Výsledková listina 3. série 28. ročníku

Výsledková listina škol

Škola 3 Řešitelů Body % úsp. Modifikované body
1. G Jana Keplera, Praha 47 3 51 58 47
2. G, Havlíčkův Brod 45 2 47 75 45
3. G Opatov, Praha 39 2 40 61 39
4. G Dašická, Pardubice 36 2 38 75 36
5. G J. Ressela, Chrudim 35 2 36 56 35
6. Wichterlovo G, Ostrava 34 2 35 57 34
7.–8. G Golianova, Nitra 33 2 34 59 33
7.–8. G J. Škody, Přerov 33 3 36 51 33
9. G Komenského, Havířov 32 1 32 80 32
10. G PdC, Piešťany 29 1 29 81 29
11. G, Žamberk 27 1 27 77 27
12. G Ľudovíta Štúra, Trenčín 26 1 26 72 26
13. G, Pelhřimov 24 1 24 71 24
14.–15. G, Lovosice 21 1 21 62 21
14.–15. G, Třeboň 21 1 21 70 21
16.–17. G P. de Coubertina, Tábor 19 1 19 63 19
16.–17. G A. Bernoláka, Námestovo 19 1 19 53 19
18. G L. Svobodu, Humenné 18 1 18 60 18
19. G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 17 2 17 73 17
20. G, Tanvald 16 1 16 53 16
21.–25. G, Třinec 15 1 15 68 15
21.–25. G Brno, tř. Kpt. Jaroše 15 1 15 50 15
21.–25. G, Kysucké Nové Mesto 15 1 15 58 15
21.–25. Masarykovo G, Plzeň 15 1 15 71 15
21.–25. G, Nymburk 15 1 15 60 15
26. G J. Słowackiego, Český Těšín 14 1 14 54 14
27. G Z. Wintra, Rakovník 13 1 13 62 13
28.–29. G a ZUŠ, Šlapanice 12 1 12 75 12
28.–29. SPŠ, Vlašim 12 1 12 60 12
30.–32. G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 11 1 11 52 11
30.–32. G dr. A. Hrdličky, Humpolec 11 1 11 37 11
30.–32. G J. A. Raymana, Prešov 11 1 11 48 11
33. G, Uherské Hradiště 10 1 10 38 10
34.–36. G, Mostecká, Chomutov 9 1 9 69 9
34.–36. VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 9 1 9 69 9
34.–36. G O. Havlové, Ostrava 9 1 9 56 9
37.–39. G Sv. Františka, Žilina 8 1 8 100 8
37.–39. G, Olomouc-Hejčín 8 1 8 100 8
37.–39. G, Benešov 8 1 8 67 8
40.–42. G, Dvůr Králové n. L. 7 1 7 28 7
40.–42. G Botičská, Praha 7 1 7 39 7
40.–42. G, Karviná 7 1 7 29 7
43.–46. G Jírovcova, České Budějovice 6 1 6 50 6
43.–46. G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 6 1 6 50 6
43.–46. G F. Palackého, Val. Mez. 6 1 6 75 6
43.–46. G Matyáše Lercha, Brno 6 1 6 100 6
47.–50. G a SOŠZE, Vyškov 5 1 5 36 5
47.–50. G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 1 5 56 5
47.–50. G B. Němcové, HK 5 1 5 38 5
47.–50. SPŠ Masarykova, Liberec 5 1 5 42 5
51.–52. G, Mikulov 4 1 4 100 4
51.–52. CNI Tudor Vianu, Romania 4 1 4 18 4
53. G, Litomyšl 3 1 3 23 3
54.–57. G, Židlochovice 2 1 2 100 2
54.–57. G, Nové Zámky 2 1 2 50 2
54.–57. G Andreja Vrábla, Levice 2 1 2 29 2
54.–57. ŠpMNDaG, Bratislava 2 1 2 50 2
58. G F. Hajdy, Ostrava 1 1 1 11 1

Výsledková listina jednotlivců

Kategorie 4. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Jozef Bucko G PdC, Piešťany 2 2 4 1 5 4 5 6 29
2. Dominika Jochcová Wichterlovo G, Ostrava 2 2 5 1 1 4 7 5 27
3. Filip Ayazi G Ľudovíta Štúra, Trenčín 1 2 4 0 5 2 7 5 26
4. Jakub Sláma G Opatov, Praha 2 2 3 1 2 1 8 6 25
5. Kateřina Smítalová G Dašická, Pardubice 2 2 3 5 1 8 21
6. Ľuboš Krnáč G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 1 4 6 3 14
7. Petr Doležal G Z. Wintra, Rakovník 2 4 0 1 6 13
8. Pavel Blažek G a ZUŠ, Šlapanice 1 2 4 5 12
9. Tomáš Kremel G J. Škody, Přerov 2 2 1 1 4 10
10. Kryštof Šulc VOŠ, SOŠ a G Evropská, Praha 4 2 3 9
11. Mojmír Poprocký G Matyáše Lercha, Brno 2 4 6
12. Andreea-Alexandra Varasteanu CNI Tudor Vianu, Romania 1 0 1 2 0 4

Kategorie 3. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 2 2 4 4 5 5 8 6 36
1. Tomáš Hrbek G J. Ressela, Chrudim 2 2 2 2 2 5 6 5 26
2.–3. Tomáš Fárník G P. de Coubertina, Tábor 1 2 4 2 2 3 5 19
2.–3. Andrej Uhliarik G A. Bernoláka, Námestovo 2 2 4 1 1 2 6 1 19
4. Pavel Souček G, Nymburk 2 1 2 0 5 5 15
5. Marian Poljak G J. Škody, Přerov 2 2 3 0 1 4 12
6. Jakub Jambrich G J. A. Raymana, Prešov 2 0 4 0 1 4 11
7. Jakub Pilař G J. Ressela, Chrudim 2 1 2 0 1 4 10
8.–9. Kateřina Hladká G, Karviná 1 0 1 1 4 7
8.–9. Sára Rosecká G Botičská, Praha 1 2 0 1 3 7
10. Jakub Marták G Golianova, Nitra 1 1 0 1 3 6
11.–12. Anna Linhartová G Mikulášské n. 23, Plzeň 1 2 2 5
11.–12. Klára Stefanová G B. Němcové, HK 1 2 1 1 5
13. Jozef Mišt G A. H. Škultétyho, V. Krtíš 1 2 3
14.–15. Tomáš Drozdík G Andreja Vrábla, Levice 1 1 2
14.–15. Marek Otýpka G, Židlochovice 2 2

Kategorie 2. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Přemysl Šťastný G, Žamberk 4 4 4 1 2 6 6 27
2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 4 4 4 3 3 1 5 24
3. Matěj Mezera G, Havlíčkův Brod 4 4 4 2 5 4 23
4. David Vokrouhlický G Jana Keplera, Praha 4 4 4 1 1 3 3 1 21
5. Daniela Pittnerová G L. Svobodu, Humenné 4 4 1 1 2 6 18
6. Kateřina Stodolová G Dašická, Pardubice 2 4 1 3 7 17
7. Martin Štyks G Jana Keplera, Praha 4 4 0 3 5 16
8.–10. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 3 0 3 1 4 15
8.–10. Peter Kubaščík G, Kysucké Nové Mesto 4 2 1 5 3 15
8.–10. Štěpán Stenchlák G, Třinec 4 4 3 4 15
11.–12. Daniel Pajer G Jana Keplera, Praha 4 4 3 0 3 14
11.–12. Adam Poloček G J. Słowackiego, Český Těšín 4 4 2 1 1 2 14
13.–14. Aleš Krčil G dr. A. Hrdličky, Humpolec 2 4 0 1 1 3 11
13.–14. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 4 1 1 5 11
15. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 4 0 1 1 4 10
16. Petra Štefaníková G O. Havlové, Ostrava 4 4 1 0 9
17.–19. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 4 4 8
17.–19. Veronika Gintnerová G Sv. Františka, Žilina 4 4 8
17.–19. Jakub Kožušník Wichterlovo G, Ostrava 4 2 1 0 1 8
20.–21. Václav Mikeska G F. Palackého, Val. Mez. 4 2 6
20.–21. Matěj Pur G a SOŠPg Jeronýmova, Liberec 4 2 0 6
22. František Zach G, Litomyšl 2 0 1 3
23. Veronika Rajňáková G, Nové Zámky 2 2

Kategorie 1. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 P E S
Student Pilný MFF UK 4 4 4 4 5 5 8 6 40
1. Šimon Karch G Komenského, Havířov 4 4 3 2 1 5 6 7 32
2. Filip Čermák G Golianova, Nitra 6 4 4 1 3 4 6 28
3. Viktor Rosman G, Pelhřimov 4 4 4 0 3 2 7 24
4.–5. Ondřej Knopp G, Třeboň 4 4 4 0 3 6 21
4.–5. Jan Preiss G, Lovosice 2 4 4 1 1 4 5 21
6. David Němec G, Tanvald 4 4 0 1 1 6 16
7.–8. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 4 4 1 6 15
7.–8. Jakub Suchánek G Opatov, Praha 4 0 4 1 1 5 15
9. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 4 4 0 1 5 14
10. Ondřej Bílek SPŠ, Vlašim 4 2 3 3 12
11. Ondřej Chloupek G, Mostecká, Chomutov 4 4 1 9
12. Dominik Starý G, Benešov 4 4 0 8
13. Filip Nácovský G, Dvůr Králové n. L. 2 4 0 0 1 7
14. Pavla Trembulaková G Jírovcova, České Budějovice 4 2 0 6
15.–16. Ladislav Nagy G a SOŠZE, Vyškov 4 1 0 5
15.–16. Jaroslav Paidar SPŠ Masarykova, Liberec 2 2 1 5
17. Jiří Vala G, Mikulov 4 4
18. Paulína Smolárová ŠpMNDaG, Bratislava 2 2
19. Miloš Kubáček G F. Hajdy, Ostrava 0 1 1
Tato stránka využívá cookies pro analýzu provozu. Používáním stránky souhlasíte s ukládáním těchto cookies na vašem počítači.Více informací

Partneři

Pořadatel

Mediální partner


Created with <love/> by ©FYKOS – webmaster@fykos.cz