Štěpán (4), Barbora Balcarová (4), Jiří Rýdl (3), Mareš Timotej (2), Tomáš Macek (2)
Doprovod: Zdeněk Polák
338 JGNB
Jakub Suk (3), Martin Souček (3), Pavel Bláha (3), Jan Bohadlo (1), Marek Vlček (1)
Doprovod: Zdeněk Polák
340 Omega
Matěj Rzehulka (2), Sebastian Golat (4), Petr Golis (3)
341 GJJteam
Jan Nejtek (3), Sedrik Havel (3), Martin Petrš (3), Jakub Nademlejnský (3), Jaroslav Cibulka (3)
343 ACHILLOVA ŽELVA
Lucien Šíma (3), Jana Řežábková (3), Tereza Edlová (3), Jan Uhlíř (3), Vojtěch Horák (3)
Doprovod: Jakub Haláček
344 Opatové
Petr Jaroschy (3), Daniel Běhal (3), Mirek Heinz (3), Karel Šťáva (3), Anna Suchánková (3)

Kategorie C

Celkem je přihlášeno 26 týmů.

ID Název
259 Péťové
Petr Šimůnek (2), Petr Kolovrátník (2), David Němec (1)
Doprovod: Evžen Müller
260 Protoni 007
Richard Fleischhans (1), František Helebrand (1), Jonáš Vlasák (1)
261 Z Bažin
Ondřej Knopp (1), Jonáš Budín (3), Libor Dvořák (2), Anežka Papáčková (2), Natálie Vítová (2)
262 Kepleráci
Martin Štyks (2), Jan Preiss (1), David Vokrouhlický (2), Daniel Demovič (3), Daniel Pajer (2)
266 PaSSy
Andrea Husseini (2), Petr Jeníček (2), Martina Jirečková (2), Daniel Frouz (2), Michal Šikoš (2)
Doprovod: Barbara Koutská
273 Prokrasti...dopíšu zítra
Martina Šarmanová (2), Sebastian Franek (1), Jan Mikulenka (2), Filip Dráber (1), David Bayer (1)
Doprovod: Jiří Šamaj
279 Tachyony
Alžběta Andrýsková (2), Hana Lounová (2), David Procházka (2), Jan Malý (2), Miroslav Hrabal (1)
Doprovod: Jaroslav Petr
284 Gymro
Daniel Veselý (1), Kateřina Čížková (1), Matouš Marek (1), Jarmila Opatrná (1), Karel Balej (9)
Doprovod: Pavel Kraus
286 Megamüsli
Petr Hromják (3), Lukáš Markovský (3), Jana Krejčíková (2), Vojtěch Vařečka (1), Radoslav Hašek (1)
Doprovod: Jana Krejčíková
297 RedOx
Denisa Chytilová (1), Lenka Vincenová (1), Jan Gocník (3), Jan Šuta (2)
298 Martin s Honzou podvádějí
Matěj Mezera (2), Jáchym Bártík (2), Jan Hlaváč (2), Adam Fezencz (2), Matěj Coufal (2)
302 Higgsovi bosonci
Václav Mikeska (2), Jan Macháň (1), Daniel Kvita (1), Michal Žůrek (2), Kryštof Kadlec (2)
Doprovod: Jan Jašek
303 Mach(a)ři
Jan Došek (1), Pavel Turinský (2), Filip Hruška (1), Petr Sviták (3), Eva Kospachová (1)
Doprovod: Eva Kospachová
304 Odporný rezistor
Jan Dopita (2), Filip Oplt (2), Michal Štván (2), David Verner (2), Ondřej Závodný (2)
306 Doppler
Václav Brož (9), David Dobáš (9), Ivan Žizka (9), Jakub Renc (9), Matyáš Jandourek (9)
Doprovod: Zuzana H. Pecinová
310 Tobis
Tomáš Kašpar (3), Kamil Mudruňka (1), Jakub Dlouhý (1), Jan Bíl (2), Václav Luňák (2)
Doprovod: Jana Herudková
311 ...hm
Tereza Kalíšková (2), Vojtěch Faruzel (2), Jakub Lanča (3), Nelly Juroszová (2), Vojtěch Zelina (1)
Doprovod: Renata Milerová
312 kyselinky
Gabriel Janovský (2), Petr Lodňánek (2), Michaela Blaťáková (2), Terezie Zelinová (2), Tomáš Bílek (1)
Doprovod: Renata Milerová
314 3,1415926535897932384626433833
Petr Dočekal (2), Zuzana Rezková (2), Sára Strakošová (2), Václav Karel (2)
315 Šrobárčatá
Anna Marta Hricová (1), Iveta Janitorová (1), Daniel Adamkovič (3), Dominika Strišovská (2), Eva Marková (3)
Doprovod: Miriam Šimralová
319 221Srobarcata
Gabriela Gyimesiova (3), Stanislav Kmec (3), Alex Suváková (2), Peter Čabra (1), Aleš Šimral (1)
Doprovod: Miriam Šimralová
321 Mocipánske Leňochody
Silvia Filová (2), Zuzana Világiová (2), Martin Marek (1), Jozef Tanzer (1), Tomas Bánhegyi (3)
327 Dalekáť cesta má, marné volání
Vít Kožoušek (2), Adam Jeřábek (2), Roman Ondráček (2), Zuzana Valentová (2), Jana Stejskalová (2)
Doprovod: Lada Bažantová
328 Gymploidi
Veronika Švubová (1), Tomáš Martínek (1), Jan Králíček (1), Lukáš Jiřiště (1), Kristián Zeman (1)
Doprovod: Olga Kouřimská
334 KolGuys
Pavel Vondráček (2), Johana Koberová (2), Jan Kolovecký (2), Vítek Rais (2)
335 Neznámi
Nicole Benčíková (3), Erika Belicová (3), Paulína Smolárová (1), Zuzana Ščobáková (2), Jakub Hluško (9)
Doprovod: Martina Habľáková
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz